"Günlerini düşler krallığında geçirmeyenler, günlerin kölesi olur." Halil Cibran [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Sınavlara Hazırlık

Sınavlara Hazırlık isimli konu başlığında toplam 205 kitap bulunuyor.
  Sınavlara Hazırlık kategorisindeki kitaplar

Sınavlara Hazırlık kategorisine ait alt kategoriler

Mücahit Özden Hun

Kurgu Kültür Merkezi Yayınları

GRE, GMAT, SAT, KPDS, TOEFL, IELTS, ALES, ACT, TOEIC, ÜDS, YDS, FCE»»
Gül Atik

Sinemis Yayınları

Yabancı dil eğitimi konusunda 20 yıllık eğitim ve tecrübelerim doğrultusunda “dil öğretilen değil yaşanan bir süreçtir” mantığından yola çıkarak hazırladığım bu kitapta son derece sıkıcı ve monoton öğretim yöntemleri bir tarafa bırakılarak farklı bir uygulamanın kapıları açılmıştır. Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bilişsel ve g..»»
Noam Chomsky

Sözcükler Yayınları

Bu kitapta, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) Dilbilim ve FElsefe Bölümü'nde görev yapan Noam Chomsky dil, zihin ve beyin arasındaki ilişkileri dilbilim açısından irdelemektir.»»
Kolektif

Fono Yayınları

30 Günde Portekizce Kolay ve Hızlı Öğretim Portekizce Konuşmayı Hem Okuyarak Hem İşiterek Öğrenmeniz İçin Kitap 4 Audio CD Portekiz Portekizcesi İçin 3 Audio CD Brezilya Portekizcesi İçin »»
Charles Napıer

Alfa Yayınları

Intermediate seviyesinde hazırlanan kitapta İngilizce’nin konuşulduğu her ülkede kabul gören akıcı, güncel, standart ve pratik İngilizce kullanılmıştır. Bu seviyenin tamamlanmasıyla öğrenciler, İngilizceye hakim olarak tüm konuşmaları rahatlıkla yürütebilecek yetkinliğe ulaşmış olacaktır. Kitabın her iki yazarı da ana dilleri İngilizce olan, 30 yılı ..»»
Mehmet Özden

Tiydem Yayıncılık

Elementary Pre-İntermediate İntermediate»»
Gülcan İnalcık

Palme Yayıncılık

Nurcan Cip

Palme Yayıncılık

Mehmet Maksudoğlu

Ensar Neşriyat

Bu kitap, kendi kendinize Arapçayı öğrenebilmeniz için hazırlanmıştır. Konular resimli olarak anlatılmış, hem Arapça okunuşu verilmiş, hem de Türkçe manası sunulmuştur. Teferruata girilmeksizin, kaidelerin en çok kullanılanları verilmiştir. Kitapta, hiç bilmeyen, Arapçayı öğrenmeye yeni başlayan kimse esas alınmış, konular birbiriyle irtibatlı olarak verilmiştir.»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız