Başarı tek başına elde edilemez. Emeği dokunan herkesle mutluluğu paylaşanlar, daha büyük başarılara ulaşır. Dr.Faruk Bayülkem [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Askeri Okullar

Askeri Okullar isimli konu başlığında toplam 17 kitap bulunuyor.
  Askeri Okullar kategorisindeki kitaplar
Savaş Doğan

Tek Ağaç Eylül Yayınları

Nüfusu her geçen gün artan ve genç nüfusu çalışma alanlarında verimli kullanma gerekliliği bulunan ülkemizde, iş alanlarının çalışabilir nüfusa oranının sınırlı olması, söz konusu gerekliliği yerine getirmek adına bazı zorunluluklar doğurmaktadır. Özellikle kamu sektörüne personel alımlarında daha nesnel davranabilmek için her yıl sınavlar düzenlenmektedir. Kamu personeli olma düşüncesindeki binle..»»
Yargı Yayınevi Komisyon

Yargı Yayınevi

Askeri Liseler ve Bando Astsubay Hazırlama Okulu Sınavına Hazırlık 12 Fasikül Deneme 2010»»
Komisyon

Yargı Yayınevi

Türkçe Matematik Milli Tarih-Milli Coğrafya İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Fen Bilgisi Çıkmış Sorular En Son Hazırlanan Eğitim Programlarına İle Uyumludur. Çıkmış Sorular Paralelinde Hazırlanmıştır. Ek Bilgilere Yer Verilmiştir. »»
Komisyon

Yargı Yayınevi

Askeri Okul ve Kurumların Sınavlarına Hazırlık»»
Halit EkiciNurcan Durmuş

Gelişim Kitabevi

Askeri Okul ve Kurumların Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu 2009 MUVAZZAF ve SÖZLEŞMELİ SUBAYLIK SINAVLARI UZMAN JANDARMA OKULU SINAVI *SÖZLEŞMELİ SUBAY ve ASTSUBAYLIKTAN MUVAZZAFLIĞA GEÇİŞ SINAVLARI UZMAN JANDARMALIK ve UZMAN ERBAŞLIKTAN ASTSUBAYLIĞA GEÇİŞ SINAVLARI ASTSUBAYLIKTAN SUBAYLIĞA GEÇİŞ SINAVLARI UZMAN ERBAŞLIK SINAVLARI SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY..»»
Halit EkiciNurcan Durmuş

Gelişim Kitabevi

Askeri Okul ve Kurumların Sınavlarına Hazırlık Kitabı 2007»»
Komisyon

Yargı Yayınevi

Muvazzaf ve Sözleşmeli Subaylık Sınavları Uzman Jandarma Okulu Sınavı(J. Okullar Komutanlığı) Sözleşmeli Subay ve Astsubaylıktan Muvazzaflığa Geçiş Sınavı Uzman Jandarmalık ve Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş Sınavı Astsubaylıktan Subaylığa Geçiş Sınavı Uzman Erbaşlık Sınavları Sözleşmeli Astsubaylık Sınavları Astsubay Okulu Sınavları Sözleşmeli ve..»»
Komisyon

Yargı Yayınevi

Askeri Okul ve Kurumların Sınavlarına Hazırlık Soru Bankası "2008"»»
Genel Kültür*** Konu Anlatımlı Temel Kaynak ve Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular***

Karacan Akademi Yayınları

HAZIRLAYANLAR;

Doç. Dr. METE TÖRÜNER

Editör

KUDRET AKMANER

(Sayısal Yetenek)

GÜZİN GÜNEY

(Sözel Yetenek)

İSMAİL BOYRAZ

(Atatürk İlk. ve İnk. Tar. Türk Kült. ve Med.)

MURAT KÖKSAL

(Türkiye Corafyası)

ABDURAHMAN YILMAZGÖZ

(Temel Yurttaşlık ve Anayasa Bilgileri)

YAVUZ AYAN

(Türkiye ve Dünya ile İlgili Gen. Sosyo Eko. Kon.)

Çıkmış sına..»»


Pegem Akademi Yayıncılık

Değerli Uzman Jandarma adayları, Pegem Akademi tarafından uzman bir komisyona hazırlatılan " Jandarma Okullar Komutanlığı Uzman Jandarma Okulu Sınavı Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular ve Deneme Sınavları" adlı bu kitabımızda neleri bulabileceksiniz? 2003 yılı Mayıs ayında yapılan sınavdan başlayarak en son yapılmış sınav olan 19 Nisan 2008 tarihli sınav da dahil olmak üzere SON 6 YILIN Ç..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.