Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

KPSS Lise Önlisans

KPSS Lise Önlisans isimli konu başlığında toplam 31 kitap bulunuyor.
  KPSS Lise Önlisans kategorisindeki kitaplar
II Lise Önlisans Temel Kitap

Nobel Yayın Dağıtım

Bu kitap, ÖSYM tarafından yapılan KPSS II’ye girecek Lise ve Önlisans mezunlarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Yayınevimizin yazarları tarafından ÖSYM sınav formatına uygun nitelikte ve güncel bilgileri kapsayacak şekilde titizlikle hazırlanan kitapta, bilgiler anlaşılır ve akıcı bir dille sunulmuştur. Maddelemeye uygun konular maddeler hâlinde verilmiştir. Türkçe ve Matematik ..»»
Metin Aydın (Editör)

Data Yayınları

Genel Yetenek;

Türkçe-Matematik-Geometri

Genel Kültür;

Tarih-Coğrafya-Anayasa »»

Nobel Yayınları

Nobel Yayın Dağıtım

Kendilerini kamu personeli olmaya hazırlayan adayları, kariyer hedefleri sunan bir sınava hazırlamak, sorumluluk anlayışını gerektirir. Bu anlayış yalnızca hatasız yayın yapmak olarak ortaya çıkmaz. Bunun yanı sıra önemli olan, adayları sınava en doğru ve etkin bir biçimde hazırlamaktır. Buna yönelik yayınlar yapmayı ilke edinen bir yayınevi olarak, bu çalışmayı memur adaylığı için bir gereklilik ..»»
Hakkı Bakırcı

Asil Yayınevi

KPSS sınavlarına hazırlıkta öncü ve önde olmayı ilke edinen Asil Yayınları sınav sistemine göre hazırlanan yepyeni kitaplarla KPSS ye girecek adayların önemli yardımcısı olacaktır. KPSS sınavına hazırlanırken; KPSS Sınavı sisteminin ruhuna uygun, anlaşılır, güvenilir ve özgün konu anlatımı ve seçkin sorularla öğrencilerin rakiplerine fark atmasını sağlayacaktır. Hazırlamış olduğumuz “KPSS li..»»
Hasan Can Oktaylar

Yargı Yayınevi

Denemelerin herbiri 150 sorudan oluşmaktadır.»»
Yediiklim Yayın Kurulu

Yediiklim Yayınları

KPSS, Genel Yetenek, Genel Kültür, Ortaöğretim, Önlisans, Deneme Seti 2010 »»
Ortaöğretim 10’lu Deneme Seti

İhtiyaç Yayıncılık

KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Önlisans - Ortaöğretim 10 lu Deneme Seti »»
Hasan Can Oktaylar (Editör)

Yargı Yayınevi

2010 KPSS Lise / Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Çek Kopar Yaprak Test 3000 Soru»»
Hasan Can Oktaylar

Yargı Yayınevi

2010 KPSS Lise Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankası »»
Selim Işık

Dinamik Akademi Yayınları

USTA KALEMLERDEN! “2010 KPSS LİSE – ÖNLİSANS SORU TAHMİN KİTABI” Tamamı branşında efsaneleşmiş, dershanelerde, kariyer merkezlerinde ve yayınevlerinde fiilen ders anlatan ve soru hazırlayan öğretmen arkadaşımızla ortak akıl paydasında buluşarak hazırladığımız 2010 KPSS LİSE – ÖNLİSANS SORU TAHMİN KİTABI’mızı sizlere ulaştırmaktan dolayı mutluyuz. Dershanelerde görev alan öğretmenler olarak “..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.