Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Mürfettişlik Sınavlarına Hazırlık

Mürfettişlik Sınavlarına Hazırlık isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Mürfettişlik Sınavlarına Hazırlık kategorisindeki kitaplar
Bütçe ve Borçlanma 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunundaki Son Değişikliklerle Yeni Bütçe Uygulaması

Seçkin Yayıncılık

- Kamu Maliyesi ve Kamu Ekonomisi - Kamu Harcamaları - Kamu Gelirleri ve Vergiler - Bütçe - Devlet Bütçesi - Türk Bütçe Sistemi - Borçlanma - Borç Yükü - Devlet Borçlarının Sınıflandırılması 9. Baskısını yapan kitap, Başarı Grubu Müfettişlik - Uzmanlık Sınavlarına Hazırlık Dizisinin yedinci cildi Kamu Maliyesi, Bütçe ve Borçlanma olmak üzere üç ayrı kısımdan oluşmaktadır. Bu kitapta da..»»
M. Fatih Dikici

Agon Bilgi Akademisi

- Kıymetli Evrak Hukuku - Kambiyo Senetleri - Çeke Benzer Senetler- Kambiyo Senetlerine Benzer Senetler - Emtia Senetleri - Eşya Hukuku Senetleri - Menkul Kıymetler - Deniz Ticareti Hukuku - Sigorta Hukuku Birer özel hukuk dalı olan Kıymetli Evrak, Deniz Ticareti ve Sigorta Hukukunu bir arada inceleyerek Türkiye`de bir ``ilk``e imza attığımız bu eserin Kıymetli Evraka ayrılan kısmında, k..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.