Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

DGS Dikey Geçiş Sınavı

DGS Dikey Geçiş Sınavı isimli konu başlığında toplam 24 kitap bulunuyor.
  DGS Dikey Geçiş Sınavı kategorisindeki kitaplar
Nusret BilenMurat KöseZeliha Avdan

Yediiklim Yayınları

DGS için yazılmış ilk ve tek kitap olarak piyasaya çıkmıştır. Kitap, DGS mantığına uygun olarak hazırlanmıştır. Şekil yeteneği, mantıksal akıl yürütme ve şifreleme soruları ile DGS mantığına en uygun kitaptır. Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine devam etmek için girdikleri Dikey Geçiş Sınavına katılacak olan öğrencilere yardımcı..»»
Komisyon

Karacan Akademi Yayınları

DGS "Dikey Geçiş Sınavı"»»
Güven Göllüoğlu (Editör)

Yargı Yayınevi

Pegem Yayınevi Komisyon

Pegem Akademi Yayıncılık

Yaprak Testler, DGSye hazırlanan adaylara öğrendikleri konuları bireysel olarak tekrar etme fırsatı sunmaktadır. ÖSYMnin yaptığı DGS sınavlarının içeriğine uygun sorulardan oluşan Yaprak Testler; bir taraftan sınav konularının öğrenilme düzeyini belirleyecek, bir taraftan da sınavlara hazırlayacak nitelikte hazırlanmıştır. Yaprak Testlerle adaylar sınav kaygısını üzerlerinden atacak, bilgilerini s..»»
İhtiyaç Yayınları Komisyon

İhtiyaç Yayıncılık

Renkli baskı ve farklı tasarımı ile dikkat çeken yaprak testimizin içerisinde Türkçeden 45 , Matematikten 59 test bulunmaktadır. DGS yaprak testimiz konu konu yazılmış özgün soru ve karma testlerle de desteklenmiş olup bütün sorularımız Dikey Geçiş Sınavı formatında hazırlanmıştır.»»
Güven Göllüoğlu

Yargı Yayınevi

DGS Dikey Geçiş Sınavı Konu Anlatımlı 2010»»

Pegem Akademi Yayıncılık

DGS, sözel ve sayısal olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Her bölümde 80`ner adet olmak üzere toplam 160 soru vardır. Bu soruların çözümü için adaya 180 dakika süre verilmektedir. DGS puanları, adayların sınav sonuçlarından hesaplanan sözel ve sayısal puanlarının, önlisans öğrenimlerinde elde ettikleri akademik not ortalamalarından hesaplanan ağırlıklı önlisans başarı puanlarının (AÖBP) ve önli..»»
Erkan ArslanAli UlucanAlper Elaldı

İrem Yayıncılık

DGS’nin genel yetenek sınavı olması, onu diğer sınavlardan ayırıyor. Bu farklılığı kavramak ve buna uygun bir çalışma stratejisi geliştirmek gerekiyor. Elbette kullandığınız kaynaklar da bu doğrultuda hazırlanmış olmalıdır. Elinizdeki kitap tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere hazırlandı. Önceki sınavlarda sorulmuş sorular derlendi; konu dağılım ve zorluk bakımından bir sınıflandırmaya tabi..»»
Güvender Yayınları

Güvender Yayınları

Sayısal Yetenek Matematik Testi 32 Adet 128 Sayfa Sayısal Yetenek Geometri Testi 12 Adet 48 Sayfa Sözel Yetenek Türkçe Testi 24 Adet 96 Sayfa »»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.