Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Özel Güvenlik

Özel Güvenlik isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Özel Güvenlik kategorisindeki kitaplar
Temel Eğitim 2010

Dörtbay Yayınları

Her devlet yapısı içerisinde gerek yöneticiler açısından gerekse yönetilenler açısından bir "güvenlik" algılaması vardır. Maslovv, ihtiyaçlar piramidini oluştururken doğal ve içten gelen insiyakları dikkate almıştır. Bir birey açısından Maslow’un yaklaşımı ne kadar dikkate degerse toplum açısından da bir o kadar önem arz eder. Doğal süreç içerisinde güvenlik ihtiyacı, birey-toplum ilişkisi açısınd..»»
Yargı Yayınevi Komisyon

Yargı Yayınevi

Son 4 Yılın Çıkmış Soru ve Cevapları 4 Deneme Sınavı »»
Mustafa Kaygısız

Adalet Yayınevi

Özel Güvenlik Eğitimi Müfredatına Uygun Tüm Dersler ve İlgili Mevzuat - Deneme Sınavı - Çıkmış Sorular İlaveli Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları Güvenlik Tedbirleri Temel İlk Yardım Genel Uygulamaları Olay Yerini Koruma Yangın Güvenliği ve Tabii Felaketlerde Müdahale Tarzı Kalabalık Yönetimi Kişi Koruma Patlayıcı Maddeler Uyuşturucu - Narkotik ..»»
Fatih İnanç

Dizayn Yayıncılık

Fatih İnanç-Kamu Yönetimi Uzmanı Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı 1-21 Soru ve Cevapları Güvenlik Tedbirleri Olay Yeri Koruma Güvenlik Sistemleri ve Cihazları Koruma Hukuku Patlayıcı Maddeler Uyuşturucu Maddeler Temel İlk Yardım Etkili İletişim Kalabalık Yönetimi Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları Silah Bilgisi ve Atış Teknikleri Yang..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.