Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracaklarına, duvar ördükleri için yalnız kalırlar. Newton [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bankacılık Sınavları

Bankacılık Sınavları isimli konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
  Bankacılık Sınavları kategorisindeki kitaplar
YÖS

Yargı Yayınevi

Bankacılık - YÖS - DGS - ALES İş Sınavlarına Hazırlık Şekil Yeteneği 2010»»
Servet Avşar (Editör)

Asil Yayınevi

IQ Test Şekil Yeteneği»»
Mahmut Kalenderoğlu

Agon Bilgi Akademisi

9. Baskısını yapan kitap, Başarı Grubu Müfettişlik - Uzmanlık Sınavlarına Hazırlık Dizisinin yedinci cildi Kamu Maliyesi, Bütçe ve Borçlanma olmak üzere üç ayrı kısımdan oluşmaktadır. Bu kitapta da serinin diğer kitaplarında olduğu gibi konular ayrıntılı ve sistematik bir biçimde incelenmiştir. Özellikle mesleki sınavlara hazırlanan adaylar için tam bir başvuru kaynağı olan eserde gereksiz ayrıntı..»»
Mahmut Kalenderoğlu

Seçkin Yayıncılık

Başarı Grubu Müfettişlik - Uzmanlık Sınavlarına Hazırlık Dizisinin dokuzuncu cildi Mikro İktisat adını taşımaktadır. Bu kitapta Mikro İktisadın konusu ve iktisatla ilgili temel kavramlar öncelikle incelenmiş, iktisadın en temel ilkeleri olan arz, talep ve fiyat kriterleri üzerinde dikkatli ve özenli bir inceleme yapılmıştır. Kitabın hazırlanmasında mikro iktisat alanında mesleki sınavlar bazında h..»»
Mine Aktaş

Alp Yayınevi

Şekil Yeteneği»»
Asil Yayınevi

Asil Yayınevi

Şekil Yeteneği Sayısal İlişki: Ales-Yös-Bankacılık»»
Tacettin Kandemir

Barış Yayınevi

Bu Kitap, mantıksal akıl yürütme ve şekil yeteneği ile ilişki kurarak soru çözme tekniğini geliştirmek için hazırlanmıştır.Les sınavı,Yös sınavı,Bankacılık sınavlarına hazırlananlar için faydalı olacaktır.»»
YÖS

Yargı Yayınevi

Şekil Yeteneği: Bankacılık - YÖS - LES - DGS - İş Sınavlarına Hazırlık 2010 Kural Bulma Sıra Takibi Algı Artırma Sorular-Çözümler Şekillerin Sayılarla İlgisi Sayıların Şekillerle İlgisi Şekillerin Şekillerle İlgisi »»
Savaş Doğan

Tek Ağaç Eylül Yayınları

Ülkemizde birçok kurum; kişilerin yetenek ve zekâ katsayılarını ölçerek personel seçmektedir. Yaptıkları sınavlarda, kişilerin bu yönlerini ölçmek için Şekil Yetenek sorularından yararlanmaktadırlar. Günümüzde yapılan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı (ALES), Dikey Geçiş Sınavı (DGS), Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), Yabancı Öğrenci Sınavı (YÖS) ve Bankacılık sınavlarında Şekil Yete..»»
Kolektif

Agon Bilgi Akademisi

YÖS, LES ve Bankacılık»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.