Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yabancı Dil Sınavları-Genel

Yabancı Dil Sınavları-Genel isimli konu başlığında toplam 16 kitap bulunuyor.
  Yabancı Dil Sınavları-Genel kategorisindeki kitaplar
Kenan Öre

Pelikan Yayıncılık

Bu Kitabın Amacı, 1-KPDS-ÜDS gibi sınavlarda 70 puanın üstüne çıkaracak bir performans sağlamak, 2-En zor konuları kolayca anlamayı sağlamak, 3-ingilizce`nin inceliklerini, istisnalarını ve yapılardaki nüansları sunmaktır. Bu Kitapta, 1-İngilizce`nin en zor cümle yapılarını (Complex Sentence, Urgency, Cleft Sentence, Inversion, etc.), 2-ingilizce`de A`dan Z`ye öz..»»
A. Nejat Alperen

Pelikan Yayıncılık

WORD MASTER FOR EXAMS IN ENGLISH THIS ESSENTIAL RESOURCE INCLUDES: THE MOST COMMON EXAM WORDS ENGLISH-TURKISH DICTIONARY ENGLISH-TURKISH IDIOMS PARTICLE COLLOCATIONS PHRASAL VERBS WORDS TO CONFUSE COMMONLY CONFUSED WORDS PREPOSITIONAL COMBINATIONS SENTENCE CONNECTORS PREPOSITIONS IRREGULAR VERBS PREFIXES AND SUFFIXES LATI..»»
Murat HişmanoğluSibel Hişmanoğlu

Pelikan Yayıncılık

Sizlerin cloze test bölümünde mükemmel başarı elde etmenizi sağlayacak bu kitap: Aşama aşama sizi cloze test sorularını çözmeye hazırlamaktadır. Doğrudan sorularla başlamak yerine önce gramer sonra kelime tekrarı yaparak önceki bilgilerinizi yeni bilgilerle birleştirmenizi ve soruları kolaylıkla çözmenizi amaçlamaktadır. Hem gramer hem de kelime tekrarı bölümlerinde Türkçe açık..»»
Fuat Turgut

Dil-Sa Yayıncılık

English Club Proficiency ÜDS - KPDS - YDS - COPE - TOEIC - TOEFL EXAM Preparation Kitabı Hakkında Stratejiler ve ipucları içeren English Clup Profiency hem İngilizce bilgimizi revize edecek hem de geliştirecek bir yapıya sahiptir. English Club Proficiency Kitabında Yer Alan Konu Başlıkları Verb Tenses In English (İngilizce`de Fiil Zamanları) Clauses »»
Murat Hişmanoğlu

Pelikan Yayıncılık

This book aims at providing a variety of language material for intermediate and advanced learners of English who are preparing for KPDS, TOEFL and other proficiency exams. It can be used in a classroom context both as a general test book and a reference guide to teach grammar. However, it is mainly a self study book. Main grammatical points are explained thoroughly and learners` grammatical knowle..»»
Cesur Öztürk

Pelikan Yayıncılık

Essential Academic Vocabulary akademik metinleri okuyup anlamak ve yazma çalışmalarına sözcük zenginliği katmak için gerekli en önemli sözcükleri öğreten ve test eden kapsamlı bir referans ve test kitabıdır. Basic Academic Vocabulary ve Advanced Academic Vocabulary olmak üzere iki ana bölümden oluşan kitabın birinci bölümünde İngilizce hazırlık okulunda, YDS ve KPSS hazırlık çalışmalarında en çok..»»
Metin Kurtar

Pelikan Yayıncılık

İngilizce Deneme Sınavları ve Destek Testleri Sevgili öğrenciler, ÜDS / KPDS / YDS / TOEFL ve benzeri İngilizce sınavlara hazırlık alanında 10 yılı aşkın birikimim, ülke genelinde ve il çapında yapmış olduğum derecelerden aldığım cesaret ve YDS sonucunda sayısı yüzü geçen öğrencimin üniversitelerin dil bölümlerini kazanmalarında elde etmiş olduğum başarı ve deneyimlerimi daha da ile..»»
Gürcan GünayMustafa Demir

Pelikan Yayıncılık

İngilizce Sınavlarına Stratejik ve Taktik Yaklaşım, Kpds, Üds, KPSS, TOEFL Bu test kitabı, piyasada bolca bulunan sınavlara hazırlık amaçlı test kitaplarından çok farklı bir şekilde hazırlanmıştır. Öncelikle kitapta verilen her bölümün hemen başında, o bölümde işlenen soru türüne yönelik soru çözme strateji ve teknikleri örnekli sorularla sunulmaktadır. Bu bölümün ardından da, o soru türünden..»»
M. Fatih Adıgüzel

Pelikan Yayıncılık

Son yıllarda KPDS, ÜDS ve YDS sınavlarında sorular daha seçici hale gelmiştir. Bu sınavlara hazırlanmak için dershanelere veya kurslara devam eden öğrenciler bu sınavlara hazırlık için yayımlanan belli dergilerdeki sorulara maruz bırakılmakta ancak başka kaynaklara az zaman ayırmaktadırlar. Bu tek düze kaynak çözümü öğrenciyi daha kaliteli veya farklı bilgiler içeren kitaplardan uzaklaştırmak..»»
Sevgi ÖnselSevgi Atagören

Nobel Yayın Dağıtım

Kitabımızdaki testlerde toplam 2810 soru vardır. Bu soruların 1911`i tarafımızdan üretilen özgün sorular olup; geri kalan 899 soru 2000-2008 yılları arasındaki üniversite İngilizce sınav sorularından oluşmaktadır. Kitabımızdaki özgün soruları hazırlarken, soru kökleri, büyük itina ile test kitaplarından, gramer kitaplarından, sözlüklerden, İngilizce ders kitaplarından, çeşitli akademik çalışmalard..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.