Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

SBS-6. Sınıf

SBS-6. Sınıf isimli konu başlığında toplam 45 kitap bulunuyor.
  SBS-6. Sınıf kategorisindeki kitaplar
Komisyon

Zambak Yayınları

Fen ve Teknoloji, Hücreleme Yöntemine Göre hazırlanan kitaplarımızda konular, ünite alt başlıklarına göre hücre hücre bölündü. Özet konu anlatımları, örnek sorular ve etkinliklerle desteklendi. Ayrıca çoktan seçmeli testlerle sınav tekniğinin geliştirilmesi ve konuları İnteraktif CD desteğiyle daha iyi kavranması hedeflendi.»»

İlknur ÇarpanEngin Taşdelen

Zambak Yayınları

İngilizce ders programına uygun, ünitelere paralel, özet konu anlatımlı, bol alıştırmalı ve cevaplı özgün konu testli. Konuları anlamayı kolaylaştıran resim ve grafiklerle destekli ve tamamı renkli»»


Zambak Yayınları

Matematik, Hücreleme Yöntemine Göre hazırlanan kitaplarımızda konular, kazanımlara göre hücre hücre bölündü. Özet konu anlatımları, çalışmalarla desteklendi. Ayrıca çoktan seçmeli testlerle sınav tekniğinin geliştirilmesi ve konuları İnteraktif CD desteğiyle daha iyi kavranması hedeflendi.»»

S. Murat Yüksel

Esen Yayınları

6. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı»»
Komisyon

Zambak Yayınları

Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler derslerine ait, ders programına uygun, ünitelere paralel, özgün sorulardan oluşmuş testler. DPY ve OKS’de çıkmış sorular ve cevapları... Sınavlara hazırlık için kendinizi deneyeceğiniz bilgilerinizi pekiştirecek özgün test kitabı.

Türkçe

Matematik

Fen ve Teknoloji

Sosyal Bilgiler»»

Komisyon

Zeka Küpü Yayınları

6. Sınıf Öğrencileri İçin Konu Anlatımlı Matematik Soru Bankası "Zeka Küpü"»»
Pianalitik Yayınları

Pianalitik Yayınları

6. Sınıf SBS Fen ve Teknoloji Konu Anlatımlı 2009»»
Komisyon

Zambak Yayınları

Sosyal Bilgiler Hücreleme Yöntemine Göre hazırlanan kitaplarımızda konular, kazanımlara göre hücre hücre bölündü. Özet konu anlatımları, çalışmalarla desteklendi. Ayrıca çoktan seçmeli testlerle sınav tekniğinin geliştirilmesi ve konuların İnteraktif CD desteğiyle daha iyi kavranması hedeflendi. Bulmacalar ve boşluk doldurmalar yoluyla bilgilerin pekiştirilmesi amaçlandı.»»

Güvender Yayınları

Güvender Yayınları

6. Sınıf Tek Kitap Konu Anlatımlı SBS»»
Güvender Yayınları

Güvender Yayınları

6. Sınıf Tek Kitap Soru Bankası SBS»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.