Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

ÜDS

ÜDS isimli konu başlığında toplam 27 kitap bulunuyor.
  ÜDS kategorisindeki kitaplar
Sağlık Bilimleri

Siyasal Kitabevi

A Practice Book for-ÜDS Sağlık Bilimleri araştırma görevlilerinin girmek zorunda oldukları dil sınavına hazırlanmada gereksinim duydukları dilbilgisi ve sözcük bilgisi konularındaki eksiklerini tamamlamak üzere tasarlanmıştır. Kitabın ilk bölümünde ÜDS Sağlık Bilimleri Sınavı`na girecek adayların karşılaştıkları gramer bilgilerini zenginleştirmek ve yoğun gramer testleriyle bu bilgilerini pekiştir..»»
Kolektif

Art Basın Yayın

A Testbook of Elementary and Pre-Intermediate Learners "KPDS & ÜDS Soru Bankası" CD İlaveli»»
Nejat Alperen

Nobel Yayın Dağıtım

Bu kitap, KPDS-ÜDS-YDS gibi Ingilizce sinavlarina girenler için uzun bir çalismadan sonra titizlikle hazirlanmistir. Bu kitap, "Dilbilgisi konulari en iyi ve en kisa yoldan nasil verilebilir?" sorusundan yola çikilarak hazirlanmistir.»»

Pegem Akademi Yayıncılık

Bu kitap, söz konusu sınavlara hazırlanan bireylerin hedefledikleri puanlara ulaşabilmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu kitabı kullanan bireylerin ÜDS`de sınanan üst düzey dilbilgisi konularını ve bu sınavlar için gerekli bazı özel strateji ve dil becerilerini sınav öncesi pekiştirebilecekleri düşünülmektedir. Bu kitap 4 bölümden oluşmaktadır. 1. ÜDS Sağlık Bilimleri Sorularının A..»»

Pegem Akademi Yayıncılık

Bu kitap, söz konusu sınavlara hazırlanan bireylerin hedefledikleri puanlara ulaşabilmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu kitabı kullanan bireylerin ÜDS`de sınanan üst düzey dilbilgisi konularını ve bu sınavlar için gerekli bazı özel strateji ve dil becerilerini sınav öncesi pekiştirebilecekleri düşünülmektedir. Bu kitap 4 bölümden oluşmaktadır. 1. ÜDS Sosyal Bilimler`in Analizi, 2...»»
Kolektif

Mustafa Kitabevi

Mastering ÜDS Science "CD Hediyeli"»»
Kolektif

Pegem Akademi Yayıncılık

Bu kitap, söz konusu sınavlara hazırlanan bireylerin hedefledikleri puanlara ulaşabilmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu kitabı kullanan bireylerin ÜDS`de sınanan üst düzey dilbilgisi konularını ve bu sınavlar için gerekli bazı özel strateji ve dil becerilerini sınav öncesi pekiştirebilecekleri düşünülmektedir. Bu kitap 5 bölümden oluşmaktadır. 1. ÜDS Sosyal Bilimler`in Analizi, 2...»»
Ü. Ferit AldımBanu Aldım

Data Yayınları

Pathfinder For ÜDS Cep Kitabı»»
Ü. Ferit AldımBanu Aldım

Data Yayınları

Pathfinder For ÜDS Soru Bankası»»
Çağdaş DemirkulKadem Şengül

Pegem Akademi Yayıncılık

10 ADET ÖZGÜN ÜDS FEN BİLİMLERİ TESTİ AYRINTILI CEVAP ANAHTARI SINAVDA İŞİNİZE YARAYACAK ALTIN KURALLAR EN ÇOK SORULAN PHRASAL VERBS LİSTESİ ADVERBIAL CLAUSES” KONU ANLATIMI PINPOINT iki açıdan diğer ÜDS FEN BİLİMLERİ kitaplarından farklıdır. Birincisi; PINPOINT’te yer alan tüm sorular daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olup tamamen ORİJİN..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.