Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Üniversite Hazırlık - YGS

Üniversite Hazırlık - YGS isimli konu başlığında toplam 104 kitap bulunuyor.
  Üniversite Hazırlık - YGS kategorisindeki kitaplar
Mesut AydoğarTeoman Aldemir

Pelikan Yayıncılık

Yeni sınav sistemindeki değişiklikle birlikte gireceğiniz sınavların birinci aşaması olan YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) için hazırlanmış olan %100 YGS MATEMATİK kitabını sizlere sunuyoruz. Kitabımızın, -diğer konu anlatımlı matematik kitaplarından ayıran- belirgin birkaç özelliği bulunmaktadır. Öncelikle öğrencilerin anlamalarını kolaylaştırmak amacıyla konu anlatımları titizlik..»»
Komisyon

Güvender Yayınları

30 x 40 YGS Temel Matematik Denemeleri »»
Hasan AltınışıkHakan GülerVedat Gül

A Yayınları

44 Yılın YGS Sistemine uygun ÜSS-ÖYS-ÖSS Fen Bilimleri Çıkmış Soruları ve Ayrıntılı Çözümleri»»
Oğuz Gümüş

A Yayınları

44 Yılın YGS Sistemine Uygun ÜSS-ÖYS-ÖSS Matematik Çıkmış Soruları ve Ayrıntılı Çözümleri»»
Aykut TonguzTamer AtacanNeslihan Karanfil

A Yayınları

44 Yılın YGS Sistemine Uygun ÜSS-ÖYS-ÖSS Sosyal Bilimler Çıkmış Soruları ve Ayrıntılı Çözümleri Tarih - Coğrafya - Felsefe »»
Sayısallar İçin Tam Set ***195 VCD + 6 Kitap + Yaprak Testler Hediyeli***

Atlas Pazarlama

Yeni Müfredata Uygun ! Ezbere değil, öğrenerek çalışın. Bu VCD set ile konuları anlayarak çalışacak, kendinizi sınayabileceksiniz.Üstelik Bol bol pratik yapma imkanına sahipsiniz. BİL IQ ve ATLAS YAYINCILIK kalitesiyle ... Dersler Türkçe : 18 VCD - 1 Kitap Matematik : 51 VCD - 1 Kitap Geometri : 28 VCD - 1 Kitap Fizik : ..»»
Kolektif

Atlas Pazarlama

BİL IQ ÖSS FEN BİLİMLERİ - Sayısallar İçin Tam Set - 195 VCD Yeni Müfredata Uygun ! Öğrenciler - Öğretmenler - Veliler 9.10.11.12. Sınıf Öğrencileri bu setlerle mevcut derslerinizi daha iyi anlayacak ve ÖSS sınavına hazırlanacaksınız... BİL IQ Fen Bilimler Seti, Türkiye`nin alanındaki en iyi öğretmenleri tarafından gerçek sınıf ortamında hazırlanmıştır. Ün..»»
Komisyon

Atlas Pazarlama

Dershane ortamını artık evlerinize kadar getiriyoruz.

Milyarlarca lira harcamadan da üniversiteli olabilir geleceğinizi kendiniz tayin edebilirsiniz. Dershane hocalarının sınıf ortamında dersleri birebir anlatımları ve soru çözümleriyle desteklenmiş,

Türkiye`de bir ilk, kalitesi tescillenmiş tam bir hazine.

DERSLER

1- BİL IQ ÖSS MATEMATİK SETİ 51 VCD 1 KİTAP

2- BİL IQ GEOM..»»

Kolektif

Atlas Pazarlama

Ezbere değil, öğrenerek çalışın. Bu VCD set ile konuları anlayarak çalışacak, kendinizi sınayabileceksiniz.Bol bol pratik yapma imkanına sahipsiniz. Dersler: Türkçe : 18 VCD + 1 Kitap Matematik : 37 VCD + 1 Kitap Geometri : 28 VCD + 1 Kitap Tarih : 16 VCD + 1 Kitap Coğrafya : 10 VCD + 1 Kitap Sosyoloji : 1 VCD + 1 Kitap Türk Dili ve Edebiyatı :..»»
Atlas Görsel Eğitim Ürünleri

Atlas Pazarlama

BİL IQ YGS Biyoloji 23 VCD + Rehberlik Kitabı Ezberlemeyin! Akılda kalıcı örnekler ve başarısı kanıtlanmış bir öğretim tekniği ile anlatılan dersler ile biyolojiyi bilimsel olarak öğrenin. Öğrenciler, Bil IQ YGS Setleri İle Hem Okula Hemde Üniversite Sınavına Hazırlanın... Bu Muhteşem Ürünle Sınvlara Hazırlık Artık Çok daha Kolay... BİL IQ YGS Biyoloji Seti ile kendinizi ..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.