Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

TUS

TUS isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  TUS kategorisindeki kitaplar
Oğuz Sarıyıldız

Pelikan Yayıncılık

TUS ile ilgili yayınlar giderek artıyor. Hemen her TUS döneminde yeni bir konu ya da soru kitabı ile karşılaşılıyor. Üretkenlik güzel bir şey olmakla beraber, dikkat edildiğinde bu kitapların daha önce yazılanların tekrarı ve süslemesiyle yeniden piyasaya sürülmüş yayınlar olduğu pek de gizlenemiyor. Kaynak alınan daha önceki kitapların sorunlarının bu yayınlarda da devam etmesi bunun en iyi göste..»»
Ulaş Açıkgöz

Pelikan Yayıncılık

Kanda sadece Anti HBs olması neyi gösterir ? Geçirilmiş enfeksiyon veya aşı Kronik hepatit ile taşıyıcı arası fark nasıldır ? HBs Ag (+) saptanır. Aynı zamanda anti HBc`de dir Kronik hepatit ile taşıyıcı arası fark nasılıdır ? Kronik hepatittde artmış aminotrenferaz aktivitesi ile birlikte hastalık evresinde bağlı olarak HBe Ag (+) veya (-) Anti HBe (+) veya (-) sa..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.