Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

MEB Müdür Yardımcılığı

MEB Müdür Yardımcılığı isimli konu başlığında toplam 12 kitap bulunuyor.
  MEB Müdür Yardımcılığı kategorisindeki kitaplar
Erdal AydınArslan ErkanNizamülmülk GüneşKemal Arslanİlyas KarabıyıkAli ŞerbetçiAyşe ÇınarTuran Kantos

Yargı Yayınevi

5000 Soruda Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Soru Bankası »»
Komisyon

Pegem Akademi Yayıncılık

Pegem Akademi Yayınevi olarak Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Sınavlarına adayları en iyi şekilde hazırlayacak yayınlar yapma çalışmalarımız hızla devam etmektedir. MEB Yönetici Atama Yönetmeliği, Resmi Gazetede yayımlanır yayımlanmaz bu sınavlara dönük olarak basımını yapacağımız kitabımız yayımlanmak üzere matbaaya gönderilecek ve en kısa sürede piyasaya sürülecektir. Konu anlatımlı kitabın ..»»
Hasan Can Oktaylar (Editör)Sinan TemurFatih Öncü

Yargı Yayınevi

Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu: 2009 - Türkçe - Resmi Yazışma Kuralları - İnkılap Tarihi ve Yazışma Kuralları - İnkılap Tarihi ve Ulusal Güvenlik - T.C. Anayasası - Genel Kültür - Mevzuat - MEB Kanunlar - MEB Yönetmelikler »»
Hasan Can Oktaylar (Editör)Sinan TemurFatih Öncü

Yargı Yayınevi

Yargı Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavlarına Hazırlık Seti»»
Hasan Can Oktaylar (Editör)Sinan TemurFatih Öncü

Yargı Yayınevi

Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavlarına Hazırlık Soru Bankası: 2009»»
Şükrü TürkmenMetin ÇiftçiÖzcan Türkmen

Asil Yayınevi

Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Çözümlü Soru Bankası»»
Ramazan Manayİsmail YılmakHaluk Vatansever

Siyasal Kitabevi

Eğitim Kurumları ve Müdür Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu, eğitim camiasında yükselmek isteyen yönetici adaylarının girecekleri sınavlarda başarılı olmaları yolunda hazırlanmış bir köprü, bir başvuru kitabı niteliğindedir. Elinizdeki kılavuz, çeşitli adlarla açılan eğitim yöneticiliği sınavlarının müfredatı baz alınarak hazırlanmıştır. Kitapta, öncelikle eğitim ile ilgili branşların özl..»»
H. Çağdaş Batmaz

Data Yayınları

Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık Cep Kitabı 2009 Özgün ve özetlenmiş mevzuat bilgisi - Konu anlatımlı - Ünite testleri - Çıkmış sorular - Yeni MEB Eğitim Kurumları Yönetici Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği çerçevesinde »»
Komisyon

Pegem Akademi Yayıncılık

MEB Yönetici Atama Yönetmeliği (MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİLERİNİN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRMELERİNE İLİŞKİN YÖNETMELİK) 13 Ağustos 2009 tarih 27318 sayılı Resmi Gazetede Yayımlandı. Yönetmelikte yer alan konu başlıkları dikkate alınarak hazırlanan bu sette 2 kitap yer almaktadır. 1. Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık El Kitabı (Konu Anlatımlı..»»
Şükrü TürkmenMetin ÇiftçiÖzcan Türkmen

Asil Yayınevi

Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık Seti: 2 Kitap 2009 1-Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık: 2009 Şükrü Türkmen Metin Çiftçi Özcan Türkmen 2-Eğitim Kurumları Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Çözümlü Soru Bankası 2009 Şükrü Türkmen Metin Çiftçi Özcan Türkmen »»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.