Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

KPSS İngilizce

KPSS İngilizce isimli konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
  KPSS İngilizce kategorisindeki kitaplar
İlknur Altun Şatıroğlu

Savaş Yayınevi

Konu Anlatımı KMS ve KPSS Çıkmış Soruların Ayrıntılı Çözümleri Ziraat Bankası ve Sayıştay Sınav Soruları Soru Çözüm Teknikleri Sınav Soruları Paralelinde 10 Adet Deneme Sınavı »»
İlknur Altun Şatıroğlu

Savaş Yayınevi

Çıkmış Sınav Sorular Paralelinde 10 Adet Deneme Sınavı »»
Nihal CihanHakan Cihan

Yargı Yayınevi

Strateji ve Taktikler

Türkçe Açıklamalı Özgün Konu Testleri

Özgün Deneme Sınavları

2001-2008 Yıllarında Çıkmış Sorular ve Yanıtları

Geniş Kapsamlı Sözlük ve Özgün Kelime Testleri»»


Pegem Akademi Yayıncılık

Değerli KPSS Adaylarımız, Diğer bütün sınavlarda olduğu gibi KPSS İngilizceye hazırlanan adaylar da geçmiş yıllarda yapılan sınav sorularını incelemekte, bu soruları çözmekte ve eksik oldukları konulara yönelik çalışmalarını hızlandırmaktadırlar. Geçmiş yıllarda yapılan sınav sorularına çeşitli kaynaklardan ulaşılabilmektedir. Ancak 2001 yılından itibaren yapılmaya başlanan bu sınavlarda s..»»
Essential English Grammar

Pelikan Yayıncılık

Bu kitap, temel olarak KPSS Yabancı Dil Sınavına Ingilizceden girecek adaylar için hazırlanmışın Ancak KPDS, ÜDS, YDS ve TOEFL sınavlara gireceklere de yararlı olabilecek bir içeriğe sahiptir. Kitabın özellikle "Essential English Grammar" bölümü İngilizce öğrenmeye çalışan her öğrenci için temel kaynak niteliğindedir. Hem bireysel olarak hem de öğretmen gözetiminde kullanılabilsin diye açıklamar k..»»
Sevgi Önsel

Nobel Yayın Dağıtım

Strategies for KPSS İngilizce kitabı, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na çalışan adaylar için hazırlanmıştır. Kitap; KPSS formatına uygun dört bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde Strategies başlığı altında, özel ipucu yakalama teknikleri, her bölüm için örnek soru ve cevap analizleri, mini testler ve açıklamaları, ikinci bölümde deneme testleri ve açıklamaları, üçüncü bölümde KPSS’de çıkmış..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.