Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

MEB

MEB isimli konu başlığında toplam 12 kitap bulunuyor.
  MEB kategorisindeki kitaplar
Komisyon --

Pegem Akademi Yayıncılık

Kitapla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen hemen yukarıda (kitabın künyesi kısmında) yer alan "KİTABA GÖZATMAK İÇİN TIKLAYINIZ" linkine tıklayınız. Kitapta yazılı sınav konuları çerçevesinde; Ortak Sorularla (Türkçe, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Öğretmenlik Meslek Bilgisi), ilgili ve -Coğrafya, -Rehberlik, -Tarih, -Türk Dili Edebiyatı Öğretmenliği bölümleriyle..»»
Metin Çiftçi

Asil Yayınevi

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Güzel Sanatlar ve Spor Liseleri İle Her Türdeki Anadolu Liseleri Öğretmenlerinin Seçimi ve Atamalarına Dair Yönetmelik RG. Eylül 2009 / 27354 Sayılı Yönetmeliğe Göre Hazırlanmıştır. Türkçe Atatürk İlkeleri ve Türk İnkılâp Tarihi Öğretmenlik meslek bilgisi Öğretmen Seçme Sınavı Takvimi Millî Eği..»»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Beden Eğitimi ve Spor Bakanlık ve İlköğretim Müfettiş Yardımcılığı Fen Liselerine Öğretmen Seçme Anadolu Liselerine Öğretmen Seçme Spor Liselerine Öğretmen Seçme Sosyal Bilimler Liselerine Öğretmen Seçme Sınavlarına Hazırlık Kitabı »»
Şükrü TürkmenMetin ÇiftçiÖzcan Türkmen

Alp Yayınevi

Kitabın piyasaya çıktığı günden bu yana gördüğü yoğun ilgi bizi her bakımdan memnun etmiştir. Özellikle gerçekleştirilen sınavlarda çıkan sorular ile kitapta yer alan soruların ciddi ölçüde örtüşmesi, verilen emeğin bir karşılığı olmuştur. Eğitim kurumları yöneticiliğinin ülkemizin geleceği açısından önemi yadsınamaz. Su bağlamda, kitap bütünüyle gözden geçirilmiş ve değişen mevzuat kapsam..»»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Her Türdeki Anadolu Liseleri, Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Spor Liseleri Öğretmen Seçme Sınavı Hazırlık Kitabı Fen ve Anadolu Liselerine Öğretmen Seçme Sınavı Hazırlık Kitabı 2009 Eğitim Bilimleri T. C. İnkılap Tarihi Türkçe Özgün Konu Anlatımlı Ünite Testleri Çıkmış Ortak Konu Soruları Çıkmış Branş Soruları »»
Hasan Can Oktaylar

Yargı Yayınevi

T. C. Milli Eğitim Bakanlığı Anadolu Liseleri Öğretmenleri Seçme Sınavı Yurt dışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Mesleki Yeterlik Sınavı, Müdür ve Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavı Eğitim Bilimleri (Öğretmenlik Meslek Bilgisi) Genel Kültür Milli Eğitim Mevzuatı Milli Eğitim Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatı müfettiş ihtiyacını karşılamak üzere belirli tar..»»
Komisyon --

Pegem Akademi Yayıncılık

Nisan 2009 5. Baskı İÇİNDEKİLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASI -Bölüm sonunda 100 soruluk tarama testi - Çıkmış 106 soru MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEŞKİLAT VE GÖREVLERİ HAKKINDA KANUN -Bölüm sonunda 30 soruluk tarama testi - Çıkmış 22 soru MİLLİ EĞİTİM TEMEL KANUNU -Bölüm sonunda 30 soruluk tarama testi - Çıkmış 25 soru İLK VE ORTA TED..»»
Pegem Yayınevi Komisyon

Pegem Akademi Yayıncılık

A- GENEL MEVZUAT (1’den 30’a kadar olan sorular) 1) T.C.Anayasası, 2) İdare Hukuku(Genel Esaslar, İdari Yargı, Türkiye’nin Yönetim Yapısı) 3) Devlet Memurları Kanunu, 4) İl idaresi Kanunu,

B- ÖZEL MEVZUAT (31’den 60’a kadar olan sorular) 1) Milli Eğitim Bakanlığı’nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun, 2) Milli Eğitim Temel Kanunu, 3) Özel Öğretim Kurumları Kanunu ile 1702, 4..»»

Komisyon --

Pegem Akademi Yayıncılık

Bilindiği üzere, Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müfettişliği ihtiyacını karşılamak üzere Millî Eğitim Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı düzenlemektedir. Bakanlıkça yapılan sınavda; aşağıdaki konuları kapsayan 100 soruluk ve cevaplama süresi olarak 110 dakika verilen bir test uygulanmaktadır. A- GENEL MEVZUAT (1’den 30’a kadar olan sorular) 1) T.C.Anayasası, 2) İdare Hukuku(..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.