Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

KPDS

KPDS isimli konu başlığında toplam 36 kitap bulunuyor.
  KPDS kategorisindeki kitaplar
Serdar Yıldırım

Pelikan Yayıncılık

Kitapta, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından hazırlanarak Kasım 1999 – Kasım 2007 yılları arasında uygulanan 17 sınavla birlikte, tamamı kendi hazırladığım sorulardan oluşan 2 KPDS Deneme Testi de, ayrıntılı çözümleriyle birlikte yer almaktadır. Bugün piyasada, geçmiş yıllarda uygulanmış KPDS sınavlarını ve bu sınavlarda sorulan soruların çözümlerini içeren pek çok kitap..»»
Alpaslan AcarTolga Şenkaya

Pelikan Yayıncılık

A New Outlook on KPDS & ÜDS, KPDS ve ÜDS adaylarının en fazla sorun yaşadıkları dilbilgisi ve kelime bilgisi bölümlerine yönelik bir kitaptır. A New Outlook on KPDS & ÜDS’yi diğer benzer kitap¬lardan ayıran en büyük özellik öz¬gün soruların tamamen ÖSYM standardında hazırlanmış ve soruların hazırlanmasında ÖSYM ile benzer kaynakların kullanılmış olmasıdır. Kullanılan kaynakların yanı sıra soru haz..»»
Songül KilimciAbdurrahman Kilimci

Siyasal Kitabevi

A Resource for Reading & Words kitabı, YDS, TOEFL, KPDS, ÜDS gibi İngilizce dil bilgisini ölçen sınavlara hazırlanan adayların en büyük sıkıntısı olan kelime öğrenme ve okuma parçalarını anlayıp, soruları çözme becerilerini geliştirmeyi hedefleyerek hazırlandı. A Resource for Reading & Words kitabında, adayların okuma-anlama becerisini geliştirirken sözcük bilgisini arttırılması hedeflendiği için ..»»
ÜDS 20. Baskı

Pelikan Yayıncılık

Devlet memurlarına verilen KPDS ve üniversitelerde master, doktora yeterlik, yardımcı doçentlik ve doçentlik sınavlarına gireceklere verilen ÜDS sınavları konusunda pek çok kitap yayımlanmış ve yayımlanmaya devam ediyor. A Systematic Approach to KPDS and ÜDS`de bu tür kitaplardan biri olmakla birlikte sorulara ve cevaplara gerçekten sistematik bir biçimde yaklaştığı için onlardan belirgin bir bi..»»
Ömer Gökhan Ulum

Kare Yayınları

Reading Comprehension Test Cloze Tests Dialogue Completion Tests Vocabulary Tests Grammar Tests Special Difficulties (Arka Kapak) »»
ÜDS

İrem Yayıncılık

Kelime Bilgisi, Gramer Bilgisi, Cloze Tests, Cümle Tamamlama, İngilizce-Türkçe Çeviri, Türkçe-İngilizce Çeviri

Paragraf Tamamlama, Bütünlüğü Bozan Cümle, Karşılıklı Konuşmalar, Duruma Uygun Düşen İfade,

Yakın Anlamlı Cümleler, Okuma Parçaları

KPDS, YDS, ÜDS, KPSS, PROFICIENCY için Geniş Kaynak »»

YDS

Delta Kültür Yayınevi

Yabancı dil seviyesi tüm adaylar için geçerli olmak üzere 100 tam puan üzerinden, 90-100 arasındaki puanlar (A) seviyesi, 80-89 arasındaki puanlar (6) seviyesi, 70-79 arasındaki puanlar (C) seviyesi, 60-69 arasındaki puanlar (D) seviyesi, 50-59 arasındaki puanlar (E) seviyesi, olarak kabul edilir. "Almanca Altın Sorular" KPDS, ÜDS,TESTDAF, KPSS ve YDS kitabında. Sınavda sözlük ve sözlü..»»
KPDS Soruları

Pelikan Yayıncılık

Değerli Okuyucularımız, Esenilkler, başarılar. Bu kitapta çalışmaya başlamadan önce Almanca Bilgisinizi anımsamak, temel bilgileri yinelemek için. Tahir Deveci, Temel Almanca Bilgisi, kitabından konuların Türkçe açıklamalarını notlar alarak okuyunuz. „Benzer, Konuşmalar Yapınız“ bölümlerinde örnekleri yazarak, diğerlerini sözlü yapınız. „Was passt zusammen?“ eş..»»
Nihal CihanHakan Cihan

Palme Yayıncılık

Bu kitap, Yabancı Dil’de yeterliliği ölçen KPDS’ye yönelik olarak hazırlanmıştır. İngilizce ile ilgili temel bilgilerin sınava yönelik pratik yöntemleri içerecek biçimde yer almasının yanı sıra, KPDS’de yer alan her bir bölüm üzerine açıklama, öneri ve alıştırmalar vardır. Özgün kısa testlerin dışında, KPDS formatında orijinal deneme sınavları da yer almaktadır. KPDS dışında, ÜDS, YDS ve KPSS gibi..»»

Pelikan Yayıncılık

Grammar Tests for KPDS, ÜDS and KPDS, ÜDS TOEFL ve yeterlilik sınavlarına hazırlanmakta yardımcı olmak üzere düzenlenmiş 7000 soru içeriyor. Kitaptaki sorular, KPDS, ÜDS, TOEFL ve yeterlik sınavlarında en çok sorulan dilbilgisel özelliklerin düzenli olarak sunulmasına olanak verecek şekilde düzenlenmiştir. Daha da önemlisi sınavlara hazırlanırken öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağla..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.