Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

MEB Uzman Öğretmen

MEB Uzman Öğretmen isimli konu başlığında toplam 9 kitap bulunuyor.
  MEB Uzman Öğretmen kategorisindeki kitaplar
Gürcan ÖzhanÜmit KuşcuKaran Erdem

Palme Yayıncılık

Şükrü TürkmenMetin Çiftçi

Asil Yayınevi

Öğretmenlik Kariyer Basamaklarında Yükselme Yönetmeliği esaslarına göre hazırlanmıştır. Kitapta: TÜRKÇE (Türk Dilinin Özellikleri), PEDAGOJİK FORMASYON (Eğitim Psikolojisi; Eğitim Felsefesi; Eğitim Sosyolojisi; Öğrenme ve Gelişim Psikolojisi; Öğrenme Yaklaşımı, Stratejisi, Yöntem ve Teknikleri; Sınıf Yönetimi; Program Geliştirme; Ölçme ve Değerlendirme; Psikolojik Danışma ve Rehberlik;..»»
Şükrü TürkmenMetin Çiftçi

Asil Yayınevi

Öğretmenlik Kariyer Basamaklarında Yükselme Yönetmeliği esaslarına göre hazırlanmıştır. Dört bölümden oluşan kitabın: Birinci Bölümünde: TÜRKÇE (Türk Dilinin Özellikleri) İkinci Bölümünde: PEDAGOJİK FORMASYON Eğitim Psikolojisi · Eğitim Felsefesi · Eğitim Sosyolojisi · Öğrenme ve Gelişim Psikolojisi · Öğrenme Yaklaşımı,Stratejisi,Yöntem ve Teknikleri · Sınıf Yönetimi ..»»
Komisyon --

Pegem Akademi Yayıncılık

Uzman Öğretmenlik Başöğretmenlik KBYS Tamamı Çözümlü Soru Bankası, değişik üniversitelerde görevli öğretim elemanlarından oluşan bir komisyon tarafından hazırlanmıştır. Sınav konularının ve soruların ağırlığı ile niteliği göz önünde bulundurularak hazırlanan bu kitap, Türkçe, Eğitim Bilimleri, Genel Kültür alanlarında hazırlanmış soruları ve çözümlerini kapsamaktadır. Tamamı çözümlü 21 deneme sına..»»
Zeki Kaya

Pegem Akademi Yayıncılık

Öğretmenlerimizin ÖSYM tarafından yapılacak Kariyer Basamaklarında Yükselme Sınavı (KBYS) sonucunda uzman öğretmen ve başöğretmen adayı olarak seçilmeleri planlanmaktadır. Bu tür sınavların yapılması uzman öğretmen ve başöğretmen adayları için daha iyi kaynak ve daha iyi kitap gereksinimini ortaya çıkarmaktadır. Bu gereksinimi karşılamak üzere eğitim bilimleri ve diğer bir çok alanda nitelikli ürü..»»
Komisyon --

Pegem Akademi Yayıncılık

Bu setteki kitaplar uzman öğretmenlik başöğretmenlik sınavlarına hazırlanacak öğretmenlerimiz için hepsi alanında uzman akademik bir kadro tarafından hazırlanmıştır. Kitaplar; 13 Ağustos 2005 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretmenlik Kariyer Basamaklarında Yükselme Yönetmeliği”yle açıklanan sınav konularının ağırlıklarına göre hazırlanmıştır. Bu kitapların, Öğretmenlik Kariyer Basamakların..»»
Özcan DemirelSemih Şahinel

Pegem Akademi Yayıncılık

Sevgili Öğretmenim! Yaşamın bir sınav olduğunu... ve hiçbir sınavın yaşamdan daha önemli olmadığını, sizden öğrendik. Yılların tecrübesi, alışkanlıkları ve eğitime-okumaya-öğretmeye olan tutkunuz kim bilir kaç öğrenciye rehber olmuştur? Bu donanımınızla ve edindiğiniz deneyimlerle nice sınavları başardınız. Aslında her bir öğretmenimizin hak ettiği sıfat ve hakların şimdi Öğretmenlik Kariyer Basam..»»
Yediiklim Yazar Kadrosu

Asil Yayınevi

Toplam serbest öğretmen kadro sayısı içinde , başöğretmen oranı %10 , uzman öğretmen oranı %20`dir. Bu kitap , Milli Eğitim Bakanlığı`nın Öğretmenlik Mesleği Kariyer Basamaklarında Yükselme yaklaşımının bir sonucu olarak , sınavda gelecek bütün branşlarda özet bir konu anlatımı ve akabinde çözümlü ve cevaplı sorulara yer verilmiştir. Türkçe , Uluslarası Kuruluşlar , Pedagojik Formasyon , Genel Kül..»»
Mehmet Tanır (Editör)

Gelişim Kitabevi

İÇİNDEKİLER

1.BÖLÜM - TÜRKÇE

2.BÖLÜM-EĞİTİM ÖĞRETİM

*Eğitim Psikolojisi

*Eğitim Felsefesi

*Eğitim Sosyolojisi

*Öğrenme Psikolojisi

*Gelişim Psikolojisi

*Ölçme ve Değerlendirme

*Psikolojik Danışma ve Rehberlik

*Bilgisayar Teknolojisini Kullanabilme

*Öğrenme Yaklaşımı,Stratejisi,Yöntem ve Teknikleri

*Sınıf Yönetimi

*Proğram Geliştirme

3.BÖL..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.