Sessizlik, çok kez toplumun değer ve hükümlerini sözlerden daha güçlü olarak belirtir. Benjamin Disraeli [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Sağlık

Sağlık isimli konu başlığında toplam 495 kitap bulunuyor.
  Sağlık kategorisindeki kitaplar

Sağlık kategorisine ait alt kategoriler

Ayşegül Yıldırım Kaptanoğlu

Beşir Kitabevi

-------------------------------------------------------------------------------- Sağlıkta dönüşüm projesinin süreçlerini yaşadığımız şu günlerde, gerek Aile Sağlığı Merkezi'nde (ASM), gerekse Kamu Hastaneler Birliği'nde (KHB) çalışan sağlık yöneticisi, genel sekreter, yönetim kurulu üyelerinin yaptıkları işleri kendi içlerinde denetleyebilmeleri (iç denetim) için veri toplama ve değerlendirme ..»»
Arun Sahai

Palme Yayıncılık

100 Olgu Cerrahi,Palme Yayıncılık »»
Gwyn Williams

Palme Yayıncılık

Klinik Tıpta 100 Olgu öğrencileri, kaza alanlarında, acil departmanlarında, muayenehanelerde ve genel pratikte karşılaşabilecekleri durumları taklit ederek, olguların yeni bir öğrenme şekli ve kendilerini yenileyebilecekleri bir araç sunmaktadır. Olgular, her senaryoda ilk değerlendirme için, başlangıç inceleme sonuçları beraberinde hastanın tıbbi hikayesi ve klinik incelemedeki anahtar noktalar..»»
P. John Rees

Palme Yayıncılık

Obstetri ve Jinekolojide sıklıkla görülen 100 senaryoyu içermektedir. Hasta öyküsü, muayenesi ve başlangıç tetkikleri her olgu için tanıya ait muayenesi ve başlangıç tetkikleri her olgu için tanıya ait sorularla ve yönetimle beraber sunulmaktadır. Cevaplar her konunun detaylı bir tartışmasını içerirken temel bir gözden geçirmeye yardımcı olur ve genç klinisyenler için de pratik bir kılavuzdur. Do..»»
Aubrey Cunnington

Palme Yayıncılık

Pediatride 100 Olgu, öğrenciler, çocuk hasta takibi yapan doktorlar ve yeni uzmanlar tarafından her türlü karşılaşılabilecek 100 hasta tablosunu sunmaktadır. Hastanın hikayesi, fizik muayenesi ve ilk, kolay ulaşılabilir olan laboratuar testlerini, hastaların klinik tablolarına yönelik sorular ve değerlendirme ve tedavi yaklaşımları ile verilmektedir. Vaka sunumlarını takip eden, vakaya yönelik cev..»»
Mike Moreno

Pegasus Yayınları

Eğer hızlı bir şekilde kilo vermek ve bunu etkin bir şekilde sürdürmek istiyorsanız bu kitap tam size göredir! Sizi açlıktan öldüren çok sayıda diyetin aksine, Dr. Mike Moreno'nun 17 Gün Diyeti bilimsel olarak kanıtlanmış temeller üzerine dayanmaktadır. Kitap 5 kilo veya 50 kilo vermek istemenizden bağımsız olarak temelli olarak kilo vermenize y..»»
Ece Vahapoğlu

Artemis Yayınları

Sağlıklı bir yaşam biçimini, bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal iyiliği, etkili spor yapmayı, dengeli beslenmeyi ve pozitif düşünmeyi bir alışkanlığa dönüştürmek için 21 gün yeterli! Arınma, yenilenme, değişim... Kendine notlar, günlük tutma, kendini tanıma... Hayatının yönetmeni sensin, öyleyse neden iyi ..»»
Timothy Ferriss

Altın Kitaplar

Daha Zayıf, Daha İri, Daha Hızlı, Daha Güçlü, Daha Mutlu... Bu kitap herhangi bir diyet ve egzersiz kitabı değildir. İnsan bedenini değiştirme konusunda on yıldan fazla süren takıntılı bir arayışın sonucudur. Yüzlerce seçkin sporcunun, onlarca doktorun, insanı hayretler içinde bırakan binlerce bireysel deneyin kolektif bilgeliğini i&cce..»»
Umay Villa

Alfa Yayınları

 
5 gün içinde vücudunuzdan 9-10 tane 250 gramlık margarini attığınızı düşünün, ne güzel olur değil mi? İşte detoks diyetlerimle bunu yapacaksınız. Aç kalmadan, sinir harbine girmeden hatta çoğu zaman “biz çok yiyoruz, öğünler çok fazla, nasıl kilo vereceğiz” paniğine kapılarak artık ..»»
Tony Hillerman

Aya Kitap

"YETEEEEER! Artık Diyet Yapmak İstemiyorum!" adlı kitabımdan sonra Tony'le düşünmeye başladık, bize ulaşamayan insanlara başka nasıl yardımcı olabiliriz diye… "Öyle bir kitap yapalım ki: Hayatları değişsin… Sağlıkları değişsin… Vücutları değişsin…" Nasıl mı olacak diyorsunuz? Bu kitap sayesinde... 8 hafta sizlerle beraber olacağız… Günlük beslenme menüleri, her hafta yapılması gereken spor reçe..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız