Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracaklarına, duvar ördükleri için yalnız kalırlar. Newton [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Sigara

Sigara isimli konu başlığında toplam 11 kitap bulunuyor.
  Sigara kategorisindeki kitaplar
Allen Carr

Aura Kitapları

Kadınlar İçin Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Hem iş yerinde hem de evde gün geçtikçe daha fazla sorumluluk alan günümüz kadını, doğal olarak sigara içme konusunda hayli iddialı. Onun için tiryakilerin sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak üzere bulduğu kolay yol adlı yöntemle, bugün dünya çağında bir uzman olarak kabul eden Allen Carr, bu defa kendi yönteminin ibresini kadınlara çeviriyor. ..»»
Tevfik Özlü

Beyaz Balina Yayınları

SIGARA HAKKINDA BILMEK ISTEDIKLERINIZ BILGILENME»»
Yalçın Kireççi

Kendi Yayını

Bibson Alışkanlık Yasaları sadece ve ilk kez bu kitapla birlikte var.

Dünya Sağlık Örgütü’nün aksine, sigara kullanma olgusunu nikotin (madde) bağımlılığı olarak kabul etmeyen bir yaklaşımla sergiliyor. İlginç bir açılım.

24 yıllık mesleki deneyim, uygulama ve bilgi ışığında, uzman psikolog tarafından 6 yıllık süreçte yazılmış bir eser.

Alışkanlık kavramını çok farklı açılardan ve y..»»

Tevfik Özlü

Timaş Yayınları

Prof. Dr. Tevfik Özlü, sigarayı bırakmak isteyenlere yardımcı olacak en yeni bilgileri aktarıyor. Sigara alışkanlığının nedenleri, boyutları, zararları ile sigarayı bırakma yolları, bırakmada yardımcı yöntemler, bırakma sürecinde yaşanan zorlukları aşmaya dönük tedaviler, sigarasız mekânların oluşturulması ve tütün kontrolü çalışmaları hakkında bilmek istediklerinizin hepsi bu kitapta.

S..»»

Yalçın Kireççi

Ekin Kitabevi (Bursa)

Değişime Isınmak ve İlk Adım Sigara Kullanma Olgusuna Bakış Alışkanlık, İnsan Ve Hayat Son Düzlüğe Girmeden Önce Bibson Yöntemi’yle Sigara Kullanma Alışkanlığını Yönetmek »»
Ahmet Türkcan

Sistem Yayıncılık

Sigara alışkanlığından kurtulmak isteyenler için aydınlatıcı ve pratik bir rehber. Kitapta nasıl bir sigara içicisi olduğunuzu ortaya çıkarmaya yönelik ve motivasyonunuzu ölçmenizi sağlayan testler bulunuyor; sigarayı bırakma aşamalarında sizi bekleyen zorluklar ve bunları aşma yolları gibi, kararınızda size destek olacak pek çok konu işleniyor.»»
Allen Carr

E Yayınları

Anthony Hopkins (Oskar Ödüllü Aktör) "Sigara içmek çok karmaşık bir labirentin içinde kaybolmak gibi. Ama Allen Carr bulabirentin çıkışını gösteren planını bulmuş. Anında bağımlılığımdan kurtuldum ve özgürüm."

Pınar Eczacıbaşı (GYİAD Başkanı)

`Yüzyılın bu en büyük bağımlılık maddesi sigaradan kurtulmanın en kolay yolu bulundu diyebiliriz artık. Benim de uyguladığım Allen Carr metod..»»

Allen CarrBev Aisbett

Butik Yayınları

"Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu" yöntemi hakkında görüşler... Prof. Dr. Manfred Neuberger (Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı) Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki, yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Allen Carr denediğimiz d..»»
Adil Maviş

Karma Yayınları

Şanslısın!

Bir Sabah Uyandığında

Son Sigaram

Diyenlerden Biri Sen Olacaksın

Önce Yoksunluk Duygusunu Aşacak Sonra Sigaraya İhtiyaç Duymayacaksın.

Bu Programın Esprisi Şu;

Bağımlılıktan Kurtulmak İstiyorsan Sigarayı Zorla Bırakmaya Çalışmayacaksın. Kitabın Yanında Verilen "Hipnotik Telkin "Cd`sini Günde 20 Dakika 9 Gün Dinledikten Sonra Zaten Bu Maddeye İhtiyaç Du..»»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.