İnsan ,ya insan gibi akıllıca söylemeli ; yahut hayvanlar gibi susmalıdır! Sadi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Diyet

Diyet isimli konu başlığında toplam 83 kitap bulunuyor.
  Diyet kategorisindeki kitaplar
Selahattin Dönmez

Okuyan Us Yayınları

Gelin sizi zayıflatalım. Üstelik aç bırakmadan, sağlıklı ve bilimsel yöntemlerle! Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez’in yeni çalışması Fark Etmeden Diyet’le Kalıcı Kilo Verme zorlanmadan zayıflamanın formüllerini sizlerle paylaşıyor. Bunu yaparken kilo yönetimini kolaylaştıracak bilgileri de sizlere sunuyor. Pozitif ruh hali sağlayan yiyecekler... Düşük kalorili, kilo verdiren salatalar... ..»»
Leslie Kenton

Okyanus Yayıncılık

Çok fazla çalışıyor ve çok az mı uyuyorsunuz? Fazla kilo mu almaya başladınız? Kendinizi yorgun ve cansız hissediyor ya da öyle mi görünüyorsunuz? Kendinizi toparlamak, kendinizi yinelemek için bir yol mu arıyorsunuz? O zaman muhtemelen bedeninizi bir içsel temizlikten geçirmek size faydalı olacaktır. Sorun içinde yaşadığımız dünyada pek çok insanın bedenine aldığı yiyecek ve içeceklerin, s..»»
C. Şeyma Tuna

İstanbullu Yayımcılık

Mezun olduğu günden bu yana kadın, erkek, çocuk yüzlerce farklı insan ve bu insanların merakla sorduğu sorular… 5 yıl ve 5000 e yakın insan… Bu kitap, yazarın uzun uğraşları sonucunda kayıt altına alınmış soru ve sorunların harmanlanmış halidir…Tüm kişiler ve sorular yaşanmış gerçek hikayeler olup sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen ancak danışmanı olmayan tüm kişilere armağan edilmiştir..»»
Roni DeluzJames Hester

Pegasus Yayınları

21 GÜNDE 10 KİLO kitabını çok seveceksiniz çünkü: Oldukça sık karşınıza çıkan, sözde kilo verme diyetlerinden biri değildir. Fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan % 100 doğal, sağlıklı bir detoks süreci ile ilgilidir. Kolay uygulanabilir adım adım detoks planı kilo vermenizi ve bedeninizin zindeliğine tekrar kavuşmanızı sağlayacak. Bedeninizde hızlı değişimleri tetikleyecek,..»»
Metin Akgün

Nişantaşı Yayın Grubu

Besinler, yaşamımızda önemli bir yer teşkil ederler. Hayatımızın düzene girmesinde, metobolizmamızın sağlıklı bir şekilde çalışmasında öncü görevi üstlenirler. Sağlıklı, yararlı besinlerin yanında bizim fiziksel ve de ruhsal sağlığımızı tehlikeye atan zararlı besinler de mevcuttur. Peki hangi çeşit besinleri hayatımıza sokup, hangilerini kullanmayacağız? Aslında bunun kararını vermek ve uygulam..»»

Ahmet Aydın

Hayykitap

Dünyada hiçbir gerçek saklı kalmaz. Üstü ne kadar örtülürse örtülsün, halkın kolayca ulaşabileceği, ucuz ve basit tedavilerin kimi zaman servet harcanan pahalı ve karmaşık tedavilerden etkili olabildiği gerçeği gibi... Hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde besin unsurlarını kullandığım Taş Devri Diyeti kitabımın gördüğü büyük ilgi artık "statükocu tıp masalları" yerine gerçekleri duymak iste..»»
Metin Özata

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Söyleşi: Dilek Kayalar

Çocuklar ve ergenler nasıl beslenmelidir?

Domates prostat kanserinden korur mu?

Vitamin ve minerallerin beslenmemizdeki yeri nedir?

Frankeştayn besinler hangileridir?

Kilo almamak için uyulması gereken kurallar nelerdir?»»

Dilara Koçak

Doğan Kitap

Neden diyetten vazgeçiliyor? Diyete nasıl hazırlanılmalı? Diyette başarının yolları Beslenmenin iyiliğine odaklanmak lazım. Sağlıklı beslenmenin iyiliği hepimiz için, peki diyet kimler için? Diyet bir hastalığı tedavi etme veya korunma amaçlı belirli yiyeceklerin kısıtlanması veya miktarlarının düzenlenmesi esasına dayanır, diyen Koçak bu kitabı kendini daha iyi hissetmek isteyen, ..»»
Muzaffer Kuşhan

Kushan Sağlık

AKDENIZ DIYETI»»
Meral Aksoy

Hatiboğlu Yayınları

Ülkemizde gün geçtikçe özellikle beslenme ve diyet alanında bir çoğunun bilimselliği ve doğruluğu tartışılı çeşitli yayınlar karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar bilimde veriler araştırma koşullarına ve mekana bağlı olarak değişmekle beraber, bu kurallara uygun yayınlar farklılık gösterse de kabul görür ve kullanılır, ancak hiçbir dayanağı olmayanlar toplumu ve ilgili bilim alanını hem yanıltır h..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız