Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Şifalı Sular

Şifalı Sular isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Şifalı Sular kategorisindeki kitaplar
İçmeceler***

İnkılap Kitabevi

Elinizdeki bu eser, içerdiği yüzlerce şifalı suyu, bulundukları yerler ve nitelikleri açısından anlatan bir başucu kitabıdır. Deyim yerinde ise, bir "Şifalı Sular Ansiklopedisi"dir. Ülkemizin bağrından fışkıran şifalı suları, yerlerinde görmek, şifa niteliklerinden yararlanmak, ne güzel bir duygu... İlginizi çekeceğine yürekten inandığımız bu kitap, yıllar boyu sürdürülen bu duygu ve duyarlılığ..»»

Yılmaz Tekin

Ümit Yayıncılık

Türkiye ile ilgili değişik `cennet` tanımlamalarından bir tanesi de `şifalı su cenneti` olduğu şeklindedir. Ancak, irili ufaklı iki bine yakın kaynağın bulunduğu ülkemizde, `gerçekten bir cennet ortamında mı yaşıyoruz, yoksa her biri ayrı birer şifa kaynağı olan bu sulardan gerektiği kadar yararlanmamak konusunda elimizden gelen çabayı mı gösteriyoruz?` soruları hala yanıt bulmuş değildir. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.