Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Menopoz

Menopoz isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Menopoz kategorisindeki kitaplar
Anne Macgregor

Morpa Kültür Yayınları

Kritik bir değişim sürecinde vücudunun kontrolünü ele geçirmek isteyen her kadın için bulunmaz bir rehber. "Yaşam değişimine" yaklaşan çoğu kadın rahatsızlıklardan ve sıkıntılardan korkar. Bazıları ise yeni elde edecekleri özgürlüğü sabırsızlıkla beklerler. Çoğu kadın menopoza kolaylıkla uyum sağlasa da, nelr olup bittiğini ve bunlarla nasıl başa çıkabileceğini bilme gereksinimi duyar. Hormon yen..»»
Joann E. MansonShari S. Bassuk

Optimist Yayın Dağıtım

HORMON KULLANMAK MI – KULLANMAMAK MI DAHA İYİ?

Her yıl tüm dünyada milyonlarca kadın menopoza giriyor Bu dönemde kadınlar sağlıklarına ilişkin en karmaşık kararlarından biriyle karşı karşıya kalır: hormon tedavisi görmek ya da görmemek. Pek çok kadının ( ve doktorların) bu tedavi hakkında bilgili ve akılcı tercihler yapmak için yönlendirmeye çok ihtiyacı var. Harvardlı ünlü doktor JoAnn..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.