İnsan yaşamak için doğar, yaşama hazırlanmak için değil. Boris Pasternak [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Çocuk Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Çocuk Hastalıkları kategorisindeki kitaplar
Ömer Devecioğlu

İstanbul Medikal Yayıncılık

Annelere Öğütler»»
Metin KaraböcüoğluTolga F. Köroğlu

İstanbul Medikal Yayıncılık

Yirminci yüzyıl tıbbındaki en önemli gelişmelerden biri hiç şüphesiz yoğun bakım tedavilerindeki ilerlemeler olmuştur.Geçtiğimiz 50 yılda tıbbi teknolojilerdeki gelişmeler yoğun bakım ünitelerinin kurulmasına olanak sağlamış ve sağkalım oranları giderek artmıştır.Dünyadaki gelişmelere paralel olarak ülkemizde de Çocuk Yoğun Bakım 1990`lı yıllarda kurulmuş ve 2000 yılından itibaren yaygınlaşarak..»»

Abide Özkal

ABC Yayın Grubu

Beş yaşlarındaydım, ellerimle büyüttüğüm kuzumu babam kurban bayramında kesti. Yalvarmalarıma aldırmayarak. Günlerce ağladım. O benim arkadaşım, sırdaşımdı. İpek gibi tüyleri, saklandığımda gelip beni bulması, her yere peşimden gelmek istemesi... Hala dün gibi hatırlıyorum. Kuzumun kurban edilmesi, beni çok etkilemişti. İçine kapanık bir çocuk olmuştum. Herkese küsmüştüm, özellikle de babama. O gü..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız