İnsan yaşamak için doğar, yaşama hazırlanmak için değil. Boris Pasternak [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Masaj

Masaj isimli konu başlığında toplam 17 kitap bulunuyor.
  Masaj kategorisindeki kitaplar
Harish Johari

Okyanus Yayıncılık

Dünyanın en eski tıp bilimlerinden biridir Ayurveda, İnsanı doğayla, yaşam biçimiyle bir bütütn olarak ele alır ve kendi sağaltım sistemini de bu temel üzerine kurar. Bu sağaltım, bu tedavi sisteminin en önemli sacayağından birisi de Ayurveda masajıdır. Ayurveda masajı, beden ve zihni bir bütün olarak ele alır. Bu masaj uygulamasında bedenin kendini onarması, tazelemesi, yenilemesi, zihnin de s..»»

Necdet Tuna

Nobel Tıp Kitabevleri

... Bir masörün gayet iyi bilmesi gereken kas, eklem, sinir ve damar sistemleri için gerekli bilgilerin mevcut diğer tıp kitaplarından da öğrenilebileceği düşünülerek, kitabın hacmini büyütmemek için sadece mühim kasların isimlerini yazmakla yetinilmiştir. Kasların vücut üzerindeki yerlerini son sayfalardaki tablolardan bulmak kolay olacaktır.

Kullanılmak zorunluğu olan yabancı terimler kon..»»

Alan HeathNicki Bainbridge

Alfa Yayınları

Bebekleri uyumaları için sakinleştiren ve huysuzluk ağlamalarını dindirmeye yardımcı, güvenilir ve yatıştırıcı masaj programlan, Kolik ve diş çıkarma dahil olmak üzere yaygın olarak görülen rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olan tedavi edici programlar, Prematüre bebeklerden yerinde duramayan küçük çocuklara kadar her yaş grubu için etkili masaj serileri, Uyku ve ağlama kliniklerini başar..»»

Güçlendirme ve Geliştirme Önerileri***

Optimist Yayın Dağıtım

Bebeğinize şefkat masajı yapmayı öğrenin

Bu kitapta bebeğinizin rahatlamasına, güçlenmesine yardımcı olacak 44 çeşit masaj yer alıyor. Kitabı okuyun, resimleri inceleyin, bebeğinizi sevindirin.

Masajın bebeğe faydası vardır

Hangi masajların yavrunuzu rahatlattığını, hangilerinin gaz sancılarında etkili olduğunu, üşüyen el ve ayakları nası ısıtabileceğinizi öğrenmeniz için bu kita..»»

Clara Maxwell

Dost Kitabevi Yayınları

En ünlü masaj uzmanlarından biri tarafından yazılan bu kitap, ayrıntılı açıklamaları ve resimleriyle tüm masaj tekniklerinde sizi adım adım yönlendiren kapsamlı bir rehber olacaktır." Clare`in masaj kursu duyulara tam bir ziyafet sunuyor. Ayrıca kurstan sonra çok gözde bir beceri de edinmiş oluyorsunuz.

"COSMOPOLITAN

"Clare Maxwell-Hudson beni de masaj meraklıları arasına kattı. Clare..»»

Mario Paul Cassar

Arkadaş Yayınevi

Çok eski zamanlardan beri hem tedavi hem de rahatlama yöntemi olarak uygulanan masaj, günümüzde de, günlük hayatın stres ve gerginliğinden doğal yollarla arınmak isteyenlerin ilk tercihi. Kan dolaşımını hızlandıran, gevşemeyi sağlayarak sinir sistemini dengeleyen ve organlarımızın daha iyi çalışmasını sağlayan masajın kendi içinde incelikleri, püf noktaları var. Bu kitap masaj yapmanın incelikleri..»»
Gülten Şenşafak

Mozaik Yayınları

Bu dünyanın gittikçe artan stresine ve gerilimine bir cevap olarak masaj, günümüzde her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Masaj hem zihinsel hem de bedensel düzeyde vücudumuz için önemlidir.

Fiziksel olarak bağışıklık, solunum, sinir, dolaşım, kas, iskelet, sindirim sistemi ve lenfatik sistem üzerinde etkilidir.

Ayrıca masaj, dağınık zihni toparlar ve mükemmel bir rahatlama sağlar..»»

Clair DaviesAmber Davies

Arkadaş Yayınevi

Ağrı tedavisi alanında uzmanlaşmış doktorlar, kronik ağrı sorunlarının çok büyük bir oranda, kas dokusundaki kasılma düğümcükleri olan tetik noktalardan kaynaklandığını belirlemişlerdir. Tetik noktalar, baş, boyun, çene, omuz, sırt, kol, dirsek, el, karın, göğüs, kalça, bacak, diz, ayak ve sinüs ağrısı, karpal tünel sendromu, eklem ağrıları ve hatta baş dönmesi, bulantı, göğüste yanma, kalp rit..»»

Oğuz Kanbir

Ekin Kitabevi (Bursa)

Masaj, insanlık tarihi boyunca bedeni güçlendirici hastalıkları iyileştirici ve sağlığı pekiştirici bir yöntem olarak kabul görmüştür.

Anlaşılan 21. Yüzyılda beklenen olağanüstü teknolojik gelişim ve değişim içindeki yaşamda masaj insana insanlığını hatırlatan bir argüman olarak değer bulacaktır. »»

Monica Roseberry

Optimist Yayın Dağıtım

İyileştirici dokunuşun gücü hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiler.

Evde, işte veya yolda karşılaştığınız günlük stres ve gerginliklere ilişkin basit çözümleri masaj size pratik ve kolay uygulanabilir bir formatta sunuyor. »»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız