İnsan yaşamak için doğar, yaşama hazırlanmak için değil. Boris Pasternak [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Tıp Kitapları

Tıp Kitapları isimli konu başlığında toplam 74 kitap bulunuyor.
  Tıp Kitapları kategorisindeki kitaplar
Lorne H. Mlackbourne

Palme Yayıncılık

Anne M. GilroyBrian R. MacPhersonLawrence M. Ross

Palme Yayıncılık

Anatomi Atlası»»
Aysel Pehlivanoğlu

Palme Yayıncılık

Tevfik Özlü

Timaş Yayınları

Modern yaşamın en yaygın görülen sağlık problemlerinden biri de, astım ve alerjidir. Astım ve alerji, her yaştan insanın yaşam kalitesini bozan ve ekonomik kayıplara neden olan hastalıklardır. Doyasıya nefes alamamak, kişiyi son derece zorlayan ve panik oluşturan bir durumdur. Bu kitapla özgürce nefes almanın mutluluğunu astım hastalarıyla paylaşmak istiyoruz. Ancak, hastanın ve yakınlarının da bu..»»
M. Nedim ÇiçekLeyla Mollamahmutoğlu

Palme Yayıncılık

Can Başaklar

Palme Yayıncılık

Bu kitabın sayfalarının hızla çevrilmesi bile, bir çocuk cerrahının ne kadar iyi eğitilmiş olduğunun ve ilgi alanındaki doğumsal veya sonradan kazanılmış cerrahi hastalık yelpazesinin ne kadar geniş olduğunun ilk bakışta anlaşılabilmesi için yeterlidir. Kitapta, yenidoğan bebeklerin konjenital veya sonradan kazanılmış hastalıklarının tanı, ameliyat öncesi hazırlık ve tedavisi yanında, çocukluk ça..»»
Sema Gül

Timaş Yayınları

Beş duyumuzun aslında ne kadar karmaşık yapılar olduğunu hiç düşündünüz mü? Dünyadaki en gelişmiş kameralarla karşılaştırılamayacak kadar kusursuz olan gözlerimiz, aslında bir kesme şekerden bile küçük olan işitme merkezimiz ve daha pek çok ilginç bilgi bu kitapta. Gelin duyularımızı birlikte yeniden keşfedelim. (Tanıtım Yazısından) »»
Ahmet Rasim Küçükusta

Hayykitap

Hapı yutmamak için ne yapmalıyız? İlaç, silah ve uyuşturucudan sonra dünyanın en kârlı sektörü! Şeytanın aklına dahi gelmeyecek ilaç pazarlama taktikleri, yapılan gizli reklâmlar, "'icad edilen" yeni yeni hastalıklar kârlılığı her daim yüksek seviyede tutuyor. Tabii ilaç firmalarıyla noter onaylı anlaşmalar yapan, "plaj tıbbı"nda uzmanlaşan doktorları da unutmamak lazım! Üstüne "safra kesesi ..»»
İlknur Aydın

Palme Yayıncılık

John E. Skandalakis

Palme Yayıncılık

Türk doktorlarının çok işine yarayacağı umuduyla Türkçeye kazandırılan bu kitabın çeviri grubunda ağırlıklı olarak çocuk cerrahları yer almış olmasına rağmen, bu cerrahi anatomi kitabı genel cerrahi, göğüs cerrahisi, kulak burun boğaz, üroloji, kadın doğum, kalp damar cerrahisi dallarında uzmanlık eğitimi görmekte olanlara hitap etmektedir. Bu kitap temel bir başvuru kitabıdır.»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız