İnsan ,ya insan gibi akıllıca söylemeli ; yahut hayvanlar gibi susmalıdır! Sadi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yoga

Yoga isimli konu başlığında toplam 33 kitap bulunuyor.
  Yoga kategorisindeki kitaplar
Rosamund Bell

Arkadaş Yayınevi

Günümüzde yoga bedensel sağlık, psikolojik denge ve ruhsal gelişimi bir arada sağlayan bir öğreti olarak kabul görmekte ve etki alanını giderek genişletmektedir. Bu doğrultuda yogaya yeni başlayanlar için uygulamaya yönelik olarak tasarlanan Basit Yoga Teknikleri yoga duruşlarını açıklamakta ve bu duruşları uygulamak için gereken bilgileri sunmaktadır.


Basit Yoga Teknikleri kitabı..»»
Müheyya İzer

Dharma Yayınları

CAGDAS YOGA»»
Aylin Tokcan

Cinius Yayınları

Hikaye ve Yogaya Uygulanışı Eşli Çalışmalar Resimli Anlatımla Yoga Duruşları ve Hareketleri El Becerileri Grup Oyunları Yoga ile Alfabe Güneşe Selam Boyama Bölümü Yoga yoluyla çocuklara kazandırılabilecek en güzel meziyetlerden biri çevreleriyle uyum içinde yaşamayı öğrenmeleridir. Yogadaki duruşlarla bedenlerini aktifleştirip zindeleştirmelerinin yanı sıra,..»»
Gençlik ***Yüz Yogası***

Kaknüs Yayınları

Yaşlanmak durdurulamaz ancak, yıpranmadan doğal güzellikle olgunlaşmak mümkündür. İşte gerçek güzellik de budur.

Lourdes Çabuk

2 veya 5 veya 10 yıl önceki yüzünüze ve vücudunuza ne oldu? Belki kendi kendinize: "Bu kırışıklıklar, sarkmış gerdan ya da düşmüş göz kapakları ne zaman, nasıl oldu?" diye soruyorsunuz. "Eskisinden çok daha öfkeli ve stresli görünüyorum" diyorsunuz. Bu gidişe bi..»»

Cyntia Worby

Arkadaş Yayınevi

Yaşamınız gitgide daha stresli hale mi geliyor? Formunuzu kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz?Yoksa yalnızca yeni bir şey denemek mi istiyorsunuz? Sertifikalı yoga öğretmeni Cynthia Worby'nin yazmış olduğu Her Yönüyle Yoga kitabı 500 yıldan uzun süredir uygulamakta olan ve kişinin yaşamını değiştirebilme özelliğine sahip bu sanat biçimi ve bedensel sistem konusunda mükemmel bir başlangıç kitabı Her Y..»»
Bingür SönmezNeslihan İskitSelim Tansal

Turkuaz Kitaplığı

Günümüzde kalp hastalıkları genç yaşlı demeden pek çok insanın yaşam kalitesini düşürüyor. Çağımızın bireylere sürekli stres yükleyen yapısı da kalp rahatsızlıklarının hem ortaya çıkmasına hem de tedavi sürecinin uzamasına neden oluyor.

Dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez, hastalarının kalp ameliyatlarından sonra günlük yaşama katılmada sorunlar yaşadığını gözlemlemiş, bu..»»

Roland OlsonHelena Olson

Kozmik Kitaplar

Bilimsel araştırmalar, dünyanın her yerindeki şehir ve kentlerde yaşayan nüfusun yüzde birinin Transandantal Meditasyon Tekniği`ni uygulaması halinde suç oranındaki yükseliş eğiliminin tersine döndüğünü ortaya koymuştur. Bir başka deyişle, bütün toplumun ortak bilincinde düzen ve uyum artışı görülmektedir.

Bu bulgu, Maharishi`nin 1959 yılında Los Angeles`te ve hatta çok daha öncesinde Hin..»»

Gertrud Hirschi

Ege Meta Yayınları

MUDRALARLA SIFA PARMAK YOGASI»»
Bora Ercan

Paloma Yayınevi

"Fotoğraf sanatçısı İsmail Geçmen`in ve yazarın kendisinin renkli Hindistan fotoğraflarıyla"

Muson Şarkıları: Bir Yoga Yolculuğu Arap Emirliği`den başlayarak Hindistan`ın büyülü kasabalarına uzanan bir yolculuğun kitabı; asit bir seyahat kitabı veya bir turist rehberi olmanın ötesinde, yazarın yogi oluşuna giden ruhani yolda edindiği tecrübeleri, izlenimlerini renkli, çok boyutlu bir dille ..»»

Gertrud Hirschi

Ege Meta Yayınları

Bu zengin çizimlerle bezenmiş Yoga kitabıyla;

bedensel rahatlığınıza, yeni bir mesleki kariyere ya da stresten arınmış bir günlük yaşama kavuşabilir,

ruhsallığınızı daha iyi dışa vurabilir,

meditasyonunuzda derinlik kazanabilir,

yaşam güçlerinizi yükseltebilir ve

ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz.

Bu kitap daha mutlu, daha sağlıklı ve daha kontrollü bir yaşam için kendi..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız