İnsanların elinden hayalleri alınacak olursa, başka ne zevkleri kalır? Foostenelle [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bilgisayar

Bilgisayar isimli konu başlığında toplam 446 kitap bulunuyor.
  Bilgisayar kategorisindeki kitaplar

Bilgisayar kategorisine ait alt kategoriler

Mehmet Emrullah İncearık

Kodlab Yayın Dağıtım

Türkiye'de hızla büyüyen sanal mağazacılık sektörü Ülke bütçesinde büyük bir pay oluşturmaktadır. Sanal mağazacılığın girmediği hemen hemen hiçbir sektör kalmamıştır. Durum böyle olunca internetten ürünlerini satmak isteyen bireysel ya da kurumsal firmalar hem görsel olarak hem de sorunsuz işleyen bir site ihti..»»
Hüseyin Benli

Nobel Kitabevi

SolidWorks en yaygın olarak kullanılan üç boyutlu katı modelleme yazılımıdır. SolidWorks temel olarak bir bilgisayar destekli tasarım (3D CAD) olmasının yanında üzerinde barındırdığı test ve modül sistemleri sayesinde pek çok sektörde kullanılan bir programdır. AutoCAD kullanıcılarının çoğu, iki boyuttan üç boyuta geçiş için SolidWorks'ü tercih etmiştir. Bunun sebebi AutoCAD dosyaları ile en uyuml..»»
Kolektif

Alfa Yayınları

Ali Ünlü

Akademik Kitaplar

Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin baş döndürücü gelişme hızına ayak uydurmakta güçlük çektiğimiz günümüz bilgi çağında bilgisayar kullanımı bir hayli yaygınlaşmış ihtiyaçtan öte hayatımızın zorunlu bir parçası haline gelmiştir. Bilgiyi Toplama, saklama, işleme, yeni bilgiler üretme ve üretilen bu bilgin..»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Dış tasarımı bir kartpostaldan farklı olmayan DVD Card'ın sürprizi içinde. Kartı açtığınızda içinden 3 Boyutlu bir Türkiye belgeselinin yer aldığı DVD ve özel 3 boyutlu gözlük çıkıyor. Kartpostalı yolladığınız sevdikleriniz Türkiye belgeselinde, İstanbul'dan Efes'e, Side'den Kapadokya'ya kadar uzanan birçok farklı..»»
Ahmet Ali Sümen

Kodlab Yayın Dağıtım

Low Poly / High Poly Karakter Modellemeyi Bu Set ile Öğrenin! 22 Saatlik 3 DVD Eğitim Seti ile Eşsiz bir kaynak! Karakter modelleme konusu, katı modelleme ve mimari modelleme konularından biraz daha farklı süreçlere sahip; daha çok bilgi, gözlem ve birikim gerektiren bir konudur. Bu eğitim setinde modelleme aşamaları anlatılan karakter modeli, fantastik kitap ve filmle..»»
Haluk Tatar

Pusula Yayıncılık

Ön Sipariş: 09.05.2014 Modelleme ve Animasyon Yapmak İçin En Yaygın Kullanılan Programı Bu Setle Kolayca Öğrenin! Yıllardır Türkiye’de bilgisayar ve bilişim yayıncılığının önde gelen kuruluşu olan Pusula Yayıncılık, yine bir ilke imza atıyor: Pusula Akademi Görsel Eğitim dizisi, DVD Book adı verilen yeni bir kategoride, en karmaşık yazılımları pr..»»
Ahmet Ali Sümen

Kodlab Yayın Dağıtım

12 Saatlik DVD Eğitim Seti ile Eşsiz bir kaynak! Katı Modelleme ve Mimari Uygulama Geliştirmeyi Bu Set ile Öğrenin! Bu eğitim kaynağında, 3D Studio Max programının kullanımını temel düzeyde işledikten sonra uygulamalar ile edinilen program kullanımı bilgileri ve modelleme teknikleri uygulamalı olarak gösterilmiştir. Modelleme aşamaları anlatılan iç mekan ve dış mekan uygulamalarında bulunan ob..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız