Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Web Tasarımı

Web Tasarımı isimli konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
  Web Tasarımı kategorisindeki kitaplar
Uğur Gelişken

Kodlab Yayın

Kitapta yer alan basit ve kolay anlaşılır konular ile 10 adımda web sitenizi yapacaksınız. Uyguladığınız siteyi kolaylıkla yayınlayabileceksiniz. Ayrıca beraberinde verilen DVD ile web tasarımı yapmak için hiç bir ilave programa ve dokümana ihtiyacınız kalmayacak! Bu kitap ile hiçbir program ve programlama bilgisine sahip olmadan kendi başınıza bir web sitesi yapabilecek seviyeye gelebilec..»»
Osman Gürkan

Nirvana Yayınları

Web tasarımı sadece profesyoneller için değil aynı zamanda amatörlerinde önemli uğraş alanı olmuştur. Günümüzün en profesyonel web tasarım programı tartışılmaz Dreamweaver programıdır. Web tasarımı yapmak için sadece Dreamweaver`ı bilmek yeterli mi? Amatör siteler yapmak için yeterlidir. Ancak orta düzeyde ve profesyonel anlamda yeterli değildir. Dreamweaver sayfalarınızın mizanpajını yapm..»»
Jim Buyens

Arkadaş Yayınevi

Microsoft En Değerli Profesyonel unvanına sahip Jim Buyens, amatör Web sitesi geliştiricilere yol gösteriyor. Şu ana kadar birkaç Web sitesi oluşturmuş, ama kullandığınız araçları yetersiz bulmuşsanız, bu kitap tam size göre!

Microsoft Visual Web Developer 2005 Express Edition, Microsoft’un en güçlü teknolojilerinden ikisini, ASP.NET 2.0 ve Visual Studio 2005’i, Web sitesi oluşturmak iste..»»

Görsel Eğitim

Görsel Eğitim Yayınları

Bu setle internetin anadili olan XHTML yi anadiliniz gibi kavrayacaksınız. Ayrıca web sayfalarına şeffaflık katan css teknolojisiyle sıradanlıktan kurtulacaksınız. içinde birçok uygulama içeren bu setle tam anlamıyla profesyonelleşeceksiniz. Kod editörü olarakta ADOBE DREAMWEAVER CS4 sürümü kullanılmıştır. Almanız tavsiye edilir..., Giriş Dreamweawer_CS4 temel bilgiler XHTM..»»
Mary Millhollon

Arkadaş Yayınevi

Bir Bilgisayar Kullanabiliyorsanız bir Web siteside yaratabilirsiniz. Bu sıcak ve enerjik kılavuz, bunu nasıl daha hızlı, akıllı ve iyi yapabileceğinizi gösteriyor. Haydi, alın dizginleri ele! Hızlı listeleri, numaralandırılmış adımları ve yardımcı örnekleri kullanarak, tam olarak bilmeniz gerekenleri öğrenin. Web üretiminin temellerinde ustalaşın ve istediğiniz güzel işleri yapmaya hemen başlayın..»»
Görsel Eğitim

Görsel Eğitim Yayınları

Dreamweaver eğitim setimiz ile kendi sitenizi kendiniz yaratın. Dünyanın en çok kullanılan statik ve dinamik web sayfası tasarım programı olan Adobe Dreamweaver CS3 programının son sürümünü bu set ile tam olarak öğreneceksiniz. Web sitelerini yapmak artık çok kolay. Dreamweaver tasarım programın en bilinmeyenleri ve adan zye kullanımı bu sette. Dreamweaver setimiz 6 aylık kurs sevi..»»
Murat Akın

Gazi Kitabevi

Bankacılık sektöründeki yoğun rekabet ve sektörün emek yoğun teknolojiden sermaye yoğun teknolojiye geçmesi, bu alanda faaliyet gösteren bankaları, hizmetlerinde çeşitlendirmeye ve/veya geçmiş dönemlere göre daha kaliteli hizmet sunmaya, diğer bir ifadeyle tüketici yönlü olarak faaliyet göstermeye yöneltmektedir. Bunun nedeni bankacılığın hem hizmetlerden faydalanılması, hem de hammaddenin yani pa..»»
Memik Yanık

Seçkin Yayıncılık

Bu kitabın bütün içeriği temel programcılık bilgisi olanlar için ilk okumada anlaşılacak yalınlıktadır. Bu kitapta ASP.NET hakkında bilgi verilirken programlama dili olarak Visual Basic?in seçildiği için .NET uyumlu Visual Basic ile daha önce çalışmamış olanların bu kitabı okumaya başlamadan önce Visual Basic konulu kaynakları incelemeleri önerilir. ASP.NET ve Web Programcılığı konusunda t..»»
Erkan Balaban

Pusula Yayıncılık

Karmaşık anlatımlarla vakit kaybetmeden, kolay, herkesin anlayabileceği, eğlenceli, tasarımınız için ihtiyacınız olan tüm programları bir arada bulabileceğiniz zengin içerikli bir kitap. Erkan Balaban tarafından yazılan Web Tasarım Kılavuzu, web sitenizi tasarlarken başvuru kitabınız olacak.

Web tasarımı için gereken her şey...

HTML, Frontpage, Dreamweaver CS2, JavaScript, Fireworks, ..»»

Yasemin Gülbahar

Ya-Pa Yayınları

Teknolojik gelişmelere paralel olarak Internet kullanımı hızla yaygınlaşmış ve "web" tabanlı uygulamalar en sık kullanılan ortam haline gelmiştir. Günümüzde gerek bireyler, gerekse kurumlar, bilgi paylaşımı için "web" ortamını tercih etmektedir. Birey ve kurumların kimlik bilgilerine bakıldığında, e-posta adreslerinin yanı sıra web sitesi adreslerinin de yer aldığı görülmektedir. Bu kitap, we..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.