Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

AutoCad

AutoCad isimli konu başlığında toplam 13 kitap bulunuyor.
  AutoCad kategorisindeki kitaplar
İbrahim KadıMustafa Yaşar

Gazi Kitabevi

AutoCAD 2004 sürümü, AutoCAD sürümleri içinde şu ana kadar geliştirilmiş ve özellikle dosya boyutlarını da küçültmesiyle de çok az yer kaplayan bir program ortaya çıkmıştır. »»
İrfan İkiz

Palme Yayıncılık

Bu kitap, teknik çizim ve tasarım ile uğraşan (mühendis, mimar vb.) ya da akademik branş eğitimi görenlerin 2 boyut, 3 boyut perspektif çizimleri, katı modellemeyi rahatlıkla öğrenmeleri ve mevcut projeleri uygulayarak pratik kazanmaları için güzel bir kaynak ve kılavuzdur.»»
Mahmut Gülesin

Asil Yayınevi

AUTOCAD HİÇ BÖYLE ANLATILMADI............. İki Boyutlu Çizim, Çizimi Yapılan Nesnelerde Düzeltme İşlemleri, Ölçülendirme, Üç Boyutlu Katı Modelleme, Telkafes Modelleme, Yüzey Modelleme, Teknik Resim Görünüşleri, Montaj »»
Kadir GökArif Gök

Seçkin Yayıncılık

2 boyutlu tasarım alanında son yıllardır çok geniş bir kullanıcı ağına sahip olan AutoCAD yazılımı özellikle, 2008 versiyonu ile 3 boyutlu modelleme tekniğiyle de bir adım daha ilerlemiştir. AutoCAD 2008`nin daha esnek kullanımını bu kitapta daha açık ve net olarak bulacak, uygulama örnekleri ile komutları daha çabuk kavrayabileceksiniz.

Bilgisayar Destekli Tasarım Ve Üretim Nedir?

A..»»

İbrahim Zeki ŞenHalil Bora

De-Ha Yayıncılık

AutoCAD 2008 "Bilgisayar Destekli Çizim ve Tasarım" 2D ve 3D Desing "CD`li"»»
Kadir Gök

Seçkin Yayıncılık

AutoCAD, günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Özellikle son sürümleriyle yazılım, tasarımcılar için tam bir çözüm ortağı olmuştur. Kullanıcı arayüzü ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Bu kitapta AutoCAD programının tüm detayları en temelden en ince ayrıntısına varıncaya kadar anlatılmıştır. Daha önce AutoCAD programını kullanmamış birisi, bu kitabı..»»
Hasan GökkayaKıvılcım Alca

Nobel Yayın Dağıtım

Hızla gelişen bilgisayar teknolojisine bağlı olarak her gün yeni yazılımlar ortaya çıkmakta ve bunların kullanımı yaygınlaşmaktadır. Günümüzde mühendislik, mimarlık, inşaat, mobilya, takı tasarımı, endüstriyel ürün tasarımı vb. alanlarda Bilgisayar Destekli Tasarım (Computer Aided Design, CAD) yazılımları her zamankinden daha sık kullanılmaktadır. Bu yazılımların içinde en yaygın olanı AutoCAD pr..»»
Ahmet TaşkesenFaruk Mendiİhsan ToktaşCengiz Eldem

Gazi Kitabevi

Autocad İle Çizim ve Modelleme»»
Mahmut GülesinÖzkan AvcıAbdülkadir GüllüGökalp Akdoğan

Asil Yayınevi

Kolay ve Hızlı Öğrenme Uygulamalı ve Sistematik Kavrama Kalıcı ve Etkin Bilgilenme Özgü Örnekler Bilgisayar Destekli Üretim (BDÜ - CAM) paket programları da birer BDT programı içermektedir. CNC kod türetmek için önve parça çizilip modellenmektedir. Bu işlem BDÜ programlarında tasarımcının yaklaşık %80 zamanını almakta ve %20 civarında üretim ile ilgili işlemler gerçekleştirilme..»»
Kerim ÇetinkayaHüdayim Başak

Gazi Kitabevi

Son yıllarda Makine tasarımında CAD programlan yaygın olarak kullanım alam bulmuştur. CAD programları, tasarımcıya tasarımlarını daha kısa zamanda yapabilme olanağı sağlarlar. Fakat aynı tasarımların farklı veriler için ayrı ayrı yapılması, zaman ve ekonomik yönden uygun olmamaktadır. Bu yüzden farklı veriler için aynı tasarımın hemen yapılabilmesi, AutoCAD gibi bir tasarım programını destekleyici..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.