Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Visual C

Visual C isimli konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
  Visual C kategorisindeki kitaplar
John Sharp

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Visual C# 2005, Visual C# 2005 sürümünün tüm gücünü kullanarak Microsoft .NET platformları için profesyonel uygulamalar yaratmak üzere Microsoft Visual C# kullanan geliştiriciler içindir. Adım Adım Microsoft Visual C# 2005, C#’ta programlar ve bileşenler yaratmak için size uzman bir destek sağlayacaktır. Visual C# 2005 ile ilgili temel bilgileri uygulamalı alıştırmalar aracılığ..»»
John Sharp

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Visual C# 2008, C# bileşenleri ve Windows tabanlı uygulamalar yaratmak için Visual C # 2008 ile ilgili temel programlama bilgilerini uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek kodları içermektedir. Kitap içindeki ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamakt..»»
Julian Templeman Andy Olsen -

Arkadaş Yayınevi

Bu adım adım kılavuz ile, .NET uygulamaları oluşturmak için, yönetilen C++ kullanın.
Kendinizi, Visual C++'ın en son sürümü ile adım adım eğitin ve Microsoft .NET platformu için yazılım geliştirmeye başlayın. Bu kullanışlı ve pratik kitap, yönetilen kodu yazmaktan ilk .NET uygulamalarınızı ve XML Web servislerinizi çalıştırıp hata ayıklamaya kadar size uzman bir kılavuzluk sağlayacaktır. Gere..»»
Karli Watson

Pelikan Yayıncılık

Beginning Visual C# ile temel prensiplerinden başlayarak Visual C# ile program yazmayı öğreneceksiniz. Visual C# Microsoft`un yeni platformu olan .NET Framework`e özel program geliştirmek için tasarlanmış nesne-yönelimli programlama dilidir. Visual C# kodu yazmayı hızlı ve kolayca öğrenecek, ister Windows ister Web ortamında kendi programlarınızı üretebileceksiniz. Elinizdeki kitap Visual C#..»»
Nergiz Ercil ÇağıltayGül TokdemirC. Fügen SelbesÇiğdem Turhan

Seçkin Yayıncılık

İyi bir programcı bir probleme yönelik en etkin çözümü bulan kişidir. Bu yeteneğin kazanılması için bir çok program yazılarak pratik yapılması ve alternatif çözümlerin irdelenmesi gerekir. Elinizdeki bu kitap iyi program yazabilmek amacıyla hazırlanmıştır. Genel Kavramlar C Dilinin Temelleri Atama ve Girdi - Çıktı Komutları Seçme Komutları Döngü Komutları Fonksiyonlar..»»
Nergiz Ercil ÇağıltayGül TokdemirC. Fügen SelbesÇiğdem Turhan

Seçkin Yayıncılık

Bilgisayarın Temel Birimleri C Dilinin Temelleri Atama ve Girdi, Çıktı Komutları Seçme Komutları Döngü Komutları Fonksiyonlar Göstergeler Diziler, Dizgiler Yapılar ve Birleşimler Metin Dosyaları Üst Düzey Konular »»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Gerek internet üzerinde, gerek lokal ağınızda kullanabilmek amaçlı net kütüphanelerini detaylı olarak inceleyip, network üzerinde kullanabileceğiniz sınıfları inceledik ve özellikle Remoting konusunda bolca uygulamaya yer verdik»»
Tom Archer

Arkadaş Yayınevi

Microsoft.NET'in yeni nesne yönelimi dili ile ilgili derinlemesine yapısal bilgi edinin. Bu geniş kapsamlı kitap ile, sınırları zorlayan yeni C# dilinin iç yapısına ayrıntılı bir şekilde göz atın. Bu en yeni nesne yönetimli programlama dilinin nasil çaliştiğını ve altında yatan mantığı tam olarak kavramanız için, bu kitap sizi C# dilinin derinliklerine, tasarım parametrelerine ve yapısına götürece..»»
Özgür Erol

Palme Yayıncılık

Programlama dili kadar önemli olan raporlama konusunda Crystal Reports günümüzde en çok tercih edilen raporlama araçlarının başında gelmektedir. Özellikle de .Net platformunda kullanılması tüm programcıların dikkatini çekmektedir.»»
Tansu Türkoğlu

Seçkin Yayıncılık

Microsoft.Net platformunda profesyonel programlar geliştirmek isteyenlerin başucu kitabı olan Profesyonel Programlama Teknikleri.Net, sade ve akıcı anlatımı, DVD içinde gelen örnek kodlar, senaryo bazlı anlatım modeli ile hem C# hem de VB .Net öğrenmek isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan kitabın yazarı Tansu Türkoğlu‘nun kamu ..»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.