İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bilgisayar Yazılım

Bilgisayar Yazılım isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Bilgisayar Yazılım kategorisindeki kitaplar
Kadir Çamoğlu

Kodlab Yayın

Bütün Süreçleri ile Yazılım Tecrübesi Edinin! Yazılım mühendisliğinden ve metodolojilerden bahseder. Bu kitapsa bir projenin yaşam döngüsünü başından sona ele alarak, tüm işlemlerin adım adım nasıl gerçekleştirileceğini detaylı bir şekilde anlatmaktadır. Bu kitapla gerçek bir yazılım projesini analizinden teslimine kadar nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Kitapta servis odaklı, çok ka..»»
Kadir Çamoğlu

Kodlab Yayın

İşte Programlama ve Veritabanı Mantığını tek kalemde anlamak için biçilmiş kaftan! Programlama dünyasına girmek, temellerini kavramak ve veritabanı konusuna hâkimiyet için muhteşem bir başlangıç kitabı... Dünyanın en popüler programlama dillerinden biri olan Microsoft Visual C# ile Zengin Kullanıcı Arabirimleri üzerinden Olaya Dayalı (Event Driven) ve Nesne Yönelimli (Object Oriented) ..»»
Faruk Mendi

Gazi Kitabevi

Son yıllarda yaptığı atılımlarla, sanayi ve eğitim kurumlarında büyük bir kullanıcı kitlesine erişen Solidworks, Windows altında çalışan bir çizim, modelleme ve analiz programıdır. Bu kitap, SolidWorks programının en son versiyonuna göre, tüm yenilikleri içerecek şekilde büyük bir emek ve titizlikle hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında temel strateji; komutların okuyucunun en kolay şekilde..»»
Aykut Taşdelen

Pusula Yayıncılık

Windows Uygulamaları Geliştirirken Bundan Böyle Elinizin Altında Güçlü Bir Tasarım Aracı Var: WPF Günümüzde bütün yazılımlar zengin görsellik içermek zorunda. WPF, yazılımcıların doyurucu, zengin ve kolay hazırlanan grafik kullanıcı arayüzler geliştirebilmeleri için Microsoft tarafından hazırlanmış yeni nesil sunum kütüphanesidir. Tamamen vektörel tabanlı olan WPF, DirectX teknol..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.