İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Visual Basic

Visual Basic isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Visual Basic kategorisindeki kitaplar
Michael Halvorson

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Visual Basic 2005, programlamaya yeni başlayanların ve Visual Basic ile yeni tanışanların yazılım geliştirme temellerini öğrenmeleri için hazırlanmış kolay anlaşılır, kapsamlı bir kılavuzdur. Bu uygulamalı ve kullanışlı kılavuz, deneyimli Visual Basic programcılarının Visual Basic 2005’in yeni özelliklerine hızla hakim olmalarını sağlayacaktır.

Adım Adım Microsoft Vi..»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Bu kitap, Türkiye’de Microsoft .NET yazılım dilleri üzerinde çıkarılan ilk Türkçe kaynaktır ve hem teorik hem de bol uygulamalı örnekleri içermektedir.»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Kitapta, özellikle “ADO .NET 2.0” kodları ile sınıflar üzerinde yeni eklentilere özel bir önem verilmiştir. SQL Server 2005 uygulamaları geliştirebilmek isteyen ve kaynak bulamayan bir çok programcıya yardımcı olacak bir kitap niteliğindedir.»»
Korhan Geriş

Palme Yayıncılık

Kusursuz bir oyun yazmak gerçekten çok zor, uğraşı isteyen ve özverili bir iştir. Çok basit gibi görünen oyun içerisinde yüzlerce koşul kontrolünün (koşul şartları çok karmaşık olabilmektedir) yapmak gerekebilir. Kitap içerisindeki oyunlara ait kodlar çok uzun olduğu için bilgi paylaşım işlemi hem kitap hem de CD şeklinde yapılmıştır. Palme Zirvedeki Beyinler 29 Yüksel İnan & Nihat Demirli ..»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Object Oriented Programming” (OOP) konusuna hakim değilseniz yazılım sektöründe önemli bir eksiğiniz var demektir. »»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Büyük olasılıkla bütün programcıların en çok ilgilendikleri konu veritabanı uygulamalarıdır. Bu konuda yaşanan sorunları çözmeye aday bu kitapta pek çok ince detaya ait bilgiler bulacaksınız.»»
Yener Türkeli

Nirvana Yayınları

Giderek gelişen Bilgi Teknolojilerinde, kullanıcı isteklerine tam anlamıyla yanıt verebilecek ve teknolojik gereksinimlere uyum sağlayabilecek şekilde yazılım geliştirmek için üst düzey nesne tabanlı bir program dilin hakim olmak zorunluluk haline gelmiştir. VB.NET, Microsoft tarafından geliştirilmiş üst düzey nesne tabanlı bir programlama dilidir. Elinizde tuttuğunuz Visual Basic.NET Eğitme..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.