Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bilgisayar Eğitim CD leri

Bilgisayar Eğitim CD leri isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Bilgisayar Eğitim CD leri kategorisindeki kitaplar
Komisyon

Görsel Eğitim Yayınları

MCSE nedir? Turkce gorsel egitim seti 8 CD den olusmakta. Microsoft Sertifikali Sistem Mühendisleri, Microsoft Windows 2003 Server, Microsoft Windows 2000 Server ve Microsoft BackOffice paketinin bilesenlerini, etkili bir biçimde kullanarak yerel ve genis alan aglarinda planlama, olusturma, yönetme ve olasi sorunlari giderme becerilerine sahiptirler. Microsoft Certified Systems Engineer sertif..»»
Kolektif

CBM Eğitim

CBM Eğitim MS Word Seti ile en çok satan kelime işlemci olan Microsoft Office Word 2003 ile metin yazma, biçimlendirme ve basma işlemleriyle ilgili becerilerinizi geliştireceksiniz…

Etkileyici görünüme sahip belgeler oluşturarak ve daha iyi bir birlikte çalışma ortamına sahip olun

Office Word 2003 eğitimi ile kendinize CV, kitap, mektup, rapor gibi belgeleri örneklerle kolayca h..»»

Nergiz Ercil ÇağıltayGül Tokdemir

Seçkin Yayıncılık

- Bilgi Sistemleri - Genel Kavramlar - Tarihçe ve Kurulum Mimarileri - Neden VTYS? - Veri Modelleme - Gereksimleri - Kavramsal Model - Nesne Tabanlı Kavramsal Model - Tümleşik Modelleme Dili - TMD - Mantıksal Model Fiziksel Model - Durum Çalışması - İşlevsel Bağımlılıklar - Normalizasyon.. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.