Başarı tek başına elde edilemez. Emeği dokunan herkesle mutluluğu paylaşanlar, daha büyük başarılara ulaşır. Dr.Faruk Bayülkem [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Adobe Flash

Adobe Flash isimli konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
  Adobe Flash kategorisindeki kitaplar
Uğur Gelişken

Kodlab Yayın

Dünyada en hızlı gelişmekte olan sektör hangisidir diye sorulduğunda çoğumuzun vereceği cevap aynıdır: bilişim. Bu alan o kadar hızlı büyümektedir ki, insan hemen hemen her gün önceden imkânsız olarak görünen yeniliklerle tanışmaktadır. Bilgisayar ve buna bağlı teknolojilerin gelişmesi sonucu çok kısa bir zamanda oyun sektörü de büyük bir ekonomik pazar haline gelmiştir. Bu pazarın farkına varan b..»»
Engin Yöyen

Pusula Yayıncılık

Engin Yöyen’in kaleminden Actionscript 3.0 Pusula Yayıncılık’ta! Gerek Flash, gerekse de Flex kullanıcıları açısından vazgeçilmez bir programlama dili olan Actionscript’in son sürümü 3.0 için vazgeçilmez bir kaynak... Actionscript 3.0’ı Pusula Yayıncılık’la keşfedin! Konular: • ActionScript 3.0 Giriş • Sınıf Yapıları (OOP) ve Nesne Tabanlı Programlama • Metot ve Fonksiyonlar ..»»
Uğur Gelişken

Kodlab Yayın

Bu kitap, Adobe Flash Professional CS5 sürümünü ve ActionScript 3.0 programlama dilini baştan sona her yönü ile ele almaktadır. Tabi bununla birlikte Flash ile birlikte kullanılan diller de (PHP, HTML 5, XHTML, JavaScript, XML) ele alınmıştır. Özellikle CS5 sürümünde gelen bütün yeni özellikler örnekler ile anlatılmıştır. Bu kitap, hem animasyon konusunda, hem web tasarımında kendini geliş..»»
Uğur Gelişken

Pusula Yayıncılık

Flash CS3 web geliştiricileri için vazgeçilmez bir araç. Cep telefonu uygulamaları, arayüz tasarımları, etkileşimli programlar, animasyonlar ve hatta oyunlar Flash`la rahatlıkla hazırlanabiliyor. PHP, ASP, JAVA ve XML desteği ile kapsamlı web siteleri hazırlamak için Flash ve script dili ActionScript`e hakim olmanız yeterli. Uğur Gelişken`in kaleme aldığı Flash CS3 Web Uygulamaları temel Flash ..»»

Phillip Kerman

Alfa Yayınları

Adobe ile daha da güçlenen Flash’ın en yeni sürümünü kısa sürede öğrenin! Her biri yaklaşık 1 saat süren 24 derste, adım adım uygulamalar yaparak, Flash ile harika sonuçlar elde etmek için gereken tüm becerileri öğreneceksiniz!

Flash’ın temellerini öğrenin.

Flash’ta çizim ve boyama yapın.

Flash’a grafikleri ithal edin.

Üretkenlik için Library’den yararlanın.

Renk kontrolünü ..»»

Gürcan Dikmen

Palme Yayıncılık

Bu kitapta, vektörel grafikleri kullanarak animasyon hazırlanabilmesi ve bu animasyonların WEB sayfalarında kullanılabilmeleri amaçlanmıştır. Kitap WEB sayfa tasarımı ile ilgilenenlere her yönüyle yardımcı olabilecek nitelikte bir kaynaktır. Palme Zirvedeki Beyinler 22 Yüksel İnan & Nihat Demirli »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.