Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Excel

Excel isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Excel kategorisindeki kitaplar
Erkan Kilmen

Pusula Yayıncılık

Excel, artık bilgisayar bilen herkesin aşina olduğu, kullandığı bir yazılım. Ama Excel`i herkesin aynı oranda kullandığını, herkesin bu karmaşık programdan aynı verimi aldığını söylemek güç. Excel, yeni başlayanlar için görünmez olan pek çok kolaylıkla donatılmış durumda. Önünüzdeki çalışma sayfasında, Excel`i iyi bildiğiniz takdirde yapabileceklerinizin sınırı yok. Erkan Kilmen`in kitabı,..»»
Hayalinizdeki Oyunu Kendiniz Yazabilirsiniz!

Pusula Yayıncılık

Microsoft Excel`den en yüksek verimi alabilmek, VBA dili kullanılarak özel programlar geliştirmekle mümkündür. Excel`de Makrolar (VBA) kitabı, VBA makroları ve programları yazımına bir giriş sunarak programlama düzeyinde nasıl daha fazla güce sahip olunacağını gösteriyor. Genel olarak programlama diline, Excel nesne modeline, Visual Basic düzenleyicisine ve kodu yönetmeye odaklanan kitabın esas am..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.