Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

ASP.NET

ASP.NET isimli konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
  ASP.NET kategorisindeki kitaplar
Aykut Taşdelen

Pusula Yayıncılık

Yazılım teknolojileri sürekli bir değişim ve gelişim halinde, bir zamanların vazgeçilmez olan masaüstü uygulamaları neredeyse demode oldu ve yerini çoktan web tabanlı uygulamalara bıraktı. Öte yandan yeni trend; mobilite. 3G, WIMAX gibi terimlerin havada uçuştuğu şu günlerde, her alanda farklı bir mobil uygulama ile karşılaşıyoruz. Evimize gelen kuryeden, sipariş vereceğimiz garsonlara kadar ..»»
G. Andrew Duthie

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft ASP .NET, şimdiye dek yaratılmış en gelişmiş Web geliştirme platformu olan Active Server Pages .NET (ASP.NET)’i öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, bu yeni programlama çerçevesine ve onun altında yatan teknolojilere sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Adım Adım Microsoft ASP .NET ile ASP.NET’te çalışmaya başlamak için temel oluşturma bloklarını bir ar..»»
George Shepherd

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft ASP.NET 2.0, şimdiye dek yaratılmış en gelişmiş Web geliştirme platformu olan Active Server Pages .NET (ASP.NET)`i öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, bu programlama çerçevesine ve onun altında yatan teknolojilere sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek kodları içermektedir. Kitapta yer..»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

XML; SGML’in basitleştirilmiş ve daha kullanışlı hale getirilmir bir türevidir. XML ile; veri bileşenleri, kayıtları, diğer veri yapıları tanımlanabilir ve bu sayede network üzerinden kolaylıkla veri transferi yapılabilir. Bu kitapta XML ile ilgili gereksiz teorik bilgiler değil, okuyucuya daha faydalı olacağını düşündüğümüz uygulama ağırlıklı bilgilere yer verilmiştir.»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

ASP .NET, İnternet üzerinde kullanılmak üzere Microsoft’un geliştirdiği programlama yöntemidir. .NET Framework .ASP .NET’in temel yapısıdır. Bu konuları detaylı bir şekilde kitap ASP .NET 2005 için temel bir kaynak olarak hazırlanmıştır.»»
Daron Yöndem

Pusula Yayıncılık

Web 2.0 yaklaşımı yazılacak tüm uygulamaların sadece işlevsel olarak değil, estetik ve pratik olarak da hem verimli, hem de kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutacak şekilde tasarlanmasını ve yazılmasını gerektiriyor. AJAX bu bahsettiğimiz özellikleri projelerimizde gerçek hayata taşıyabilmemiz için çok önemli bir araç. AJAX web uygulama mantığını sunucudan istemciye taşıdığı için, yazıl..»»
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

ASP.NET 3.5: Visual Studio 2008 »»
Mahmut Temur

Dikeyeksen Yayın Dağıtım

ASP.NET'in, son sürümü olan 4.0 versiyonu üzerinden anlatıldığı kitapta; Web Form'lar, ASP.NET Web Sunucu Kontrolleri, ADO.NET, Zengin Veri Gösterim Kontrolleri konularını detaylı olarak öğreneceksiniz. Bir ASP.NET web uygulamasının yapılandırılması, durum yönetimi, veri geçerlilik denetimleri, navigation işlemleri gibi bölümler ile uygulamalarımızı daha etkili hale getirebileceksiniz. Bir ASP.N..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.