Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bilgisayara Giriş

Bilgisayara Giriş isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Bilgisayara Giriş kategorisindeki kitaplar
Funda DağUmut AltınışıkSerdar SolakUğur Yıldız

Umuttepe Yayınları

"Bilgi Teknolojileri" bilgisayar kullanmayı bilmeyen veya kendini bilgisayar konusunda geliştirmek isteyen kişilere hitap etmektedir. Üniversitelerde okutulan "Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı" dersi içeriği ile uyumlu-dur. Ayrıca kitap, Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası (ECDL) sınavlarının içeriklerine uygun olarak hazır-lanmıştır. "Bilgi Teknolojileri" içerisinde günlük hayata işimizi ko..»»
İsmail Sarı Ömer Bağcı -

Seçkin Yayıncılık

Bilgisayar kullanımı becerisini geliştirmek için, uygulamalı eğitimin önemi tartışılmaz bir gerçekliktir. Bu gerçeklikten yola çıkarak, bu kitabımızda örneklemeler ile bilgisayar dünyasına yeni katılan kişilerin bilgisayar ile tanışmasını kolaylaştırdık Bilimsel bilgininin uygulamaya dönüştürülebileceği üniversitelerimizde; Temel Bilgi Teknolojilerinin kullanılması bir zorunluluktur. Bu anlamda..»»
İsmail Sarı Ömer Bağcı -

Seçkin Yayıncılık

Üniversitelerin, Bilgisayar-2 dersine yönelik olarak hazırlanan bu kitapta, Microsoft PowerPoint, Microsoft Access, İnternet'e Giriş ve Web konuları adım adım ve başlangıçtan ileri düzeye doğru anlatılmıştır. Konuların anlatımları, ekran görüntüleri ile desteklendiği için kullanıcılar dersleri kendi başlarına rahatlıkla takip edebilirler. Bilgisayar-1, Bilgisayar-2 Kitapları içerik olarak temel b..»»
Erdal CoşkunMehmet DuranAfşin Kürşat Gazanfer

Alp Yayınevi

Bilgisayar önüne oturan bir kişi için, bir çok kaynak kitap kullanmak yerine, temelde daima gerek duyulan, Word, Excel, Powerpoint, Frontpage, Outlook programlarını Windows ve MS-DOS işletim sistemini öğreten ve ayrıca bilgisayarlarla ilgili karşılaşılabilecek bazı sorunların giderilmesine yönelik bilgileri içeren bir kitap kullanmanın daha doğru olacağı düşüncesiyle hazırlanmış bir kitaptır. ..»»
Şahin ArdıokYalçın Karatepe

Siyasal Kitabevi

"Bu kitap Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi?nde verilmekte olan, Bilgisayar Uygulamaları derslerinin ve yine aynı fakültede düzenlenen Bilgisayar Eğitim Programlarının sağladığı deneyimlerin katkısı ile hazırlanmıştır. Kitap, okuyucuyu başlangıçtan alıp, Windows 98 işletim sistemini, Word 97 sunum programını, rahat ve etkin bir biçimde kullanır duruma getirir. Yalçın KARATEPE: Ankara ..»»
Tasarım ve Basım Teknolojisine Giriş

Gazi Kitabevi

Teknolojik gelişmelerden en hızlı etkilenen sektörlerin başında gelen basım endüstrisi, her gün yeni bir teknoloji ile tanışmakta ve sürekli gelişmektedir. Bu gelişimin en fazla kendini hissettirdiği alan ise basım öncesidir. Basım öncesi işlemlerde, çok değil bundan 10-15 sene öncesine kadar kullanılan yöntemlerin birçoğu yerini dijital sistemlere bırakmıştır. Tasarım uygulaması ve bu tasarımları..»»
Hasan GökkayaSelahattin Altan

Gazi Kitabevi

Kişilerin, bilgisayarın getirmiş olduğu kolaylıklardan tam olarak yararlanabilmesi için bilgisayar programlarım öğrenmesi ve teknolojiyi takip etmesi gereklidir. Bu nedenle; Bu kitap, Üniversitelerde okutulan Enformatik (Temel Bilgisayar Teknikleri Kullanımı, Bilgisayar) derslerinde ve kişisel bilgisayarlarında çalışan kullanıcılara yardımcı olması amacıyla hazırlanmıştır. Bilgisayarı yeni kul..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.