Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bilgisayar Kitapları-Genel

Bilgisayar Kitapları-Genel isimli konu başlığında toplam 178 kitap bulunuyor.
  Bilgisayar Kitapları-Genel kategorisindeki kitaplar
Ali Ünlü

Yelken Yayınevi

Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin baş döndürücü gelişme hızına ayak uydurmakta güçlük çektiğimiz günümüz bilgi çağında bilgisayar kullanımı bir hayli yaygınlaşmış ihtiyaçtan öte hayatımızın zorunlu bir parçası haline gelmiştir.

Bilgiyi Toplama, saklama, işleme, yeni bilgiler üretme ve üretilen bu bilginin paylaşımında büyük bir hız ve kolaylık sağlayan Bilgisayar Teknolojisi, eskinin Tekno..»»

İki Cilt Birarada

Pusula Yayıncılık

Teknoloji çok hızlı değiştiği, yazılımların yeni versiyonları çıktığı için bilgisayar kitaplarının ömrü, genellikle 3- 4 yılı geçmez. En hızlı gelişen alanlardan birine yönelik olduğu halde, Nezih Kanbur`un 3D Studio Max kitabı, 10 yılı çoktan devirdi; 3D Studio Max`in yeni versiyonları çıktığı halde hâlâ okunuyor, hâlâ aranıyor. Sebebi basit: Nezih Kanbur`un kitabı 3 boyutlu tasarıma yönelik teme..»»
Faithe Wempen

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım HTML ve XHTML, HTML ve XHTML ile Web sayfaları yaratmak için gereksinim duyduğunuz becerileri kendi kendinize öğrenmenize yardımcı olacak. ADIM ADIM kitaplarıyla yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. Her iki yöntemle de gerek duyduğunuz becerileri gerek duyduğunuz anda kazanıp uygulayarak alacağınız eğitimi kendiniz belirle..»»
Rebecca M. Riordan

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft ADO.NET 2.0, Visual Basic veya Visual C# dillerinde deneyim sahibi olan okurlara, Microsoft .NET Framework’ün veri erişim bileşeni olan ve XML’i tanıyan tüm programlarla her türlü platform üzerinden çalışan ADO.NET nesne modelini öğretmeyi hedefliyor. Bu kullanımı kolay giriş kitabıyla, Microsoft Visual Basic ve Microsoft Visual C#’ın veritabanı işlevlerine sağlam bir başlangıç..»»
Jim Buyens

Arkadaş Yayınevi

Satır satır açıklamalar ve kod örnekleriyle birlikte, .NET Framework için en iyi web veritabanı teknolojilerini öğrenin. İşletim sistemlerinden ya da arka uç yazılımından bağimsiz olarak, uygulamalar arasında Internet üzerinden veri alişverişini basitleştirmek, Microsoft. NET Framework'ün yaptığı iştir. Bu kavraması kolay eğitim kitabındaki adım adım dersler, Web veritabanlari oluşturmayi size gös..»»
Kolektif

Medyasoft Bilgi Sistemleri

Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu ile Web siteleri oluşturmayı ve yönetmeyi, zengin etkileşimli ara yüzler tasarlamayı, metin, grafik ve videolarla birlikte çalışmayı ve Photoshop Smart Object`leri kullanmayı öğrenebilirsiniz. Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde ..»»
Adobe Yaratıcı Ekibi (Adobe Creative Team)

Shark Bilişim Kitapları

Adobe Illustrator CS »»
Adobe Yaratıcı Ekibi (Adobe Creative Team)

Shark Bilişim Kitapları

Masaüstü yayıncılık ve sayfa tasarımı yazılımı InDesign konusunda ilk ve tek kaynak!

Adobe InDesign 2.0, diğer profesyonel Adobe grafik uygulamalarıyla uyumlu çalışan, güçlü bir sayfa tasarımı ve masaüstü yayıncılık üretim aracıdır.InDesign`ı kullanarak yüksek hacimli renkli baskılar için profesyonel kalitede, tam renkli çıktılar oluşturabilirsiniz. Ayrıca masaüstü yazıcılar, PDF dosyaları ..»»

Adobe Yaratıcı Ekibi (Adobe Creative Team)

Shark Bilişim Kitapları

İçindekilerin Özeti

Başlarken

Dijital Video Dünyası

Adobe Premiere Pro Turu

Çalışma Alanı

Sıralama ve Temel Gerçek Zamanlı Montaj

Geçişler

Renk ve Opaklık

Hareket Yolları

Özel Efektler: Efekt Denetimlerini Kullanmak

Adobe After Effects, Photoshop ve İllustrator ile Premiere Pro Uygulamasının Entegrasyonu

Çok Noktalı Montajın Temelleri

Gelişmiş Kur..»»

Cebrail Taşkın

Pusula Yayıncılık

Ağ Teknolojileri ve Telekomünikasyon yüzyılımızın yükselen teknolojilerindendir. Ve bu konudaki sayılı esere farklılığı ile göz dolduran yepyeni bir kitap katılıyor. Dr. Cebrail Taşkın`ın kendine özgü, akıcı ve sade üslubu ile okurlarla buluşan bu kitapta aşağıdaki konuları detayları ile bulacaksınız: • Haberleşmenin Temelleri • Modülasyon • Bilgisayar Ağları • Ağ Topolojiler..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.