Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

SolidWorks

SolidWorks isimli konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
  SolidWorks kategorisindeki kitaplar
Kadir GökArif GökH. Güran Ünal

Seçkin Yayıncılık

Özellikle son versiyonları ile modelleme de büyük gelişmeler kaydeden SolidWORKS, bilgisayarlı çizim alanında kullanıcı kitlesini bir kat daha artırmıştır. Gelişmiş modelleme komutları ile 3 boyutlu çalışmalarınızı daha esnek ve kolay bir şekilde yapma imkânını bulacaksınız. Her bir komut açıklamalı olarak anlatılan bu kitapla SolidWORKS programını rahat bir şekilde öğrenecek 3 boyutlu tasarıml..»»

Haluk GüneşM. Akif KuntSaip Kunt

Gazi Kitabevi

SolidWorks, Microsoft Windows sisteminin avantajları ile bir uyum içerisinde çalışan geliştirilmiş bir grafik programıdır:SolidWorks parça çizimdeki grafik hızı ve diğer programlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde çok iyi bir performans veren yazdım olmasının yanında bir analiz ve tasarım yazılımıdır. İlk bölümde SolidWorks `a gene! bir giriş yaparak menülerin tanıtımı ve bol örnek çiz..»»
CosmosMotion

Seçkin Yayıncılık

Bilgisayar destekli tasarım, üretim ve yapısal analiz konuları, makine sektörünün en önemli başlıklarıdır. Bilgisayar destekli mekanik tasarım dendiğinde, ilk akla gelen de şüphesiz SolidWorks yazılımdır. En çok bilinen ve bu alanın vazgeçilmezidir. SolidWorks yazılımını baş tacı yapan, bilgisayar destekli mekanik tasarım yazılımları içerisinde kullanım kolaylığı ve esneklik açısından lider konumd..»»
Mahmut GülesinAhmet ÖzdemirAbdülkadir GüllüAbdulmecit GüldaşOnuralp Uluer

Asil Yayınevi

2B Taslak Çizim Katı Modelleme Teknik Resim Görünüşleri Çıkarma Sac Metal Parça Modelleme Yüzey Modelleme Montaj ve Simülasyon CosmosXPress ile Analiz »»
Mahmut GülesinTevfik AyAbdülkadir GüllüAbdulmecit GüldaşOnuralp Uluer

Asil Yayınevi

2B Taslak Çizim(Sketch) Katı (Solid) Modelleme Montaj (Assembly) Yüzey Modelleme Sac Metal (Shett Metal) Modelleme Teknik Resim Görünüşleri Çıkarma .... SolidWorks iel çizim ve tasarımda uzmanlaşmak isteyenelr kullanıcılar bu kitapta hazırlanan örnekleri başkasına ihtiyaç duymadan yapabilecektir. Her modelleme için izlenmesi gereken yol ve işlem sırası detaylı anl..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.