Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Adobe Photoshop kategorisindeki kitaplar
Adobe Yaratıcı Ekibi (Adobe Creative Team)

Shark Bilişim Kitapları

Adobe Photoshop »»
Halil ŞahinDavut Gök

Türkmen Kitabevi Yayınları

Adobe Photoshop CS3 "Versiyon 10.0"»»
Nevzat Dereli

Beta Basım Yayım

Photoshop CS3’ü en kolay öğreten kitap…

Resim işleme konusunda, ilk versiyonundan itibaren üstün yetenekleri ve özellikleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez yazılımları arasında en üst seviyede tercih edilen Photoshop CS3’ü en kolay ve hızlı öğreten kitaba hoş geldiniz.

Elinizdeki kitap; Adobe’nin Photoshop CS3 versiyonunu etkin ve tam olarak kullanabilmeniz için gerekli olan tüm bilgi..»»

Osman Gürkan

Nirvana Yayınları

Her alanda olduğu gibi grafik tasarım alanında da dijital teknoloji artık vazgeçilmez durumdadır. Bir görüntü elde etmek için, uygun zaman, uygun ışık, uygun mekân bulma derdi artık yok. Bilgisayar teknolojisi ile istediğiniz görüntüleri oluşturabiliyor ve istediğiniz duruma getirebiliyorsunuz. Bilgisayar tek başına iş yapmaz. Uygun bir bilgisayar, uygun bir program ve programı kullanmayı bilen in..»»
Bünyamin CiylanNiyazi Kansu

Gazi Kitabevi

Üst (Foreground) ve Alt (Background) renk seçim araçları Paletler Layers-Channels-Path Penceresi History / Actions Penceresi Info-Histogram-Navigator Penceresi Color-Swatches-Styles Penceresi FOTOSHOP UYGULAMALARI Uygulama-I (Resim Kaynaşması) Uygulama-II (Desen Yapalım) Uygulama-III (Resim İçinde Resim) Uygulama-IV (Manzara ve Değişimler) Uygulama-V (Güneşli Bir Gün Geçirmek Eliniz..»»
Süleyman Uzunköprü

Beşir Kitabevi

- Göz Rengini Değiştirmek

- Resim Renklendirme

- Transparan Katmanlar

- Bulut Efekti

- Resimlere Üç Boyutlu Şekiller Eklemek

- Kabartma Efekti! Transparan Yazılar

- Resimlere Üç Boyutlu Kabartma Efektleri Eklemek

- Resimlerde istenmeyen Bölgelerin Yok Edilmesi

- Resim Netleştirme

- Yıpranmış Resimleri Onarmak

- Resimlerdeki Kırışıklıkları Giderm..»»

Ozan İnkaya

Kodlab Yayın

Photoshop CS5 artık çok gelişmiş bir grafik işleme aracı haline geldi. Özellikle CS5 sürümünde geliştirilen 3D katman ve araçları ile artık üç boyutlu tasarımlar çok daha kolay yapılmaya başladı. Bununla birlikte web tasarımcıları ve dijital fotoğrafçılar için daha da kolaylıklar sağlıyor. Bununla birlikte Photoshop CS5 ile video hazırlamak ta mümkün oldu. Kitabın içerisinde bu saymış olduğumuz bü..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.