Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Microsoft Office

Microsoft Office isimli konu başlığında toplam 28 kitap bulunuyor.
  Microsoft Office kategorisindeki kitaplar
Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Veritabanı uygulamaları içerisinde kullanımı en kolay ve çok becerikli bir program olan “Access 2003” sürümünün komple incelenmeye çalışıldığı kitapta mümkün olduğu kadar herkesin anlayabileceği bir dil kullanılmış, tüm konular detaylı ve anlaşılır örneklerle izah edilmiştir.»»
Steve Lambert

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Access 2007, Microsoft’un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access’in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.<..»»
Curtis D. Frye

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Excel 2007, Microsoft’un güçlü elektronik tablo programı Excel’in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır. Ad..»»
Joyce Cox Joan Preppernau -

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Outlook 2007, Microsoft’un elektronik-posta, planlama ve bilgi yönetimi programı Outlook'un son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etm..»»
Joyce CoxJoan Preppernau

Arkadaş Yayınevi

PowerPoint 2007`yi Keşfetmek Yeni Bir Sunuya Başlamak Slayt Metni İle Çalışmak Slaytların Düzenini, Sırasını ve Görünüşünü Değiştirmek Tablolar, Grafikler ve Diyagramlar Eklemek Slaytları Grafiklerle Geliştirmek Animasyon, Ses ve Film Eklemek Kendi Sunu Öğelerinizi Oluşturmak Sunuyu Elektronik Olarak Dağıtmak Sunuyu Web Gösterimi İçin Ayarlama..»»
C.Chatfield

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Project 2007, Microsoft`un proje yönetimi programı olan Microsoft Project`in en son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlama..»»
Online Training Solutions

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office SharePoint Designer 2007, SharePoint Designer 2007’yi kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitaptaki ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır. Adım Adım Microsoft Office SharePo..»»
Joyce Cox

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office System 2007, Microsoft’un Office System 2007 uygulamaları olan Word, Excel, Access, PowerPoint, Outlook’u kullanmayı adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır. ..»»
Judy Lemke

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Visio 2003, Microsoft Office’in profesyonel ve teknik çizim uygulaması olan Visio 2003’ün gücünü kullanmanızı sağlayacak bir kılavuzdur. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, anlatılanları görerek ve yaparak öğrenmenizi sağlayan uygulama dosyalarını içermektedir.

Visio 2003’ü etkin bir şekilde kullanmak için gereken bilgiler anlaşılır ve açık bir dille sunulmuştur. Kitapta bilgisay..»»
Joyce Cox Joan Peppernau -

Arkadaş Yayınevi

Adım Adım Microsoft Office Word 2007, Microsoft’un güçlü sözcük işleme programı olan Word’ün son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalişmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.
..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.