Büyük iyilikleri tanımak için, küçük kötülükleri tanımamız gerekir. J.J.Rousseau [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Tiyatro

Tiyatro isimli konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
  Tiyatro kategorisindeki kitaplar

Tiyatro kategorisine ait alt kategoriler

Debbie Macomber

Martı Yayınları

4 kadının hayat hikâyesi var.2 kez kansere yakalanan fakat kanseri yenen bir baba. "Bir Yumak Mutluluk" adlı örgü dükkânında buluşan hayatlar ve öğüt olacak olaylar… okumakta fayda var… Lydia Hoffman ve hayatından etkileneceksiniz… 29/05/2013 10:14:12 http://www.kitapokuyoruz.com/kitap/172902/Bir-Yumak-Mutluluk/ »»
Augusto Boal

Boğaziçi Üniversitesi Yayınevi

Başta tiyatro meraklılarına, sonrasında da tiyatronun ve hususen politik tiyatronun zaman içindeki yolculuğuna eşlik etmek isteyen meraklılara kaliteli bir yolculuk sunuyor. Yazar, hayatı boyunca siyasal erkle mücadele etmiş devrimci bir düşünür-yazar. İlk çağlardan bu güne tiyatronun gelişimini kendi sosyalist bakış açısına göre yorumlarken zamanımızın pek çok güncel sorununa ve “tiyatro zorunlu ..»»
Doğan Soyumer

Mitos Boyut Yayınları

Hasırlı Han Anadolu'nun her köşesinden, kentinden, kasabasından, köyünden, mecrasından gelen insanların, sonu gelmez düşlerin buluştuğu konaklama yeridir. Biri gelir, biri gider, kaderi hiç eksilmez. Ocak yok, aş yok, dur durak yok! Yaşam düşler üzerine kurulursa umutlar çabuk yıkılır. Hasırlı Han trajikomedi ocağıdır, orada aş değil, adam pişer. Ama ne adam!»»
Doğan Soyumer

Mitos Boyut Yayınları

"Onbeş yıldır evli olan bir çiftin ilişkileri bağlamında evlilik kurumunu sorgulayan, evlilik bağı içinde oluşan çatışma, soğukluk, anlamsızlık ve sevgisizliği irdeleyen bir oyun. Bir çift, bir soyut kişi, gerilim ve gizem yüklü. Komik ancak bir o kadar da trajik. Bir karmaşa... İki Kişilik Karmaşa ilgi çekici bir oyun." Füruzan Tercan»»
Doğan Soyumer

Mitos Boyut Yayınevi

Anadolu' dan Almanya'ya göç eden ve bir fabrikada çalışarak evde oturan kocasıyla onun kardeşlerine ve annesine bakmak zorunda bırakılarak düzmece evliliklere zorlanan bir kadının öyküsü...»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.