Sevgi insanı birliğe, bencillik de yalnızlığa götürür. Schiller [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Tiyatro Sınavlara Hazırlık

Tiyatro Sınavlara Hazırlık isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Tiyatro Sınavlara Hazırlık kategorisindeki kitaplar
Cengiz Toraman

Mitos Boyut Yayınları

Ülkemizde oyunculuk eğitimi konusundaki kaynaklar oldukça sınırlıdır. Özellikle “oyunculuk sınavları” üzerine bütünlüklü ve yöntemli bir çalışmanın eksikliği kendini açık bir biçimde hissettirmektedir. Elinizdeki bu kitap, hem oyunculuk sınavlarına hazırlanan adayların, hem de onları bu sınavlara hazırlayan eğitmenler için bir başucu çalışması olarak önemli bir boşluğu dolduracak niteliktedir. Cen..»»
Tirad Örnekleri

Deniz Kitabevi Yayınları

Üniversite yaşına gelmeden önce tiyatroyla bir biçimde tanışmış olan “mutlu azınlık”tan olmalısınız. Ya izlediğiniz oyunlardaki oyuncuların sahne ışıkları altında parlayışı, ya lisede “tiyatro kolu”nda size verilmiş o küçük (ya da belki büyük) rol –yada kimi durumlarda hiç rol verilmemiş olması!- öğretmenlerinizin, arkadaşlarınızın ya da ailenizin sizde tiyatro yeteneği olduğunu iddia edip durması..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.