Kuvvete dayanmayan adalet aciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. Pascal [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Rüyada Abajur Görmek
Edebiyat Defteri Rüya Ansiklopedisi

Rüyada Abajur Görmek

Edebiyat Defteri Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Abajur görmek ne demek rüya tabirini rüyada Abajur rüya yorumunu ve tabirini okumaktasınız.

Rüyada Abajur ile ilgili her ne şekilde olursa olsun Abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına gelir. Abajur iyi haberdir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir. Rüyada abajur almak, birçok kimse için faydalı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir. Rüyada Abajur takmak yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir. Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Abajur görmek faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına gelir. Rüyada Abajur iyi haberdir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir.  


Rüyada Tabirleri Ansiklopedisi
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.