Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
3.6.2010
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Yorumlar
Mesaj Yaz
6.11.2010 08:32:19
Ahmet İDRİSOĞLU , Hacer ALİOĞLU ve İlhami ERDOĞAN başta olmak üzere şiir etkinliğine katılan aşık ozan şair şiir yorumcusu medya mensubu müzisyen ses sanatçısı tüm şiir dostlarına tüm şiir dostlarına şiir yüklü duygularla ve şebingülü sunumlarımızla selam sevgi saygılarımızı araz ediyoruz. '' ŞİİRE SEVGİ ŞAİRE SAYGI ŞİİR YORUMCUSU ŞİİR DOSTLARINA VE ŞİİR KİTAPLARINA DAHA ÇOK İLGİ SANATA DEĞER.Hikmet OKUYAR ŞÜSİYAD BAŞKANI ''
Mesaj Yaz
21.7.2010 16:13:48
Merhaba,
Toplantıdan aniden ayrılmak zorunda kaldım. Sizlerle vedalaşamadık. Bu nedenle en azından birlikte olduğumuz ve dolu dolu şiir ve sanatı yaşadığımız iki gün için teşekkür mesajını yazayım dedim. Ahmet bey’e (İdrisoğlu)mesaj attım ama yanıt alamadım. Sizlerle facebook ve msn de dostluğumuzu devam ettirmek kısa an olsa da bu günleri yad etmek isterim.
Bu nedenle msn adresimi vermekteyim. [email protected] bu msn ile konuşabilir. Antoloji de ve bu sitede de görüşebiliriz.
Katıldığımız etkinlik için bir makale çalışmasını yapmaktayım. Bu konuda sizden yardımcı olmanızı diliyorum. Ahmet Bey sanırım çok meşgul olduğu için sorularıma yanıt veremedi. Sizden ricam. Edebiyat defterindeki son katılım listesine göre katılanların kimler olduğudur. Biliyorsunuz orada 74 kişi gözükmekte ancak, sanırım 22 veya 24 kişi katıldı. Bu arkadaşlara teşekkürü iletmek istiyorum. Tam olarak katılanlar olarak sizleri hatırladığım için size yazdım. Eğer ki buraya katılanları tanıyor ve biliyorsanız isimleri nickleri ve katılım şehirlerini yazarsanız sevinirim.
Teşekkür ediyor hayırlı günler diliyorum.
Zekeriya ÇAVUŞ(zcavus)
0536 715 46 50
Muhabbetle
Toplantıdan aniden ayrılmak zorunda kaldım. Sizlerle vedalaşamadık. Bu nedenle en azından birlikte olduğumuz ve dolu dolu şiir ve sanatı yaşadığımız iki gün için teşekkür mesajını yazayım dedim. Ahmet bey’e (İdrisoğlu)mesaj attım ama yanıt alamadım. Sizlerle facebook ve msn de dostluğumuzu devam ettirmek kısa an olsa da bu günleri yad etmek isterim.
Bu nedenle msn adresimi vermekteyim. [email protected] bu msn ile konuşabilir. Antoloji de ve bu sitede de görüşebiliriz.
Katıldığımız etkinlik için bir makale çalışmasını yapmaktayım. Bu konuda sizden yardımcı olmanızı diliyorum. Ahmet Bey sanırım çok meşgul olduğu için sorularıma yanıt veremedi. Sizden ricam. Edebiyat defterindeki son katılım listesine göre katılanların kimler olduğudur. Biliyorsunuz orada 74 kişi gözükmekte ancak, sanırım 22 veya 24 kişi katıldı. Bu arkadaşlara teşekkürü iletmek istiyorum. Tam olarak katılanlar olarak sizleri hatırladığım için size yazdım. Eğer ki buraya katılanları tanıyor ve biliyorsanız isimleri nickleri ve katılım şehirlerini yazarsanız sevinirim.
Teşekkür ediyor hayırlı günler diliyorum.
Zekeriya ÇAVUŞ(zcavus)
0536 715 46 50
Muhabbetle
Mesaj Yaz
11.7.2010 00:02:32
Şiir Kültür ve Sanat Sitesinin Şiir ve Şairler Buluşması
TOPLANTIYA KATILIMI KESİN OLAN ARKADAŞLARIN YORUM HANESİNE NOT DÜŞMELERİ ÖNEMLE RİCÂ OLUNUR.
Şiir Kültür Sanat ve Seydiler Belediye Başkanlığının katkılarıyla
Şiir kültür sanat sitesinin 2.yıldönümü dolayısıyla Şerife Bacının köyünde
Şerife Bacı Şiir etkinliği programı düzenlenmiştir.
Tarih 17 Temmuz 2010
Yer: İdrisoğlu Konağı[Şair Behçet Necatigil Evi]
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İletişim:
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program İçeriği
17 Temmuz 2010 Gelen misafirler Kastamonu Barutçuoğlu İş merkezi (MİGROS) önünden
saat 12;00 de araçla alınacaktır.
Saat 12;30 Seydiler Konağa varış
Saat: 13;00- 14;00 arası doyurucu Kokteyl
Saat: 14;00 Konakta şiir programının başlaması
Saat:17;00 Açılış törenine katılım
Saat;18;00 Akşam Yemeği
Saat;19;00 Belediye Salonunda müzik ve şiir programının başlaması
Program sonrası konaklayacakların oteline yerleştirilmesi
18 Temmuz Pazar…Ayrılış
KATILIM LİSTESİ :
01- Ozan İlo/İlhami ERDOĞAN / ANKARA
02- Agâhî/Dursun BAYRAK / ALMANYA 8www.zeyli.com Sahibi)
03- Makberî /Ahmet AKKOYUN / İSTANBUL
04- Yakutî /Hacer ALİOĞLU / KASTAMONU
05- Ahmet İDRİSOĞLU / KASTAMONU
06- Havva KESKİN / TEKİRDAĞ
07- Kadir TURAN / İSTANBUL (Tiyatro-Sinema ve Ses Sanatçısı)
08- Mehmet Nergiz / KASTAMONU
09- Şehabettin Mert / KASTAMONU
10- KargülüAlmıla/Sevim YAKICI / BURSA
11- Ümüt Güngör / ANKARA
12- Ahmet EROĞLU / ANKARA
13- Fesih Aktaş / AMASYA
14- Ömer Celep / AMASYA
15- Ali rıza ATASOY / AMASYA
16- Kadir ALBAYRAK / GEBZE
17- Ruhan BAYRAK / ALMANYA
18- Toynak/Secaattin ÖZTÜRK / ANKARA
19- Berşah/Nurhan DOĞRUL / ADAPAZARI
20- Halide TEKBAŞ / ADANA
21- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
22- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
23- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
24- Hakan KURTARAN / AYDIN
25- Savaş ERMAN / İSTANBUL
26- Alperen ERTAŞ / ANKARA
27- Yaşar BEYHAN / DENİZLİ
28- Fatma BEYHAN / DENİZLİ
29- Ali KARACA / ANKARA
30- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
31- Yılmaz BARITLI
32- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
33- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
34- Lara AÇANBA / İZMİR
35- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
36- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
37- Yunus EKİCİ / ANKARA
38- Ramazan KURT / ANKARA
39- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
40- Mücella PAKDEMİR
41- Rifat KAYA / ANKARA
42- Nil KURT / İZMİR
43- İsmail GÜL (varsayalım) / ESKİŞEHİR
44- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
45- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
46- Zübeyde GÖKBULUT / KIRŞEHİR
47- Uğur GÖKBULUT / KIRŞEHİR
48- Asuman SOYDAN / İSTANBUL
49- Jale budak / İSTANBUL
50- Zeki BEKAR / SAMSUN
51- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
52- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
53- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
54- Şükran Aydoğan / YALOVA
55- Yılmaz Çelik / BURSA (www.***** Sahibi.)
56- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK (Radyo Proğramcısı)
57- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / KASTAMONU
58- Emin AKTÜRK / Erzurum-İstanbul
59- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / KASTAMONU
60- Zeynep Sevda KARADAĞ, / KASTAMONU
61- İlhami BULUT / ELAZIĞ
62- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
63- Yavuz BAL / ANKARA
64- Nuh COMBA / ALACA-ÇORUM
65- Oğuz ÇAKMAK / ANKARA (SANATÇI)
66- Yitik Sevdalar / ÇANKIRI (ŞAİR-SANATÇI)
67- Murat DUMAN / ANKARA
68- Ahmet ŞAHİNOĞLU / ANKARA
69- Yavuz KAYACIK / ALUCRA-GİRESUN
70- Zekeriya ÇAVUŞ / DÜZCE (Şair Araştırmacı yazar.D.Dmla gztesi)
KESİN KATILMAK İSTEYEN GÖNÜL DOSTLARININ BİLDİRMELERİNİ RİCÂ EDİYORUZ.
TOPLANTIYA KATILIMI KESİN OLAN ARKADAŞLARIN YORUM HANESİNE NOT DÜŞMELERİ ÖNEMLE RİCÂ OLUNUR.
Şiir Kültür Sanat ve Seydiler Belediye Başkanlığının katkılarıyla
Şiir kültür sanat sitesinin 2.yıldönümü dolayısıyla Şerife Bacının köyünde
Şerife Bacı Şiir etkinliği programı düzenlenmiştir.
Tarih 17 Temmuz 2010
Yer: İdrisoğlu Konağı[Şair Behçet Necatigil Evi]
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İletişim:
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program İçeriği
17 Temmuz 2010 Gelen misafirler Kastamonu Barutçuoğlu İş merkezi (MİGROS) önünden
saat 12;00 de araçla alınacaktır.
Saat 12;30 Seydiler Konağa varış
Saat: 13;00- 14;00 arası doyurucu Kokteyl
Saat: 14;00 Konakta şiir programının başlaması
Saat:17;00 Açılış törenine katılım
Saat;18;00 Akşam Yemeği
Saat;19;00 Belediye Salonunda müzik ve şiir programının başlaması
Program sonrası konaklayacakların oteline yerleştirilmesi
18 Temmuz Pazar…Ayrılış
KATILIM LİSTESİ :
01- Ozan İlo/İlhami ERDOĞAN / ANKARA
02- Agâhî/Dursun BAYRAK / ALMANYA 8www.zeyli.com Sahibi)
03- Makberî /Ahmet AKKOYUN / İSTANBUL
04- Yakutî /Hacer ALİOĞLU / KASTAMONU
05- Ahmet İDRİSOĞLU / KASTAMONU
06- Havva KESKİN / TEKİRDAĞ
07- Kadir TURAN / İSTANBUL (Tiyatro-Sinema ve Ses Sanatçısı)
08- Mehmet Nergiz / KASTAMONU
09- Şehabettin Mert / KASTAMONU
10- KargülüAlmıla/Sevim YAKICI / BURSA
11- Ümüt Güngör / ANKARA
12- Ahmet EROĞLU / ANKARA
13- Fesih Aktaş / AMASYA
14- Ömer Celep / AMASYA
15- Ali rıza ATASOY / AMASYA
16- Kadir ALBAYRAK / GEBZE
17- Ruhan BAYRAK / ALMANYA
18- Toynak/Secaattin ÖZTÜRK / ANKARA
19- Berşah/Nurhan DOĞRUL / ADAPAZARI
20- Halide TEKBAŞ / ADANA
21- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
22- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
23- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
24- Hakan KURTARAN / AYDIN
25- Savaş ERMAN / İSTANBUL
26- Alperen ERTAŞ / ANKARA
27- Yaşar BEYHAN / DENİZLİ
28- Fatma BEYHAN / DENİZLİ
29- Ali KARACA / ANKARA
30- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
31- Yılmaz BARITLI
32- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
33- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
34- Lara AÇANBA / İZMİR
35- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
36- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
37- Yunus EKİCİ / ANKARA
38- Ramazan KURT / ANKARA
39- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
40- Mücella PAKDEMİR
41- Rifat KAYA / ANKARA
42- Nil KURT / İZMİR
43- İsmail GÜL (varsayalım) / ESKİŞEHİR
44- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
45- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
46- Zübeyde GÖKBULUT / KIRŞEHİR
47- Uğur GÖKBULUT / KIRŞEHİR
48- Asuman SOYDAN / İSTANBUL
49- Jale budak / İSTANBUL
50- Zeki BEKAR / SAMSUN
51- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
52- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
53- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
54- Şükran Aydoğan / YALOVA
55- Yılmaz Çelik / BURSA (www.***** Sahibi.)
56- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK (Radyo Proğramcısı)
57- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / KASTAMONU
58- Emin AKTÜRK / Erzurum-İstanbul
59- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / KASTAMONU
60- Zeynep Sevda KARADAĞ, / KASTAMONU
61- İlhami BULUT / ELAZIĞ
62- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
63- Yavuz BAL / ANKARA
64- Nuh COMBA / ALACA-ÇORUM
65- Oğuz ÇAKMAK / ANKARA (SANATÇI)
66- Yitik Sevdalar / ÇANKIRI (ŞAİR-SANATÇI)
67- Murat DUMAN / ANKARA
68- Ahmet ŞAHİNOĞLU / ANKARA
69- Yavuz KAYACIK / ALUCRA-GİRESUN
70- Zekeriya ÇAVUŞ / DÜZCE (Şair Araştırmacı yazar.D.Dmla gztesi)
KESİN KATILMAK İSTEYEN GÖNÜL DOSTLARININ BİLDİRMELERİNİ RİCÂ EDİYORUZ.
Mesaj Yaz
9.7.2010 20:21:50
Şiir Kültür ve Sanat Sitesinin Şiir ve Şairler Buluşması
TOPLANTIYA KATILIMI KESİN OLAN ARKADAŞLARIN YORUM HANESİNE NOT DÜŞMELERİ ÖNEMLE RİCÂ OLUNUR.
Şiir Kültür Sanat ve Seydiler Belediye Başkanlığının katkılarıyla
Şiir kültür sanat sitesinin 2.yıldönümü dolayısıyla Şerife Bacının köyünde
Şerife Bacı Şiir etkinliği programı düzenlenmiştir.
Tarih 17 Temmuz 2010
Yer: İdrisoğlu Konağı[Şair Behçet Necatigil Evi]
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program İçeriği
17 Temmuz 2010 Gelen misafirler Kastamonu Barutçuoğlu İş merkezi (MİGROS) önünden
saat 12;00 de araçla alınacaktır.
Saat 12;30 Seydiler Konağa varış
Saat: 13;00- 14;00 arası doyurucu Kokteyl
Saat: 14;00 Konakta şiir programının başlaması
Saat:17;00 Açılış törenine katılım
Saat;18;00 Akşam Yemeği
Saat;19;00 Belediye Salonunda müzik ve şiir programının başlaması
Program sonrası konaklayacakların oteline yerleştirilmesi
18 Temmuz Pazar…Ayrılış
KATILIM LİSTESİ :
01- Ozan İlo/İlhami ERDOĞAN / ANKARA
02- Agâhî/Dursun BAYRAK / ALMANYA 8www.zeyli.com Sahibi)
03- Makberî /Ahmet AKKOYUN / İSTANBUL
04- Yakutî /Hacer ALİOĞLU / KASTAMONU
05- Ahmet İDRİSOĞLU / KASTAMONU
06- Havva KESKİN / TEKİRDAĞ
07- Kadir TURAN / İSTANBUL (Tiyatro-Sinema ve Ses Sanatçısı)
08- Mehmet Nergiz / KASTAMONU
09- Şehabettin Mert / KASTAMONU
10- KargülüAlmıla/Sevim YAKICI / BURSA
11- Ümüt Güngör / ANKARA
12- Ahmet EROĞLU / ANKARA
13- Fesih Aktaş / AMASYA
14- Ömer Celep / AMASYA
15- Ali rıza ATASOY / AMASYA
16- Kadir ALBAYRAK / GEBZE
17- Ruhan BAYRAK / ALMANYA
18- Toynak/Secaattin ÖZTÜRK / ANKARA
19- Berşah/Nurhan DOĞRUL / ADAPAZARI
20- Halide TEKBAŞ / ADANA
21- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
22- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
23- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
24- Hakan KURTARAN / AYDIN
25- Savaş ERMAN / İSTANBUL
26- Alperen ERTAŞ / ANKARA
27- Yaşar BEYHAN / DENİZLİ
28- Fatma BEYHAN / DENİZLİ
29- Ali KARACA / ANKARA
30- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
31- Yılmaz BARITLI
32- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
33- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
34- Lara AÇANBA / İZMİR
35- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
36- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
37- Yunus EKİCİ / ANKARA
38- Ramazan KURT / ANKARA
39- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
40- Mücella PAKDEMİR
41- Rifat KAYA / ANKARA
42- Nil KURT / İZMİR
43- İsmail GÜL (varsayalım) / ESKİŞEHİR
44- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
45- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
46- Zübeyde GÖKBULUT / KIRŞEHİR
47- Uğur GÖKBULUT / KIRŞEHİR
48- Asuman SOYDAN / İSTANBUL
49- Jale budak / İSTANBUL
50- Zeki BEKAR / SAMSUN
51- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
52- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
53- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
54- Şükran Aydoğan / YALOVA
55- Yılmaz Çelik / BURSA (www.***** Sahibi.)
56- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK (Radyo Proğramcısı)
57- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / KASTAMONU
58- Emin AKTÜRK / Erzurum-İstanbul
59- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / KASTAMONU
60- Zeynep Sevda KARADAĞ, / KASTAMONU
61- İlhami BULUT / ELAZIĞ
62- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
63- Yavuz BAL / ANKARA
64- Nuh COMBA / ALACA-ÇORUM
65- Oğuz ÇAKMAK / ANKARA (SANATÇI)
66- Yitik Sevdalar / ÇANKIRI (ŞAİR-SANATÇI)
67- Murat DUMAN / ANKARA
68- Ahmet ŞAHİNOĞLU / ANKARA
69- Yavuz KAYACIK / ALUCRA-GİRESUN
70 - Zekeriya ÇAVUŞ / DÜZCE(Şair Araştırmacı yazar.D.Dmla gztesi)
TOPLANTIYA KATILIMI KESİN OLAN ARKADAŞLARIN YORUM HANESİNE NOT DÜŞMELERİ ÖNEMLE RİCÂ OLUNUR.
Şiir Kültür Sanat ve Seydiler Belediye Başkanlığının katkılarıyla
Şiir kültür sanat sitesinin 2.yıldönümü dolayısıyla Şerife Bacının köyünde
Şerife Bacı Şiir etkinliği programı düzenlenmiştir.
Tarih 17 Temmuz 2010
Yer: İdrisoğlu Konağı[Şair Behçet Necatigil Evi]
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program İçeriği
17 Temmuz 2010 Gelen misafirler Kastamonu Barutçuoğlu İş merkezi (MİGROS) önünden
saat 12;00 de araçla alınacaktır.
Saat 12;30 Seydiler Konağa varış
Saat: 13;00- 14;00 arası doyurucu Kokteyl
Saat: 14;00 Konakta şiir programının başlaması
Saat:17;00 Açılış törenine katılım
Saat;18;00 Akşam Yemeği
Saat;19;00 Belediye Salonunda müzik ve şiir programının başlaması
Program sonrası konaklayacakların oteline yerleştirilmesi
18 Temmuz Pazar…Ayrılış
KATILIM LİSTESİ :
01- Ozan İlo/İlhami ERDOĞAN / ANKARA
02- Agâhî/Dursun BAYRAK / ALMANYA 8www.zeyli.com Sahibi)
03- Makberî /Ahmet AKKOYUN / İSTANBUL
04- Yakutî /Hacer ALİOĞLU / KASTAMONU
05- Ahmet İDRİSOĞLU / KASTAMONU
06- Havva KESKİN / TEKİRDAĞ
07- Kadir TURAN / İSTANBUL (Tiyatro-Sinema ve Ses Sanatçısı)
08- Mehmet Nergiz / KASTAMONU
09- Şehabettin Mert / KASTAMONU
10- KargülüAlmıla/Sevim YAKICI / BURSA
11- Ümüt Güngör / ANKARA
12- Ahmet EROĞLU / ANKARA
13- Fesih Aktaş / AMASYA
14- Ömer Celep / AMASYA
15- Ali rıza ATASOY / AMASYA
16- Kadir ALBAYRAK / GEBZE
17- Ruhan BAYRAK / ALMANYA
18- Toynak/Secaattin ÖZTÜRK / ANKARA
19- Berşah/Nurhan DOĞRUL / ADAPAZARI
20- Halide TEKBAŞ / ADANA
21- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
22- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
23- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
24- Hakan KURTARAN / AYDIN
25- Savaş ERMAN / İSTANBUL
26- Alperen ERTAŞ / ANKARA
27- Yaşar BEYHAN / DENİZLİ
28- Fatma BEYHAN / DENİZLİ
29- Ali KARACA / ANKARA
30- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
31- Yılmaz BARITLI
32- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
33- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
34- Lara AÇANBA / İZMİR
35- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
36- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
37- Yunus EKİCİ / ANKARA
38- Ramazan KURT / ANKARA
39- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
40- Mücella PAKDEMİR
41- Rifat KAYA / ANKARA
42- Nil KURT / İZMİR
43- İsmail GÜL (varsayalım) / ESKİŞEHİR
44- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
45- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
46- Zübeyde GÖKBULUT / KIRŞEHİR
47- Uğur GÖKBULUT / KIRŞEHİR
48- Asuman SOYDAN / İSTANBUL
49- Jale budak / İSTANBUL
50- Zeki BEKAR / SAMSUN
51- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
52- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
53- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
54- Şükran Aydoğan / YALOVA
55- Yılmaz Çelik / BURSA (www.***** Sahibi.)
56- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK (Radyo Proğramcısı)
57- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / KASTAMONU
58- Emin AKTÜRK / Erzurum-İstanbul
59- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / KASTAMONU
60- Zeynep Sevda KARADAĞ, / KASTAMONU
61- İlhami BULUT / ELAZIĞ
62- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
63- Yavuz BAL / ANKARA
64- Nuh COMBA / ALACA-ÇORUM
65- Oğuz ÇAKMAK / ANKARA (SANATÇI)
66- Yitik Sevdalar / ÇANKIRI (ŞAİR-SANATÇI)
67- Murat DUMAN / ANKARA
68- Ahmet ŞAHİNOĞLU / ANKARA
69- Yavuz KAYACIK / ALUCRA-GİRESUN
70 - Zekeriya ÇAVUŞ / DÜZCE(Şair Araştırmacı yazar.D.Dmla gztesi)
Mesaj Yaz
5.7.2010 00:39:26
Lütfen tarihin 17 temmuz olarak değiştiğini buradan da ilan edin..Bilmeyenler in de haberi olsun..ESRA
Mesaj Yaz
5.7.2010 00:37:57
Lütfen şu tarihi 17 temmuz olarak değiştirin artık...Haberi olmayan dostlar yanılacaklar..ESRA
Mesaj Yaz
4.7.2010 23:11:01
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
53- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
54- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
55- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
56- Hakan KURTARAN / AYDIN
57- Savaş ERMAN / İSTANBUL
58 - Zekeriya ÇAVUŞ - DÜZCE
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
53- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
54- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
55- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
56- Hakan KURTARAN / AYDIN
57- Savaş ERMAN / İSTANBUL
58 - Zekeriya ÇAVUŞ - DÜZCE
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Mesaj Yaz
20.6.2010 15:26:29
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
53- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
54- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
55- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
56- Hakan KURTARAN / AYDIN
57- Savaş ERMAN / İSTANBUL
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
53- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
54- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
55- Ünal YİĞİT / İSTANBUL
56- Hakan KURTARAN / AYDIN
57- Savaş ERMAN / İSTANBUL
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Mesaj Yaz
17.6.2010 00:21:59
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
53- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
54- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
53- Behçet Kemal GÜRSOY / ANKARA
54- Fatma Hatun ESEN / SAMSUN
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Mesaj Yaz
14.6.2010 22:50:43
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Bu Etkinliği Facebook'ta Paylaş
“Yorumlar„
Makberî -Ahmet Akkoyun 6/14/2010 12:59:04 AM
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Bu Etkinliği Facebook'ta Paylaş
“Yorumlar„
Makberî -Ahmet Akkoyun 6/14/2010 12:59:04 AM
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
51- Zeynep ÇOBAN / İZMİR
52- Halide TEKBAŞ / ADANA
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Mesaj Yaz
14.6.2010 00:59:04
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
49- Yılmaz KALPAKLI / İSTANBUL
50- Mehmet ÇOBAN ve eşi Zeynep ÇOBAN / İZMİR
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Mesaj Yaz
12.6.2010 18:54:15
Insallah nasip kismet diyerek bu güzel dost davetine yetmeye calisacagiz
cümleye selamlar.......
cümleye selamlar.......
Mesaj Yaz
10.6.2010 20:57:19
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat Telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45- Murat ÇAKIR ( şeker29 ) /İSTANBUL
46- Kadir TURAN / İSTANBUL ( Tiyatro, sinema ve Özgün Müzik sanatçısı)
47- Ali KARACA / ANKARA
48- Ahmet EROĞLU / ANKARA
______________________________________________________________________________
Not= Şiir toplantısına katılmak isteyen arkadaşlar yorum olarak isimlerini yazarlarsa ilave edilecektir
selam ve dua ile
Makberi
Mesaj Yaz
9.6.2010 22:41:07
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45-Murat ÇAKIR . ( şeker29 ) /İst
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
İrtibat telefonları
Ahmet İDRİSOĞLU : 0554 524 98 24
Hacer ALİOĞLU : 0505 807 48 81
İlhami ERDOĞAN : 0532 285 36 89
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (Kul Ermiş) / KIRKLARELİ
42- Mücella PAKDEMİR
43- Rifat KAYA / ANKARA
44- Nil KURT / İZMİR
45-Murat ÇAKIR . ( şeker29 ) /İst
Mesaj Yaz
9.6.2010 22:06:59
murat çakır..şeker29
Mesaj Yaz
8.6.2010 23:55:55
Kültür ve Sanat Etkinlikleri
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Yer:İdrisoğlu konağı, Kastamonu,
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
İrtibat telefonları = 0532 285 36 89 - 0554 524 98 24
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (kul ermiş)
42-Mücella Pakdemir
NOT: İsmini yazdırmak isteyen arkadaşlarımız, ismini yorum olarak düşerlerse, biz de inşaAllah listeye isimleri sırayla ekleyeceğiz...
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Yer:İdrisoğlu konağı, Kastamonu,
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
İrtibat telefonları = 0532 285 36 89 - 0554 524 98 24
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (kul ermiş)
42-Mücella Pakdemir
NOT: İsmini yazdırmak isteyen arkadaşlarımız, ismini yorum olarak düşerlerse, biz de inşaAllah listeye isimleri sırayla ekleyeceğiz...
Mesaj Yaz
8.6.2010 23:21:19
Kültür ve Sanat Etkinlikleri
• Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Yer:İdrisoğlu konağı, Kastamonu,
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
İrtibat telefonları = 0532 285 36 89 - 0554 524 98 24
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (kul ermiş)
NOT: İsmini yazdırmak isteyen arkadaşlarımız, ismini yorum olarak düşerlerse, biz de inşaAllah listeye isimleri sırayla ekleyeceğiz...
• Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Yer:İdrisoğlu konağı, Kastamonu,
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
İrtibat telefonları = 0532 285 36 89 - 0554 524 98 24
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
40- Ramazan KURT / ANKARA
41- Mustafa ERMİŞ (kul ermiş)
NOT: İsmini yazdırmak isteyen arkadaşlarımız, ismini yorum olarak düşerlerse, biz de inşaAllah listeye isimleri sırayla ekleyeceğiz...
Mesaj Yaz
8.6.2010 21:03:38
Düşünce ve ekonomik plan güzel.NASİP OLMAZSA İNSAN DAYAK BİLE YİYEMEZ..Bende katılmak isterim.Tanışarak canıma kaç tane daha can katarak yaşama sevincimi yakalayacağım.
Mustafa ERMİŞ (kul ermiş)
Kırklareli Şair Yazar ve Sanatçılar Derneği
Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı
Tel: 0532 282 36 22
Mustafa Kemal Bulvarı/Kültür Pasajı No:33 KIRKLARELİ
Mustafa ERMİŞ (kul ermiş)
Kırklareli Şair Yazar ve Sanatçılar Derneği
Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı
Tel: 0532 282 36 22
Mustafa Kemal Bulvarı/Kültür Pasajı No:33 KIRKLARELİ
Mesaj Yaz
7.6.2010 20:43:12
Kültür ve Sanat Etkinlikleri
• Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Yer:İdrisoğlu konağı, Kastamonu,
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
irtibat telefonları= 0532 285 36 89 - 0554 524 98 24
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
NOT: İsmini yazdırmak isteyen arkadaşlarımız, ismini yorum olarak düşerlerse, biz de inşaAllah listeye isimleri sırayla ekleyeceğiz...
• Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Yer:İdrisoğlu konağı, Kastamonu,
Şiir Kültür Sanat sitesinin 2. Şiir ve Şair buluşması
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı
Tarih: 10.Temmuz.2010 Cumartesi
Yer: İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi)
Kastamonu Seydiler Halkacılar köyü
Program:
Saat:12.00 Barutçuoğlu iş merkezi (MİGROS) Kafeteryasında toplanılıp otobüslerle Seydiler Halkacılar Köyündeki İDRİSOĞLU KONAĞI ( Behçet NECATİGİL Evi) ne hareket edilecek.
irtibat telefonları= 0532 285 36 89 - 0554 524 98 24
Menü:
Saat 13;00 Öğlen yemeği:Yerel Ecevit Çorbası, Yerel saçta etli ekmek, Yerel cırık tatlısı, salata, meyve, ayran, meşrubat.
Saat: 14.00 Şairler sohbeti, şiirler, ara müzikleri ve kır gezintileri.
Saat: 19.00 Akşam ikramı ; Yerel banduma, börek, dolma, kısır, ayran
Çay servisi her an hazır bulundurulacaktır.
Saat: 21.00 dönmek isteyen şairlerin otogara iletilmesi. Kalanların konaklama merkezlerine yerleştirilmesi. ( Sabah kahvaltısı konaklama merkezlerine aittir.)
Öğlen Yemeği ve Akşam İkramı Toplam 30 00 Tl.
Akşam kalmak isteyenlere uygun fiyatlarla otel ve misafirhane ayarlanacaktır.
Konaklama ücreti 25;00 -30;00 Tl arası sabah kahvaltısı dahil.
Sürpriz programlar gelecek günlerde listeye eklenecektir.
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümit GÜNGÖR / ANKARA
34- ESRA DEREL (Vuslat05) / İSTANBUL
35- Hasan ÖZCAN / KASTAMONU
36- Lara AÇANBA / İZMİR
37- Hikmet OKUYAR / Şüsiyad Başkanı
38- M. Fatih KAHRAMAN / MALATYA
39- Yunus EKİCİ / ANKARA
NOT: İsmini yazdırmak isteyen arkadaşlarımız, ismini yorum olarak düşerlerse, biz de inşaAllah listeye isimleri sırayla ekleyeceğiz...
Mesaj Yaz
7.6.2010 11:04:29
TERTİP KOMİTESİ BAŞKANI VE ÜYELERİ İLE KATILIMCILARI TEBRİK EDİYORUM. LİSTELERDE İNEBOLULU ŞAİR ŞİİR YORUMCUSU RESSAM NURHAYAT ERGÜN BAŞTA OLMAK ÜZERE ÖZELLİKLE KASTAMONULU AŞIK OZAN VE ŞAİR ŞİİR YORUMCUSU ŞİİR DOSTLARIMIZI GÖRMEK İSTİYORUZ.KASTAMONU VE İLÇELERİ AŞIKLIK OZANLIK ŞAİRLİK ŞİİR YORUMCULUĞU BAKIMINDAN BÜYÜK ÖNEM ARZEDİYOR. BU GERÇEĞİ YILLARDAN BERİ VURGULUYORUZ. HİKMET OKUYAR TANITIM TURİZM KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KARADENİZ SEVDASI TÜRKİYE SEVDASI İSİMLİ PROJE ÇALIŞMALARIMIZ İLE BİRLİKTE DUYURUYORUZ. ŞEBİNGÜLÜ SUNUMLARIMIZLA SELAM SEVGİ SAYGI..
HİKMET OKUYAR
ŞÜSİYAD BAŞKANI
[email protected]
GSM : 0530 885 38 97
HİKMET OKUYAR
ŞÜSİYAD BAŞKANI
[email protected]
GSM : 0530 885 38 97
Mesaj Yaz
5.6.2010 20:58:48
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümüt GÜNGÖR / ANKARA
34- Esra DEREL
35- hsnozcan
36- LaraAçanba
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümüt GÜNGÖR / ANKARA
34- Esra DEREL
35- hsnozcan
36- LaraAçanba
Mesaj Yaz
5.6.2010 00:22:59
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümüt GÜNGÖR / ANKARA
34- Esra DEREL
35- hsnozcan
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümüt GÜNGÖR / ANKARA
34- Esra DEREL
35- hsnozcan
Mesaj Yaz
4.6.2010 15:45:39
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümüt GÜNGÖR / ANKARA
34- Esra DEREL
Mesaj Yaz
3.6.2010 15:24:20
Katılacak Konuklar
1- Ozan İlo İlhami Erdoğan / Ankara
2- Agâhî Dursun Bayrak / Almanya
3- Makberi Ahmet Akkoyun / İstanbul
4- Hacer Alioğlu Yakuti / Kastamonu
5- Ahmet İdrisoğlu / Kastamonu
6- Havva Keskin / Tekirdağ
7- Doçent Dr Haşim HÜSREVŞAHİ / Kastamonu
8- Zeynep Sevda KARADAĞ, / Kastamonu
9- Şahabettin MERT, / Kastamonu
10- Şükran Aydoğan / Yalova
11- Yılmaz Çelik / Bursa
12- Gülten TELLİOĞLU / ZONGULDAK
13- Zehra BARDAKÇI (Nadidem.Zehra) / Kastamonu
14- Emin AKTÜRK Erzurum-İstanbul
15- Toynak- Şecaattin Öztürk / Ankara
16- Bayanbora Ruhan Bayrak / Almanya
17- Zeki BEKAR / SAMSUN
18- Serhat KAHRAMAN / ANKARA
19- Hasan ULUSOY / KIRIKKALE
20- Ahmedî/Ahmet ERGİN / BURSA
21- Aslan BAYKARA / İSTANBUL
22- İlhami BULUT / ELAZIĞ
23- Ali Rıza ATASOY / ANKARA- AMASYA
24- Nuri Gökgöz(Toprağın Sesi) / Acıpayam-DENİZLİ
25- Ahmet AYAZ / GAZİANTEP
26- Zübeyde GÖKBULUT / Kırşehir
27- Uğur GÖKBULUT / Kırşehir
28- Asuman SOYDAN / İstanbul
29- Jale budak / İstanbul
30- İsmail GÜL (varsayalım) / Eskişehir
31- Kargülü Almıla (Sevim Yakıcı ) / BURSA
32- Yılmaz BARITLI
33- Ümüt GÜNGÖR / ANKARA
NOT: İsmini yazdırmak isteyen arkadaşlarımız, ismini yorum olarak düşerlerse, biz de inşaAllah listeye isimleri sırayla ekleyeceğiz...
Yorum Yapın
Şiir Kültür Sanat Kastamonu Şairler Toplantısı ile ilgili yorum yapabilmek için üye olmalısınız.
Üye Ol
Üyelik Girişi Yap