Sorunlar onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez. Einstein [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Sibernetik Kitabı - Sibernetik Kitapları

Sibernetik konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sibernetik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Toygar Akman

Kaknüs Yayınları

İnsan, daima kendisine yardımcı olacak aygıtlar ve makineler yapmaya çaba göstermişti. Evrim hayatı boyunca da, bir yandan kendisine benzeyen "robotlar" yapmaya; diğer yandan da "kendisinden daha çabuk düşünüp kararını uygulayan makineden beyinler" icad etmeye yönelmişti. İşte, bu kitapta mercek altına yatırılan "sibernetik bilim ve teknolojisi," çağlar boyu süregelen teknolojik evrim süreci içind..»»
Toygar Akman

Kaknüs Yayınları

SIBERNETIK DUNU,BUGUNU,YARINI»»
Kazım YurdakulDilek Tamam

Kariyer Yayıncılık

Elinizde tuttuğunuz kitabı okumadım (!) Sanki karşımda Erickson, Grinder, Bandler, Artar ve Yurdakul`la konuştum gibi geldi. Ben sordum. Onlar anlattılar. Hazırdım. Öğrenci hazır olduğu zaman öğretmen gelir. Çok şey öğrendim. Bildiklerimi pekiştirdim. Doğruladım sistemin ne olduğunu, evrenin en mükemmel yaratığı insanı, iç uzlaşmayı, çevreyle uzlaşmayı daha iyi kavradım. Daha neler neler. Burad..»»

Frederic Vester

Arıtan Yayınevi

İnsanlar gelişen teknoloji ile birlikte bütün dünyaya hakim olacaklarını sanıyorlardı. Ama gösterdikleri bu tek yanlı sömürü ve "sahip olmak" temeline dayalı gelişme, dünyaya egemen olmak yerine, onları bir felaketin eşiğine sürükledi. Dünya artık bir yokolma tehlikesi ile başbaşa. Belki atom silahlarının tehdidi azaldı, ama bu kez de doğal dengelerin bozulması sonucunda ortaya çıkan ve çıkacak..»»
Toygar Akman

Bilgi Yayınevi

Tamer Dövücü

Beyaz Yayınları

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.