İnsan yaratılıştan iyidir. Kötülüğe yönelişi, dış etkilerdendir. Lu Wang [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Metot Kitabı - Metot Kitapları

Metot konu başlığında toplam 22 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Metot kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sibel SuverenSalih Suveren

Nobel Yayın Dağıtım

Son yillarda akademik egitim kurumlarindaki artisla birlikte artistik cimnastik yapan sporcularin sayisinda da artis yasanmakta, artistik cimnastik dersinin okul programlarina alinmasini saglamaktadir. Bu artis da bu alanda daha fazla çalisma ve yayin yapilmasini gerekli kilmaktadir. Bununla birlikte cimnastik derslerinde Türkçe kaynak sikintisi sonucunda özellikle bayan ögrencilerimiz cimnastik d..»»
Yasin Aslan

Belge Yayınları

***Batılı güçlerin Müslümanlara değer verdiğini gösteren çok az işaret vardır.*** ***Asıl amaç, dış etki şüphesi doğurmadan dini unsurlara ulaşmayı sağlamaktır*** ***Batının temel değerlerine saygılı davranmaları gerektiğini göstermek amacıyla, Müslümanlar arasında psikolojik çalışmalar yoğunlaştırılmalıdır.*** ***1350'lerden beri laik güçler tarafından yaratılan ve genel ola..»»
Yekta Varilci

Park Kitap

Türk dili yazılımında, bilgisayarda on parmak metotla F klavyeyi kullanmak çağdaşlıktır, Q klavyeyi kullanmak çağ dışılıktır. Ülkenin kendi dil özelliğine göre F klavye, dünyanın en bilimsel klavyesi olduğu Birleşmiş Milletlerce tescil edilmiştir. 1955 yılında milli klavye olarak kabul edilen F klavyeye geçildikten bugüne dek dünya şampiyonluklarını hiçbir ülkeye bırakmayan müsabı..»»
Mehmet Murat Döğüşgen

Ekinoks Yayın Grubu

Günümüzde hızlı okuma artık yaşamsal bir gereklilik olmaya başlamıştır. Her insan hızlı okumayı öğrenebilir ve bu konuda kendini geliştirip, amaçlarına daha kısa sürede etkili şekilde ulaşabilir. Hızlı okuma ulaşılamaz bir hedef değildir; kendini bu yönde geliştirmek isteyen her yaş grubuna açık ve cazip bir yoldur. Okul çağındaki öğrencilerimiz bu kitapla çok daha hızlı ve etkin okudukları gibi ..»»
Ersin Güngördü

Gazi Kitabevi

Bu kitap, Coğrafya Eğitimi almış ve almakta olan tüm Coğrafya bölümü öğrencileri için bir kaynak özelliği taşımaktadır. Coğrafyacıların İstatistik yıllıklarında bulunan ölçme sonucu elde edilmiş ham verileri anlamlı hale getirebilmek için çeşitli istatistik metotların kullaniıması gerekmektedir. Bu maksatla eserin birinci bölümünde; Coğrafyalar için gerekli istatistik metotlaına yer verilmiştir. »»
Savaş Büyükkaragöz

Öz Eğitim Yayınları

Eğitim Fakültelerinde okutulan öğretmenlik meslek bilgisi dersleri arasında ***Genel Öğretim Metodları*** dersinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Öğretmen adayları öğretim bilgisinin temel kavramlarını konuların işlenişinde uyulması gereken ilkeleri, öğretimde uygulanacak strateji, metot ve teknikleri bunların yararlı ve yetersiz yönlerini, metotların etkili olarak nasıl uygulanacağın..»»
Murat Kuruoğlu

Çağlayan Kitabevi

İnşaat Sektöründe Bilgisayar Destekli Planlama Metot ve Örnekleri »»
Harald Motzki

İz Yayıncılık

Batılı birçok araştırmacı, isnad ve verilerden hareketle bir hadisin ne zaman tedavüle çıktığını tespit etme yoluna gitmiştir. Harald Motzki de bu geleneğin son temsilcilerindendir, ancak kendisinden öncekilerden farklı olarak seleflerine ciddi eleştiriler yöneltmektedir. Bu kitap, hadis ilmiyle uğraşan herkesin öncelikli olarak okuması gereken bir eserdir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Süha Teoman

Ya-Pa Yayınları

Modelistlik; genel anlatımla modeli belli olan bir giysinin, seri üretim için kalıbını çizmek, kalıbını hazırlamak demektir. Diyebiliriz ki modelistlik; bir binanın inşa edilebilmesi için belli kaygılar göz önünde bulundurularak hesapları yapılıyor ve planı projesi çiziliyorsa modelistlikte, ona benzer bazı kaygılar göz önünde bulundurularak metot ve hesaplar ışığında bir giysinin kalıbını çıkarma..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.