Haksızlık sadece bir tarafta olsa davalar uzun sürmezdi. La Rochefoucauld [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Metot Kitabı - Metot Kitapları

Metot konu başlığında toplam 45 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Metot kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Hasan Aydın

Gazi Kitabevi

İçindekiler Validasyon Numune Alma ve Hazırlama Analiz İçin İlaç Numulerinin Hazırlanması Validasyon ve Laboratuvarlar Arası Metot Transferi Farmasotik Laboratuvarlarında Analitiksel Analizlerin ve Deney Metotlarının Validasyonu Potansi Metot Validasyonu İstatiksel Parametreler ve Değerlerin Analitiksel Anlamı Analitik Metotların Validasyonu İle İlgili Kılavuzlar»»
Sibel SuverenSalih Suveren

Nobel Yayın Dağıtım

Son yillarda akademik egitim kurumlarindaki artisla birlikte artistik cimnastik yapan sporcularin sayisinda da artis yasanmakta, artistik cimnastik dersinin okul programlarina alinmasini saglamaktadir. Bu artis da bu alanda daha fazla çalisma ve yayin yapilmasini gerekli kilmaktadir. Bununla birlikte cimnastik derslerinde Türkçe kaynak sikintisi sonucunda özellikle bayan ögrencilerimiz cimnastik d..»»
Yasin Aslan

Belge Yayınları

***Batılı güçlerin Müslümanlara değer verdiğini gösteren çok az işaret vardır.*** ***Asıl amaç, dış etki şüphesi doğurmadan dini unsurlara ulaşmayı sağlamaktır*** ***Batının temel değerlerine saygılı davranmaları gerektiğini göstermek amacıyla, Müslümanlar arasında psikolojik çalışmalar yoğunlaştırılmalıdır.*** ***1350'lerden beri laik güçler tarafından yaratılan ve genel ola..»»
Yekta Varilci

Park Kitap

Türk dili yazılımında, bilgisayarda on parmak metotla F klavyeyi kullanmak çağdaşlıktır, Q klavyeyi kullanmak çağ dışılıktır. Ülkenin kendi dil özelliğine göre F klavye, dünyanın en bilimsel klavyesi olduğu Birleşmiş Milletlerce tescil edilmiştir. 1955 yılında milli klavye olarak kabul edilen F klavyeye geçildikten bugüne dek dünya şampiyonluklarını hiçbir ülkeye bırakmayan müsabı..»»
Abdulfettah Ebu Gudde

Otto

Merak ve öğrenme duygusu insanlık tarihi kadar eski bir kavramdır. Her insan doğar doğmaz bilmeye, öğrenmeye başlar ve çok azı öğrendiklerini öğretme melekesi kazanır.Bu eser, bilginin her şeyi kuşattığı bu çağda değişen ve gelişen eğitim metotlarına öncülük edecek ipuçları sunmaktadır. Ayrıca muazzam hayatıyla tüm insanlığa örnek olan Peygamber Efendimiz’in öğretimde kullandığı farklı ve etkili y..»»
Abdulfettah Ebu Gudde

Otto

Merak ve öğrenme duygusu insanlık tarihi kadar eski bir kavramdır. Her insan doğar doğmaz bilmeye, öğrenmeye başlar ve çok azı öğrendiklerini öğretme melekesi kazanır. Bu eser, bilginin her şeyi kuşattığı bu çağda değişen ve gelişen eğitim metotlarına öncülük edecek ipuçları sunmaktadır. Ayrıca muazzam hayatıyla tüm insanlığa örnek olan Peygamber Efendimiz’in öğretimde kullandığı farklı ve etki..»»
Yusuf Kalender

Palme Yayıncılık

Biyolojik Bilimlerde Çalışma Metotları»»
Mehmet Murat Döğüşgen

Ekinoks Yayın Grubu

Günümüzde hızlı okuma artık yaşamsal bir gereklilik olmaya başlamıştır. Her insan hızlı okumayı öğrenebilir ve bu konuda kendini geliştirip, amaçlarına daha kısa sürede etkili şekilde ulaşabilir. Hızlı okuma ulaşılamaz bir hedef değildir; kendini bu yönde geliştirmek isteyen her yaş grubuna açık ve cazip bir yoldur. Okul çağındaki öğrencilerimiz bu kitapla çok daha hızlı ve etkin okudukları gibi ..»»
Nihat Özmen

Dua Yayıncılık

Çocuk eğitiminde anne ve baba fonksiyonu inkar edilmez bir gerçektir. Yazar, bu konuda izlenecek metotlar üzerinde ayrıntılı bir şekilde durmuş ve yer yer örneklerle konuyu anlatmıştır. Batı eğitim metotları değil, değer yargılarımız çerçevesinde ayetler ve hadisler eşliğinde çocuklarımızı nasıl eğitmemiz gerektiğini dile getirmiştir.»»
Ersin Güngördü

Gazi Kitabevi

Bu kitap, Coğrafya Eğitimi almış ve almakta olan tüm Coğrafya bölümü öğrencileri için bir kaynak özelliği taşımaktadır. Coğrafyacıların İstatistik yıllıklarında bulunan ölçme sonucu elde edilmiş ham verileri anlamlı hale getirebilmek için çeşitli istatistik metotların kullaniıması gerekmektedir. Bu maksatla eserin birinci bölümünde; Coğrafyalar için gerekli istatistik metotlaına yer verilmiştir. »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız