Elleriyle çalışan adam amele, elleriyle birlikte zihnini de çalıştıran adam usta, fakat elleri zihni ve kalbi ile çalışan sanatkardır. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Marduk Kitabı - Marduk Kitapları

Marduk konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Marduk kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Jelaila Starr

Kozmik Kitaplar

Dünya gezegeninin gizli tarihinde neler yatıyor?

İnsan türünün gerçek dünya dışı kökeni nedir?

Son yıllarda fazlasıyla sözü geçen DNA sarmallarının sırrı nedir?

Antikler kimlerdi ve amaçları neydi?

Neden hâlâ dünyaya temsilcilerini gönderiyorlar?

Jelaila Star bize bütün bu soruların cevaplarını veriyor. Nibiruan Konseyi, onu, oniki sarmallı DNA yapımızı aktif hale getirme..»»

Burak Eldem

İnkılap Kitabevi

Güneş sistemimizde son sınır, Pluton değil. Modern astronomların 1930`lardan beri "Gezegen X" kod adıyla izini sürdükleri, ancak yerini henüz saptayamadıkları dev bir gök cismi, kuyrukluyıldızlara benzeyen eliptik yörüngesiyle her 3661 yılında bir dünyamızın yakınından geçiyor. Sümerler ona "Geçiş Gezegeni" anlamında Nİ.Bİ.RU dediler; Babil astronomlarıysa güçlü tanrıları MARDUK`un..»»

Burak Eldem

İnkılap Kitabevi

Orta Amerika uygarlıklarının astronom rahiplerince titiz gözlem ve hesaplar sonucu, binyıllar içinde gerçekleştirilmiş gizemli Maya Takvimi, 2012 yılı için nasıl bir çağ bitişi öngörüyor? Sümer kozmolojisinde NI.BI.RU, Babil efsanelerinde Marduk, Mısır kutsal metinlerinde Milyonlarca Yılın Gezegeni adıyla anılan efsanevi gök cismi, modern çağ astronomlarının 1930dan bu yana varlığını sorguladıklar..»»
Hasan Serdar Hasgüler

Astral Yayınları

İnsanlık tarihi sırlarla dolu... Yazılı tarih yaklaşık 6 bin yıl. Ancak, gerisinde on binlerce yıllık, gi- zemli ve karanlık bir süreç var... Bu günkü uygar kültürümüze gelene dek acaba gezegenimizde neler yaşandı? Dünya dışı kültürlerin, insasnlığın kuruluş ve gelişiminde,dinlerin inşa -sında bir katkısı oldu mu? Başta Tevrat ve Kur'an olmak üzere, kutsal kitaplarda, bu yönde pek çok işaret bulu..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Çerez Politikamız Kapat