Haksızlık sadece bir tarafta olsa davalar uzun sürmezdi. La Rochefoucauld [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Seha Neşriyat

Seha Neşriyat

• Seha Neşriyat Kitapları | • Seha Neşriyat İletişim Bilgileri | • Seha Neşriyat Hakkında Bilgi
Sitemizde Seha Neşriyat isimli yayınevine ait Toplam 33 kitap bulunuyor.
Cafer Karadaş

Seha Neşriyat

Akaid, dinlerin temelini teşkil eder. Hz. Adem'den bu güne değin, dinlerde değişmeyen yegane unsur akidedir. Çünkü akide değişme ve nesh kabul etmez. Dolayısıyla akait bir dinin ana unsuru konumundadır. Örneğin; Allah'ın birliği, varlığı, peygamberlerin gönderilmesi... gibi konular, asla değişme kabul etmez. (Arka Kapak) »»
M. Es'ad Coşan

Seha Neşriyat

"İlim öğrenmek Allah indinde namazdan da, oruçtan da, hacdan da ve Allah yolunda cihad etmekten de daha faziletlidir." diyor Peygamber Efendimiz... Onun için, bu günden itibaren, bu kandil gecesi size başlangıç olsun, hatıra olsun; hepinizin söz vermiş olduğunu kabul ediyorum, siz bana söz vermiş olun: Günde en aşağı bir saat, dini bir kitabın bir bahsini çoluk çocukla beraber okuyacaksınız. El..»»
Ahmed Rıza

Seha Neşriyat

"İkinci Meşrutiyet Meb'usan Meclisi ve A'yan Meclisi Reisi Ahmed Rıza Bey bu eserinde, Hristiyan Batı'nın, İslamiyetin çıkışından beri İslamla ve Müslümanlarla ilgili herşeye karşı yürüttüğü korkunç kin ve nefreti, iğrenç entrika ve karalamayı, asılsaz propaganda veyalanı, şeytani tavır ve düşmanlığı, ilahi ilme, halis irfana, dini gerçeklere ve hakiki imana karşı gösterdiği müthiş taassup ve inka..»»
Mustafa Temiz

Seha Neşriyat

Bugün, kendi sömürü düzenlerini devam ettirmek için insan hakları borazanlığı yapan, fakat medeniyet namına hiçbir işaretini göremediğimiz tek dişleri kalmış batılıların dünya huzurunu sağlayamadıklarını, bunun 2000'li yıllar için kollarını sıvayan ve hareket azmini Türk-İslam-Bilim üçlüsünden alan milletimiz tarafından gerçekleştirileceğini, ancak o zaman, dünyada en zayıfından en kuvvetlisine ..»»
M. Ahmet Varol

Seha Neşriyat

Radyolarda, TV'de ve gazetelerle dergilerde sık sık bahsi geçen komşularımız veya daha uzaktaki Müslüman devletlerin dışında, başka nerelerde Müslümanlar var? Bizim bunlara ait bilgilerimiz ne derecededir. Onların durumları ve problemleri nelerdir? Bilmiyorum bu konularda hiç düşünme fırsatınız oldu mu? Yahut düşündüğünüz halde doğru-dürüst ve güvenilir kaynak bulabilme imkanına sahip misiniz? Mü..»»
Ahmet Dolmacı

Seha Neşriyat

Çok iyi bir dervişti, şeyh ve mürşidlerinin sevgi ve iltifatına mazhar olduğunu iyi biliyorum. Çok güzel ahlaka sahipti, gözü yaşlıydı, duyguluydu, mütevazi idi. Hocalarına çok bağlı ve itaatli idi. Son derece içten, samimi ve sokulgandı. Herkesin derdini dinler, çare bulmağa, deva olmağa, yardım etmeğe çalışırdı. Ömrü boyu hayır hizmetinde çalışmış, binlerce, milyonlarca kişiye faydalı ol..»»
Kemal Kahraman

Seha Neşriyat

İlerlemekte olan batı robotunu önceki yüzyıllarda bütün dünyadaki kolonileriyle İngiltere, Fransa, Hollanda, İspanya ve Portekiz temsil ederken 20. yüzyılda bunların yerini ABD ve Rusya aldı. Bu kitabın konusu, işte bu oluşum ve sonuçları olacaktır. İçinde bulunduğumuz siyasi ve ekonomik yapı nedeniyle bu kitapta batı ve ABD kanadı merkez alınmış ve ağırlık ABD hakimiyetinin kuruluşuna ve özelli..»»
Kemal Çakmaklı

Seha Neşriyat

Çocuklarda Görülen Konuşma Bozukluklarında Ailelerin ve Bireylerin Halk Sağlık Eğitimi Açısından Sosyal Çalışma Bilim, Sanat ve Yöntemlerinden Yararlanmaları. Çocuklarda Görülen Konuşma Bozuklukları Karşısında Nasıl Davranılmalıdır? Biz bu kitabımızda herkesin anlıyabileceği bir tarzda bilimsel karmaşık gibi görünen ifadeleri azami bir şekilde basitleştirme gayretiyle ilkokul yahut ortaokul me..»»
Kemal Çakmaklı

Seha Neşriyat

Çocuklarda ve Gençlerde Psiko - Sosyal Gelişim Evreleri ve Bu Konuda Aileye Düşen Görevler.Çocukların ve Gençlerin Psiko - Sosyal Özellikleri ve Başarılı Uyumlarının Esasları.(Ön Kapak) »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.