Kötülük etmeden pişman olmanın en iyi şekli, iyilik etmektir. BRETONNE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Hatiboğlu Yayınları

Hatiboğlu Yayınları

• Hatiboğlu Yayınları Kitapları | • Hatiboğlu Yayınları İletişim Bilgileri | • Hatiboğlu Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Hatiboğlu Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 48 kitap bulunuyor.
Funda Elmacıoğlu

Hatiboğlu Yayınları

Bana otuz yılı aşan mesleki yaşamımda bu konularla ilgili çok fazla sayıda soru soruldu. Tüm bilgi gücüm ve deneyimlerle, annelere yavrularını sağlıklı beslenme konusunda neler yapmaları gerektiğini zevkle ve sabırla anlattım; çünkü ben mesleğimi çok sevdim. Bu bilgilerimi ve denyimlerimi paylaşan herkese, kitabımın yararlı olması dileğiyle. (Önsöz'den) »»
Meral Aksoy

Hatiboğlu Yayınları

Ülkemizde gün geçtikçe özellikle beslenme ve diyet alanında bir çoğunun bilimselliği ve doğruluğu tartışılı çeşitli yayınlar karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar bilimde veriler araştırma koşullarına ve mekana bağlı olarak değişmekle beraber, bu kurallara uygun yayınlar farklılık gösterse de kabul görür ve kullanılır, ancak hiçbir dayanağı olmayanlar toplumu ve ilgili bilim alanını hem yanıltır h..»»
Kenan Okan

Hatiboğlu Yayınları

4-14 yaş gruplar ve öğretmenlerine eğlenceli bilimsel deneyler - 2 200 bilimsel deney »»
Mesut Gülmez

Hatiboğlu Yayınları

Bu kitabı on yıl önce 2004’te yayına hazırladığımda yazdığım Önsöz, şu satırlarlabaşlıyordu: “Birleşmiş Milletler Türk Derneği’nin (BMT-DER) başkanına yönelik herikisi de kaybedilmiş hukuk ve ceza davaları sürecini, tüm yazılı belgeleriyle kitaplaştırmanınbir yararı var mıdır? Türkçesi bozuk, yazım kuralları ve noktalama imleri açısından özensiz ve sayısız yanlışlarla dolu, sistemsiz kararlar ile ..»»
Ayşe Baysal

Hatiboğlu Yayınları

BESLENME»»
Türkan Kutluay Merdol

Hatiboğlu Yayınları

Beslenme konusunda alanında uzman bir isim olan Prof. Dr. Türkan Kutluay Merdol'un son kitabıdır.  »»
Türkan Kutluay Merdol

Hatiboğlu Yayınları

Bu kitapta, sağlığın temelini oluşturan yeterli ve dengeli beslenme konusunda okul öncesi dönem çocuklarına temel bilgilerin ve uygun beslenme alışkanlıklarının kazandırılması amaçlanmaktadır. »»
Suat Melek

Hatiboğlu Yayınları

Toplumumuzun büyük bir bölümü araştırmak, bilgi toplamak, bu bilgileri değerlendirerek sentez yapmak, sonra da yararlı bir biçimde uygulamaya koyup sonucunu almaktan ne yazık ki yoksundur. Yaşamın her sürecinde olduğu gibi, beslenme ve besin bilgisi konusunda da insanlarımız gazete havadisleri, belirli çevrelerden şifahi veya yazılı olarak toplanan bilgilerle günlerini geçiştirmektedir. Uzun yı..»»
H. Mehmet Doğan

Hatiboğlu Yayınları

Bilime Adanan Ömür »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.